Iga Lis i Taco Hemingway są już po ślubie? Nad tą informacją zastanawiają się właśnie fani znanego rapera. Odkryli oni bowiem, że w jednym z najnowszych utworów muzyk sugeruje zmianę swojego stanu cywilnego. Podobno sformalizował związek z ukochaną za granicą.

Reklama

Taco Hemingway o ślubie z Igą Lis

Związek Igi Lis i Taco Hemingwaya, czyli Filipa Szcześniaka, trwa już od paru lat. Niewiele jednak wiadomo o ich relacji, ponieważ oboje bardzo chronią swojej prywatności. Nie tylko trzymają się z dala od czerwonych dywanów, ale także bardzo rzadko afiszują się swoim uczuciem w mediach społecznościowych, co w dzisiejszych czasach jest niezwykle rzadko spotykane. Informacje na temat ich miłości pojawiają się jednak w utworach rapera, w których odnosi się do swojego życia. Kilka lat temu nawijał m.in. że jego ukochana nie lubi, jak wypomina jej się krótki epizod w modelingu, a także, że martwi go perspektywa rozłąki, gdy Iga Lis przeprowadzi się na studia do Wielkiej Brytanii. Wielokrotnie wyznawał jej też w piosenkach miłość.

Zobacz także: Taco Hemingway i Iga Lis przyłapani w centrum Warszawy. Iga postawiła na najmodniejsze spodnie sezonu

Niedawno, bo 22 września 2023 roku w nocy, po trzyletniej przerwie, raper wydał album "1-800 OŚWIECENIE". Płytę zapowiadały single "Makarena Freestyle", a także "Gelato", do którego klip wyreżyserowała Iga Lis. Wiadomo, że w 2024 roku artysta wyruszy w trasę koncertową, a bilety na 6 jego głównych koncertów są już wyprzedane. Warto zaznaczyć, że dużą uwagę fanów przyciągnął tytułowy utwór z nowej płyty, czyli "1-800-OŚWIECENIE". Muzyk wspomina w nim bowiem o ślubie z córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa.

- Być może może wzięliśmy ślub. Na małym, prywatnym weselu w Toskanii? - nawija w piosence.

Zobacz także: Taco Hemingway po raz pierwszy szczerze o związku z Igą Lis! Pomaga mu zmienić pewne nawyki...

Zobacz także

Słuchacze zastanawiają się, czy ten tekst odnosi się do prawdziwych zdarzeń, które miały miejsce w życiu rapera. Dotychczas wiadomo było przecież, że w swojej twórczości inspiruje się on wydarzeniami, które sam przeżył. Na podstawie tego można przypuszczać, że naprawdę wziął kameralny ślub z Igą Lis. Potwierdzeniem owej ceremonii może być również... Instagram Kingi Rusin! Dziennikarka od kilku lat żyje na walizkach i chętnie publikuje zdjęcia z licznych podróży, a tego lata pokazała w sieci zdjęcia właśnie ze słonecznej Italii. Pozowała na nich ze swoją mamą, czyli babcią Igi.

Reklama

Teraz można się zastanawiać - czy pretekstem tej włoskiej podróży był właśnie ślub młodszej córki?

Instagram
Reklama
Reklama
Reklama