Syn Grzegorza Ciechowskiego w kampanii Bytom
Facebook/Akpa

To nie uciszy skandalu z Ciechowskim. Syn muzyka w kampanii znanej marki

Syn Grzegorza Ciechowskiego w kampanii Bytom
Facebook/Akpa

Niespodziewane kontrowersje wywołała niedawno kampania reklamowa polskiej marki garniturów Bytom z udziałem legendarnego muzyka, Grzegorza Ciechowskiego. Jego najbliżsi przyjaciele i muzycy oraz córka, Weronika Ciechowska, mają za złe wdowie po artyście, Annie Skrobiszewskiej, że wyraziła zgodę na wykorzystanie wizerunku muzyka w reklamie. Przypomnijmy: Skrobiszewska tłumaczy się z reklamy z Ciechowskim: Rozumiem uczuciowe podejście, ale...

Teraz sprawa znów może nabrać rumieńców. Do sieci trafiły właśnie kolejne zdjęcia z sesji zdjęciowej, tym razem z udziałem... syna Ciechowskiego i Skrobiszewskiej, Brunona. Młody mężczyzna pozuje w koszulce z wizerunkiem słynnego taty.

Nie da się ukryć, że przystojny Bruno jest bardzo podobny do swojego ojca. Ciekawe, jak na to wszystko zareagują muzycy Republiki i środowisko artystyczne, które nie szczędzi słów krytyki całej kampanii.

Zobacz: Ciechowski w kampanii znanej marki. Muzycy Republiki i internauci atakują wdowę po muzykuA tak wyglądała kampania z udziałem Grzegorza:

Gwiazdy na pokazie garniturów: 

Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04