Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ONS
Newsy

Szok! Górniak odpadła z Bitwy na głosy

Była gorsza od Mezo i Bednarka

Chyba nikt się tego nie spodziewał. Z "Bitwy na głosy" nie odpadła Monika Kuszyńska, nie odpadł Janusz Panasewicz, a z dalszą zabawą pożegnała się... Edyta Górniak. Chociaż wykonany przez jej grupę z Opola przebój Bryana Adamsa "Everything I Do (I Do It For You)" został bardzo pozytywnie przyjęty przez publiczność i jury, nie udało się zespołowi diwy przejść do kolejnego etapu.

Za najlepszą drużynę wieczoru telewidzowie uznali grupę Ryszarda Rynkowskiego. Drugie miejsce przypadło Kamilowi Bednarkowi, a trzecie Mezo, który dla swoich podopiecznych wybrał świeży hit Rihanny "We Found Love".

Edyta Górniak i jej zespół w swoim ostatnim odcinku apelowali do telewidzów o dbanie o naturę. Bycie eko nie pomogło. Na odejście Górniak ze łzami w oczach powiedziała tylko:

- Ja czułam, że dzisiaj odpadniemy.


Przy okazji gwiazda pochwaliła się, że od trzech lat była namawiana do udziału w show. Czyżby producenci doszli do wniosku, że udział Górniak w kolejnych odcinkach jest zbyt drogi? A może rzeczywiście występ był najsłabszy?

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z "Bitwy na głosy" odpadła Natalia Kukulska: Łzy Górniak i porażka Kukulskiej w "Bitwie na głosy".

chimera

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Edyta Górniak
Fatalna stylizacja w programie "Bitwa na głosy"

Edyta Górniak to z pewnością jedna z najładniejszych polskich gwiazd. Piosenkarka już od wielu lat odnosi sukcesy na scenie muzycznej a grono jej fanów stale się rozrasta. Piosenkarka już nie raz zachwycała nas nie tylko swoim głosem ale i stylizacjami, które możemy podziwiać na scenie i poza nią. Niestety, w ostatnim odcinku "Bitwy na głosy" Edyta Górniak całkowicie nas zaskoczyła. Artystka pojawiła się na scenie w dziwacznym komplecie, który nie dodawał jej uroku. Górniak zdecydowała się bowiem na bluzkę w paski, gorset, spódnicę-halkę spod której widoczne były niebieskie majtki, oraz niebieskie buty. Całą stylizację Edyta Górniak postanowiła "udekorować" oryginalną fryzurą, która kompletnie nie pasowała do stroju. Czyżby Edyta Górniak zapomniała skorzystać z porad stylisty?

Newsy
Bednarek jak Górniak - najlepszy (WIDEO)
Wygrał odcinek "Bitwy na głosy". Zobacz występ

To nie było trudne do przewidzenia. Drugi odcinek "Bitwy na głosy" w zupełności należał do Kamila Bednarka . I choć piosenkarz sam nie jest długo w show-biznesie (dostał się do niego za pomocą programu "Mam talent!"), doskonale wie, co należy zrobić, aby podpić serca widzów i słuchaczy. Grupa Bednarka zaśpiewała przebój U2 "One", która miała bardzo dużo elementów reagge, typowych dla twórczości Kamila. Wykonanie zachwyciło telewidzów i zapewniło drużynie Bednarka zwycięstwo, co oznacza "nietykalność" w kolejnych rozgrywkach. Podobnie jak w przypadku  Edyty Górniak , która zwycieżyła w pierwszym odcinku "Bitwy na głosy" (zobacz: Górniak była bezkonkurencyjna ). Mówi się, że to właśnie Edyta i Kamil, gromadzą przed telewizorami największą publiczność. Ciekawe czy to właśnie ich zobaczymy w wielkim finale? Tymczasem wczorajszy występ grupy Kamila: wk

ONS
Newsy
Kamil Bednarek WYGRAŁ Bitwę na głosy!
Dostał zaledwie 2% głosów więcej

To było do przewidzenia. Drugą edycję "Bitwy na głosy" wygrał Kamil Bednarek i jego drużyna z Brzegu . W finałowym starciu przegrał Ryszard Rynkowski, ale tylko formalnie, ponieważ gwiazdor dostał czek na 10 tysięcy złotych, które przekaże na wybrany cel charytatywny. Kamil Bednarek oprócz głównej nagrody, 100 tysięcy złotych, będzie także bohaterem specjalnego wydania show za tydzień, w którzym przybliżona zostanie jego sylwetka. Podczas finałowego odcinka programu wystąpili wszyscy uczestnicy show. Pojawiła się także Edyta Górniak, której dzisiejszy występ stał pod znakiem zapytania ze względu na niespodziewany wypadek syna Allana. Zobacz: Syn Górniak w szpitalu! Kamil Bednarek zdecydował, że wygrane 100 tysięcy złotych zostaną przeznaczone na rzecz niepełnosprawnych sportowców. Przypomnijmy, że I edycję "Bitwy na głosy" wygrał Piotr Kupicha.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner