Joanna Szczepkowska, Paweł Wawrzecki, Agnieszka Kotulanka
East news/ons.pl
Newsy

Szczepkowska zdradziła zaskakujące szczegóły związku Wawrzeckiego z Kotulanką! "On był Agnieszką udręczony"

Szczepkowska zdradziła zaskakujące szczegóły związku Wawrzeckiego z Kotulanką! "On był Agnieszką udręczony"

 

Po śmierci Agnieszki Kotulanki uwagę wszystkich zwróciła historia związku aktorki z Pawłem Wawrzeckim. Aktor był obwiniany o to, że po zakończeniu ich związku, Kotulanka zaczęła mieć problemy z alkoholem. Niedawno Joanna Szczepkowska, koleżanka Wawrzeckiego stanęła w jego obronie. Na swoim Facebooku napisała:

 

Przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie...

 

Przypomnijmy, że Paweł Wawrzecki razem z żoną Barbarą Winiarską wychowywali niepełnosprawną córkę Anię. Małżeństwo nie było przez to udane, a aktor był często widywany w towarzystwie właśnie Agnieszki Kotulanki. Kiedy jednak zakończyli swoją relację zaczęto sugerować, że przez niego gwiazda 'Klanu" wpadła w nałóg.

 

Kora, Agnieszka Kotulanka, Tomasz Stańko... Zobacz, kto jeszcze odszedł w 2018 roku

Powody rozstania Kotulanki i Wawrzeckiego

 

Joanna Szczepkowska nie chciała by media publikowały informacje o tym, że przez aktora Kotulanka zaczęła mieć problemy z alkoholem. Jej zdaniem to nieprawda. 

 

W pewnych smutnych i ostatecznych okolicznościach dotyczących Agnieszki myślę o moim koledze Pawle. Już zaczynają go dopadać spekulacje plotkarskiej prasy. A przecież to wszystko było inaczej. Całkiem odwrotnie - napisała na swoim Facebooku.

 

Zobacz: Sześć faz miłości: zakochanie, romantyczne początki, związek kompletny, przyjacielski, pusty, rozpad

 

"Super Express" dopytał, co aktorka ma na myśli. 

Nie wdaję się w żadne tematy plotkarskie, ale mogę powiedzieć jedno, że Paweł poświęcił Agnieszce wielką część życia z pełnym oddaniem, a dostał bardzo niewiele - powiedziała w gazecie.

 

Za to "SE" dotarł do informatora, który ujawnił jak wyglądał związek Kotulanki i Wawrzeckiego tuż przed rozstaniem.

Agnieszka była dla niego okropna, wymagała, a nie dawała nic. Kiedy już Paweł zdecydował się wrócić do Basi, to wtedy Agnieszka zaprosiła go na wakacje. I na tych wakacjach się rozstali. On był Agnieszką udręczony. To jest straszna krzywda dla tego chłopaka, który strasznie dużo poświęcił tej kobiecie - czytamy na "Se.pl".

 

Para ostatecznie zerwała kontakt w 2005 roku. 

 

Zobacz: Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”

 

Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki: 

„Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę

Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne

Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia

Agnieszka Kotulanka - rodzina, dzieci. Kto żegna aktorkę?

Agnieszka Kotulanka nie żyje! Gwiazda serialu "Klan" miała 61 lat

Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"

 

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku.

Agnieszka Kotulanka - znamy przyczyny śmierci

 

Paweł Wawrzecki z córką Anią.

pw.jpg

 

Joanna Szczepkowska znała oboje aktorów - Agnieszkę Kotulankę i Pawła Wawrzeckiego. 

Joanna Szczepkowska w Pytaniu na Śniadanie
Akpa

Agnieszka Kotulanka nie żyje
East News
Newsy
Rodzina, przyjaciele i fani żegnają dziś Agnieszkę Kotulankę
Dzieci aktorki poinformowały o szczegółach pogrzebu

  W weekend dotarła do nas bardzo smutna wiadomość o śmierci aktorki znanej z serialu "Klan" Agnieszki Kotulanki.   Aktorka miała 61 lat. W latach 1997 do 2013 roku grała w serialu "Klan", gdzie wcielała się w postać Krystyny Lubicz. Aktorka grała też w takich produkcjach jak: "Niania", "Dom" czy "Hela w opałach", ale to rola w "Klanie" przyniosła jej największą popularność. Kotulanka od lat zmagała się z chorobą alkoholową. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając nekrolog w internecie.    Kiedy odbędzie się pogrzeb Agnieszki Kotulanki?    Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione we wtorek, 27 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w parafii św. Józefa Oblubieńca przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5 w Legionowie, po którym nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na cmentarz miejscowy.     Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki:  „Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę   Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”   Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne   Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia   Stockinger komentuje śmierć Agnieszki Kotulanki: "Smutno było od 15 lat przez problemy Agnieszki z alkoholem, a teraz jest bardzo smutno"   Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."     Nie żyje Agnieszka Kotulanka, aktorka znana z serialu "Klan" Aktorka miała 61 lat

