Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w Dzień Dobry TVN
Instagram

Szykuje się transfer roku?! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pokazali zdjęcia ze studia DDTVN! "Zdradziliście Polsat" komentują fani

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w Dzień Dobry TVN
Instagram

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcia ze studia "Dzień Dobry TVN"! Okazuje się, że aktorka razem z mężem wystąpili w weekendowym wydaniu śniadaniowego programu TVN. Fotka Macieja Dowbora, który od wielu lat związany jest ze stacją Polsat z pewnością mogła zaskoczyć wielu widzów. Czyżby szykował się tranfer roku? Nic z tych rzeczy! Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mieli ważny powód, żeby pojawić się w konkurencyjnej stacji.

Stylowe i porządne obuwie znajdziesz właśnie tu. Mając kod rabatowy eobuwie zaoszczędzisz nawet kilkadziesiąt procent.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w DDTVN

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor już od kilku miesięcy prowadzą na Instagramie "Domówkę u Dowborów". Aktorka i dziennikarz rozpoczęli relacje na żywo, na które zapraszali swoich znajomych ze świata show-bieznesu, tuż po tym, jak w Polsce wybuchła pandemia koronawirusa. Internauci pokochali spotkania z Joanną Koroniewską i Maciejem Dowborem- para wygrała nawet plebiscyt magazynu "Party" w kategorii #ZawszeRazem. Teraz okazuje się, że aktorka i dziennikarz postanowili wystawić "Domówkę u Dowborów" na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! 

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pojawili się "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o szczegółach licytacji. Okazuje się, że zwycięzca weźmie udział w domówce razem z gwiazdorską parą.

Wymyśliliśmy sobie, że fajną propozycją dla firm albo osób prywatnych może być uczestnictwo na takiej domówce. Zgadaliśmy się z Maćkiem Świętym, który rysuje dla każdego gościa obrazki i zwycięzca również dostanie taki plakat- w DDTVN mówiła Joanna Koroniewska. 

Aktorka opublikowała w sieci zdjęcia ze studia DDTVN. Jak zareagowali internauci?

- Woow zdradziliście Polsat 😂😂😂
- Jesteście FANTASTYCZNI💪🔥❤️ cudownie było Was oglądać 😁🙌😘
- O wooow @joannakoroniewska i @maciej_dowbor w @dziendobrytvn nowa para prowadzących ? 👌
- Świetnie się Was oglądało i słuchało u "konkurencji"😉.Od razu dzień weselszy!!😘❤️👏- komentują fani.

Jeżeli chcecie licytować udział w "Domówce u Dowborów" możecie to zrobić TUTAJ. Mocno trzymamy kciuki, żeby Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zebrali ogromną kwotę na wsparwie WOŚP!

Zobacz także: Do sieci wyciekło zdjęcie Joanny Koroniewskiej z dodatkowymi kilogramami. Aktorka ostrzega: "Może być przestrogą"

Joann Koroniewska i Maciej Dowbor pojawili się w "DDTVN".

 

 

Para przekazała na aukcję WOŚP udział w "Domówce u Dowborów".

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Instagram

 

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22