Patrycja Markowska w kapeluszu
East News

Syn Patrycji Markowskiej ma już 12 lat. Ale wydoroślał! Gwiazda właśnie pochwaliła się jego zdjęciem

Patrycja Markowska w kapeluszu
East News

Patrycja Markowska pierwszy raz od bardzo dawana pokazała zdjęcie swojego syna, który jest owocem jej związku z aktorem Jackiem Kopczyńskim. Filip ma już 12 lat i bardzo wyrósł, co więcej, zdaniem fanów artystki to cały tata! Przy okazji piosenkarka zdecydowała się na szczere wyznanie o macierzyństwie. Jak się okazuje, bycie mamą nie zawsze jest dla niej łatwe. 

Zobacz także: Wielkie zmiany w życiu Patrycji Markowskiej i jej rodziny! Opowiedziała nam też o synku i "Ameryce Express"!

Patrycja Markowska pokazała syna! Cały tata?

Niektórzy fani gwiazdy pamiętają Filipa jeszcze jako trzylatka, tymczasem to już duży chłopiec. Syn Patrycji Markowskiej przyszedł na świat w 2008 roku. Choć artystka strzeże swojego życia prywatnego, tym razem postanowiła pójść na małe odstępstwo i pochwaliła się swoim dzieckiem. Pełne emocji i czułości zdjęcie tej dwójki zachwyciło internautów, tak samo, jak jej wyznanie dotyczące macierzyństwa.

Bycie mamą tego chłopca to najpiękniejsza podróż jaką udaje mi się przeżywać. Bywa trudna i wyczerpująca. Sprawia, że czuję się czasem bezradna. Ale to bezwarunkowa miłość łamiąca największe fale. Jestem szczęściarą - napisała, pod opublikowaną w mediach społecznościowych fotografią. 

Obserwatorom piosenkarki nie umkną również jeszcze jeden szczegół. Ich zdaniem Filip to cały tata! 

- Cały tata

- Podobny do taty

- Synek do taty bardzo podobny

- Cały tatuś. Pozdrawiamy. Dużo miłości na tych zdjęciach, a widoki z tylu przepiękne - pisali rozemocjonowani fani.

Zgadzacie się z ich opinią? Niektórzy postanowili pójść nawet o krok dalej i pocieszyć Patrycję Markowską, że kolejna pociecha z pewnością będzie podobna do niej. 

 

Patrycja Markowska podzieliła się z fanami uroczymi fotografiami z synem. Filip ma już 12 lat, jak widać więź pomiędzy tą dwójką jest naprawdę wyjątkowa. Na widok ich wspólnych zdjęć nie sposób się nie uśmiechnąć. 

Internauci natychmiast stwierdzili, że Filip to cały tata! Faktycznie jest podobny do Jacka Kopczyńskiego? Patrycja Markowska jest ze swoim partnerem już od ponad 10 lat. Jak widać, wciąż są w sobie bardzo zakochani. 

 

Więcej na temat Patrycja Markowska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27