Wczoraj wieczorem, 7 maja, w szwedzkim Malmo odbył się pierwszy półfinał Konkursu Piosenki Eurowizji, gdzie zmierzyło się ze sobą aż 15 krajów. Polskę reprezentowała Luna właśc. Aleksandra Wielgomas z utworem "The Tower". Występ Polki od początku wzbudzał wiele emocji. Niestety piosenkarce nie udało się awansować do finału. Jej porażkę zdecydował się skomentować syn Justyny Steczkowskiej - Leon Myszkowski.

Reklama

Leon Myszkowski nie wytrzymał. Wymownie skomentował występ Luny

W lutym Telewizja Polska poinformowała, że podczas Konkursu Piosenki Eurowizji, Polskę będzie reprezentować Luna. 24-latka podczas preselekcji pokonała ponad dwieście osób, w tym doświadczonych artystów m.in. Justynę Steczkowską, która uchodziła za faworytkę fanów do wyjazdu do Szwecji i Nataszę Urbańską. Polacy przez cały czas zastanawiali się, czy młodej piosenkarce uda się powtórzyć sukces Edyty Górniak.

Dziś już wiadomo, że tak się nie stało. 7 maja odbył się pierwszy półfinał międzynarodowego konkursu piosenki i Luna nie awansowała do finału Eurowizji. Tuż po ogłoszeniu wyników, syn Justyny Steczkowskiej nie wytrzymał i dodał wymowny komentarz.

Luna na Eurowizji
Jessica Gow/TT/Shutterstock

Leon Myszkowski po porażce Luny nie wytrzymał. Syn Justyny Steczkowskiej dodał krótki, ale jakże wymowny komentarz na Instastory.

Ups
napisał Myszkowski, dodając odwróconą uśmiechniętą buźkę
Leon Myszkowski skomentował występ Luny
Instagram/Leon Myszkowski

Również fani byli podzieleni po występie piosenkarki.

Zobacz także
Luna, piękny występ na żywo! Wielkie brawa
Dobra piosenka! Jedna z lepszych w tym roku
Luna byłaś wspaniała. Duma mnie rozpierała !!!! Dla nas wygrałaś
pisali fani.

Jednak nie wszyscy mieli takie zdanie o występie 24-latki i pojawiły się również słowa krytyki.

Zawiodłam się na Polsce
No i zakończyło się to fiaskiem! Dzięki za niewypał
pisali interanuci.

Podczas pierwszego półfinału Konkursu Piosenki Eurowizji oprócz Luny, wystąpili reprezentanci: Cypru, Serbii, Litwy, Irlandii, Ukrainy, Polski, Chorwacji, Islandii, Słowenii, Finlandii, Mołdawii, Azerbejdżanu, Australii, Portugalii i Luksemburgu. Ostatecznie do finału awansowały następujące kraje: Serbia, Portugalia, Słowenia, Ukraina, Litwa, Finlandia, Cypr, Chorwacja, Irlandia, Luksemburg. Komu teraz będziecie kibicować?

A Wam jak podobał się występ Luny? Waszym zdaniem Polska powinna dostać się do finału?

Reklama

Zobacz także: Luna podjęła przełomową decyzję tuż przed Eurowizją. „Jestem dorosłą dziewczyną”

Luna odpadła w półfinale Eurowizji 2024
Luna nearchos / SplashNews.com/East News
Luna
eurovision.tv
Reklama
Reklama
Reklama