Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Syn Dominiki Tajner odzyskał przytomność! Choroba zbliżyła ją do Michała Wiśniewskiego

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Jak dziś czuje się syn Dominiki Tajner? Wczoraj informowaliśmy, że Maksymilian trafił do jednego z warszawskich szpitali! Sytuacja chłopca była dramatyczna, ale całe szczęście lekarzom udało się uratować pociechę gwiazdy. Co więcej wiemy o jego stanie zdrowia?

Czy Wiśniewscy pogodzą się? 

Kilka tygodni temu Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski rozstali się ze sobą. Media o rozwodzie poinformowała córka Apoloniusza Tajnera. Gwiazda była zaskoczona otrzymaniem pozwu rozwodowego, tym bardziej, że para chwilę wcześniej dementowała plotki o kryzysie w ich związku na Instagramie.

Zobacz także: Syn Dominiki Tajner-Wiśniewskiej trafił do szpitala! "Lekarze robią wszystko, aby uzdrowić Maksia"

Dominika i Michał nie mają teraz ze sobą najlepszych stosunków, jednak zakopali na chwilę topór wojenny. 13-letni syn gwiazdy z poprzedniego związku trafił do szpitala. Stan zdrowia Maksa był bardzo ciężki.

– Na razie udało się zbić gorączkę, Maksymiliana długo nie wybudzano ze śpiączki. Jego stan jest stabilny, co jest postępem, bo to znaczy, że ryzyko bezpośredniego zagrożenia życia minęło. Pod koniec dnia udało się z nim nawet złapać pierwszy kontakt – mówi "Super Expressowi" przyjaciel rodziny.

Według dziennika Michał Wiśniewski mocno wspiera Dominikę w trudnej chwili. Piosenkarz miał bardzo dobre stosunki z chłopcem. Podobno cała sytuacja bardzo zbliżyła jego i Dominikę. 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
East News

To ciężki czas dla Dominiki Tajner 

Dominika Tajner-Wiśniewska, portret czarno-biały

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17