Agnieszka Kotulanka pogrzeb
East News
Newsy
Emocje na pogrzebie Agnieszki Kotulanki! Nie wszystkim spodobała się obecność znanego aktora
Gazeta informuje o przykrym incydencie

  Pogrzeb Agnieszki Kotulanki wywołał dużo emocji.  W poniedziałek w Legionowie odbyła się wzruszająca ceremonia pożegnania uwielbianej przez widzów aktorki. Agnieszkę Kotulankę żegnali najbliżsi, przyjaciele, fani i koledzy z serialu "Klan", który przyniósł jej tak ogromną popoularność. Na pogrzebie nie zabrakło  Pawła Wawrzeckiego , czyli wielkiej miłości aktorki. Jak donosiła viva.pl, to właśnie rozstanie z aktorem w 2005 roku miało złamać jej serce... Według informacji Faktu obecność Wawrzeckiego wywołała ogromne emocje na pogrzebie Agnieszki Kotulanki. Aktor usłyszał nawet kilka przykrych słów!   Zobacz także:  Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy”   Wawrzecki na pogrzebie Kotulanki Fakt opublikował zdjęcia z pogrzebu, na którym nie zabrakło Pawła Wawrzeckiego. Niestety, jak relacjonuje dziennik żałobnicy nie byli zachwyceni obecnością aktora na pogrzebie. Według Faktu niektórzy skierowali w jego stronę kilka gorzkich słów.  Miał pan tupet, że pan tu przyszedł - miał krzyknąć według relacji tabloidu jeden z żałobników.  W obronie wzruszonego aktora miał stanąć gwiazdor "Klanu" Andrzej Grabarczyk, który głośno zwrócił uwagę, że takie słowa nie powinny paść na pogrzebie.    Podczas ostatniego pożegnania Agnieszki Kotulanki do zgromadzonych żałobników przemówił jej syn, Michał.  Każdy, kto znał moją mamę, wiedział, że miała wielki dystans do świata i poczucie humoru. Więc proszę, uśmiechnijmy się z nią ostatni raz i tak ją zapamiętajmy  - mówił syn aktorki.    Zobacz także:  Ilona Łepkowska o Agnieszce Kotulance: Rola w  Klanie  była dla niej jak  pocałunek śmierci   Pogrzeb Agnieszki Kotulanki odbył się 27 lutego w Legionowie....

Nie żyje Agnieszka Kotulanka
East News
Newsy
Agnieszka Kotulanka nie żyje! Gwiazda serialu "Klan" miała 61 lat
O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina.

Agnieszka Kotulanka nie żyje. Znana aktorka filmowa, teatralna i serialowa zmarła 20 lutego 2018 roku. Od lat widzowie mogli ją podziwiać w serialu „Klan”, w którym od 1997 do 2013 roku wcielała się w rolę Krystyny Lubicz. O śmierci aktorki poinformowała jej rodzina, zamieszczając nekrolog w internecie.    Agnieszka Kotulanka cieszyła się ogromną popularnością i sympatią widzów, gdy wcielała się w rolę bohaterki „Klanu”. Niestety, jej postać została usunięta, gdy aktorka popadła w alkoholizm i przestała pojawiać się na planie. Od lat walczyła z uzależnieniem.   Agnieszka Kotulanka miała dwoje dzieci. Jej mężem był Jacek Sas-Uhrynowski. W październiku aktorka skończyłaby 62 lata. Jej pogrzeb odbędzie się 27 lutego.    Więcej na temat śmierci Agnieszki Kotulanki:  „Ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały!” Przyjaciele i znajomi żegnają Agnieszkę Kotulankę Agnieszka Kotulanka przez lata była zakochana w Pawle Wawrzeckim. Aktor złamał jej serce? „To spowodowało jej problemy” Rozstanie z ukochanym, nagłe odejście z "Klanu", choroba alkoholowa - ostatnie lata życia Agnieszki Kotulanki były bardzo trudne Agnieszka Kotulanka jako Krystyna Lubicz z "Klanu". To była jej najsłynniejsza rola! Zobaczcie zdjęcia Laura Łącz i Jacek Borkowski komentują śmierć Agnieszki Kotulanki: "Nie mogę jeszcze tego przełknąć. Tak jej się życie nie poukładało..."   Rodzinka aktorki opublikowała nekrolog Aktorkę pożegnali również producenci serialu "Klan"   Agnieszka Kotulanka przez lata wcielała się w rolę Krystyny Lubicz

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik