Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News
Newsy

Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność! Choroba zbliżyła ją do Michała Wiśniewskiego

Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność! Choroba zbliżyła ją do Michała Wiśniewskiego

Jak dziś czuje się syn Dominiki Tajner? Wczoraj informowaliśmy, że Maksymilian trafił do jednego z warszawskich szpitali! Sytuacja chłopca była dramatyczna, ale całe szczęście lekarzom udało się uratować pociechę gwiazdy. Co więcej wiemy o jego stanie zdrowia?

Czy Dominika Tajner pozwoli swojemu synowi na utrzymywanie kontaktu z dziećmi Michała Wiśniewskiego?

Czy Wiśniewscy pogodzą się? 

Kilka tygodni temu Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą. Media o rozwodzie poinformowała córka Apoloniusza Tajnera. Gwiazda była zaskoczona otrzymaniem pozwu rozwodowego, tym bardziej, że para chwilę wcześniej dementowała plotki o kryzysie w ich związku na Instagramie.

Zobacz także: Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala! "Lekarze robią wszystko, aby uzdrowić Maksia"

Dominika i Michał nie mają teraz ze sobą najlepszych stosunków, jednak zakopali na chwilę topór wojenny. 13-letni syn gwiazdy z poprzedniego związku trafił do szpitala. Stan zdrowia Maksa był bardzo ciężki.

– Na razie udało się zbić gorączkę, Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt – mówi "Super Expressowi" przyjaciel rodziny.

Według dziennika Michał Wiśniewski mocno wspiera Dominikę w trudnej chwili. Piosenkarz miał bardzo dobre stosunki z chłopcem. Podobno cała sytuacja bardzo zbliżyła jego i Dominikę. 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
East News

To ciężki czas dla Dominiki Tajner 

Dominika Tajner-Wiśniewska, portret czarno-biały

 

Dominika Tajner
Instagram
Newsy
Dominika Tajner-Wiśniewska tłumaczy, dlaczego w taki sposób poinformowała o rozwodzie!
Dominika Tajner-Wiśniewska tłumaczy, dlaczego w taki sposób poinformowała o rozwodzie!

O rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego zrobiło się naprawdę głośno, a wszystko za sprawą wpisu celebrytki, która na Facebooku napisała:  Kochani mój mąż złożyły pozew o rozwód!    (pis.oryginalna)  . W ten sposób poinformowała, że jej małżeństwo z gwiazdorem dobiega końca. W rozmowie z Party.pl wyznała, że żałuje tego wpisu, który opublikowała pod wpływem emocji ! Zobaczcie, jak zamierza rozstać się z mężem. Obejrzyjcie wideo i dowiedźcie się, czego żałuje najbardziej...   Wesele Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner Dominika Tajner-Wiśniewska w "Tańcu z gwiazdami" Zobacz także :  „Czy ja z Wojtkiem mam romans?” Dominika Tajner-Wiśniewska odpowiada nam na najgorętsze pytanie tygodnia!

Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala! "Lekarze robią wszystko, aby uzdrowić Maksia"
Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala! "Lekarze robią wszystko, aby uzdrowić Maksia"

To kolejny cios dla Dominiki Tajner-Wiśniewskiej . Jak donosi "Super Express", podczas majówki syn celebrytki trafił do jednego z warszawskich szpitali. Maksymilian stracił przytomność, a lekarze zdecydowali, że powinien znaleźć się na OIOM-ie. Dominika Tajner-Wiśniewska potwierdziła te doniesienia w rozmowie z Plejadą. Jaki jest stan zdrowia chłopca? Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala Maksymilian to syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej z poprzedniego związku. Gwiazda drży teraz o jego zdrowie. Chłopiec przebywa bowiem w szpitalu, gdzie lekarze próbują go zdiagnozować.  Dominika jest przerażona. Sytuacja jest dramatyczna. Najgorsze dla niej, że Polska zrobiła sobie majówkę i nie ma jak zdiagnozować chłopaka! Maks stracił przytomność i trafił na OIOM – powiedziała „Super Expressowi” przyjaciółka rodziny. Zobacz także:  Dominika Tajner-Wiśniewska w "Tańcu z gwiadami" zyskała sojuszniczkę, która dobrze wie, co znaczy rozwód Na Instagramie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej pojawiło się właśnie jej wspólne zdjęcie z synem.  Najwspanialszy Syn na świecie ❤️❤️❤️ Kocham nad życie! - napisała gwiazda. Chwilę później pojawiło się tam również oświadczenie wydane w imieniu Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.  Lekarze, pielęgniarki i cały personel szpitala robią wszystko, co możliwe, aby uzdrowić Maksia i wszystkie dzieci, które tego potrzebują - czytamy we wspomnianym oświadczeniu.   Trzymamy kciuki, aby Maks wrócił jak najszybciej do zdrowia!         Wyświetl ten post na Instagramie.                ...

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News
Newsy
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Party"! Wrócą do siebie?
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Party"! Wrócą do siebie?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wrócą do siebie? Takie informacje pojawiają się w mediach od kilku dni. Dlaczego? W relacjach Dominiki i Michała nastąpił przełom w weekend majowy, gdy syn Dominiki trafił do szpitala . Małżonkowie zakopali topór wojenny , a Dominika doceniła zaanagażowanie Michała, który bardzo wspierał ją podczas kilku dni, gdy jej syn trafił do szpitala.  Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Party" - wrócą do siebie? Syn Dominiki, Maksymilian   dostał drgawek i wysokiej temperatury, następnie trafił do jednego z warszawskich szpitali. Kilka dni walki o jego życie to był najtrudniejszy okres w życiu Dominiki. Całe szczęście mogła liczyć na wsparcie swojego męża, Michała . Czy to wydarzenie na tyle zbliżyło ich do siebie, że zdecydują się dać sobie kolejną szansę? Przypominamy, że Michał Wiśniewski w marcu 2019 roku złożył do sądu papiery rozwodowe . Dominika ciężko przeżyła decyzję męża, ale z czasem pogodziła się z tym. Czy teraz nastąpi przełom w ich relacji? Tego dowiemy się z najnowszego "Party"! Co jeszcze w numerze? Wywiad z Dodą i jej mamą Wandą Rabczewską o przyjaźni, miłości i ciężkich przeżyciach. Ponadto nowe informacje o Otylii Jędrzejczak, która jest w drugiej ciąży ! Będzie syn czy córka? Nowe "Party" od poniedziałku w sprzedaży! Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce Party Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży!  

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner