Sylwia Przybysz szykuje się do porodu
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy

Sylwia Przybysz nie ukrywa swojego szczęścia: "Dzisiaj dla mnie ważny i przełomowy dzień"

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski kilka tygodni temu ogłosili, że po raz trzeci zostaną rodzicami. Teraz gwiazda zwróciła się do swoich fanów: "Zaszły duże zmiany u nas".

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories poinformowała o wielkich zmianach. Piosenkarka i jej mąż zaledwie kilka tygodni temu pochwalili się swoim szczęściem i zdradzili, że niedługo ich rodzina znów się powiększy. Sylwia Przybysz pokazała wówczas spory już brzuszek i ogłosiła trzecią ciążę. Teraz gwiazda zabrała głos w sprawie porodu.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o trzeciej ciąży: "Spełniamy się jako rodzice, jako ludzie"

Sylwia Przybysz szykuje się do trzeciego porodu

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek. Zakochani doczekali się dwóch córek, a w czerwcu 2022 roku powiedzieli sobie "tak". Parai nigdy nie ukrywała, że marzą o dużej rodzinie i chcieliby kolejne dziecko. Dziś już wiemy, że wkrótce spełni się ich marzenie. O tym, że Sylwia Przybysz jest w trzeciej ciąży dowiedzieliśmy się na początku lutego br. Piosenkarka pokazała wówczas piękne zdjęcia z dużym ciążowym brzuszkiem, a fani ruszyli z gratulacjami.

Od tamtej chwili minęło kilka tygodni, a teraz okazuje się, że Sylwia Przybysz rozpoczęła już przygotowania do porodu. Gwiazda w relacji na InstaStories zdradziła swoim fanom, że podjęła ważną dla decyzję dotyczącą szpitala. Tym razem Sylwia Przybysz chce, żeby jej dziecko przyszło na świat w prywatnej placówce.

Kochani dzisiaj dla mnie ważny i przełomowy dzień ponieważ jedziemy za chwileczkę do szpitala na kwalifikację do porodu. Jeszcze wam o tym nie mówiłam i ostatnio pisałam, że chcę zrobić Q&A i trochę wam o tym opowiedzieć, ale zaszły duże zmiany u nas jeżeli chodzi o trzeci poród bo zdecydowaliśmy się, że będziemy rodzić w szpitalu prywatnym- wyznała Sylwia Przybysz.

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o trzeciej ciąży: "Spełniamy się jako rodzice, jako ludzie"

Sylwia Przybysz szykuje się do porodu
Instagram @sylwiaprzybysz

Sylwia Przybysz zaskoczyła swoim wyznaniem, ponieważ przy poprzednich porodach gwiazda wybierała szpital publiczny.

Dwa razy rodziłam na NFZ tym razem zdecydowaliśmy się na poród prywatny - mówiła gwiazda. (...) Trochę się stresuję, nie wiem czemu. Od zawsze chodziłam do mojej pani doktor jeżeli chodzi o prowadzenie ciąż i po prostu chyba pierwszy raz idę na badanie do innego lekarza, więc zobaczę, jak to wygląda. Jestem mega podekscytowana, dam wam znać po badaniu, jak było- dodała. 

Zobacz także: Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o swoim weselu: "Ubolewam, że..."

Sylwia Przybysz szykuje się do porodu
Instagram @sylwiaprzybysz

Przypominamy, że para do tej pory nie zdradziła, jakiej płci będzie ich trzecia pociecha. Co ciekawe youtuber zaskoczył ostatnio wyznaniem, a fani zaczęli zastanawiać się, czy Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski będą mieli bliźnięta.

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała się bez doczepów: "Pożegnałam się z taśmami". Fajnie teraz wygląda?

Sylwia Przybysz i Jan Dąborwski
Pawel Wodzynski/East News

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski przedstawiają nowe dziecko
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się swoim szczęściem! "Nasze nowe dziecko"
Tuż przed ślubem Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski ogłosili wspaniałą wiadomość! Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcie zakochanych!

Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories zdradziła, co wydarzyło się tuż przed jej ślubem z Janem Dąbrowskim! Zakochani już wkrótce powiedzą sobie "tak", ale teraz okazuje się, że ślub nie jest to jedyny powód do radości dla piosenkarki i popularnego YouTuber. Sylwia Przybysz w najnowszej relacji wspomina o powiększeniu rodziny! Sprawdźcie, co dokładnie powiedziała gwiazda. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się swoim szczęściem Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a od dwóch lat spełniają się w roli rodziców. Para doczekała się dwóch córek- Pola pojawiła się na świecie w styczniu 2020 roku, a Nela urodziła się w marcu 2021 roku. Jak już wiemy, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski od kilku miesięcy przygotowują się do ślubu, który został zaplanowany właśnie na 2022 rok. I chociaż zakochani nie zdradzili dokładnej daty uroczystości to wszystko wskazuje na to, że Sylwia i Jan powiedzą sobie tak już naprawdę niedługo- ostatnio Sylwia Przybysz bawiła się na swoim wieczorze panieńskim!  Teraz z kolei Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories zdradziła, że tuż przed ślubem wydarzyło się coś, co bardzo ją ucieszyło... Kochani zobaczcie, to nasze dziecko nowe! Jakie piękne! Tak jak wam wczoraj mówiłam, odebraliśmy samochód. Rodzina może się powiększać ponieważ auto jest 7-osobowe- mówiła szczęśliwa Sylwia Przybysz.  Piosenkarka pokazała, jaki samochód sobie kupili! Zobacz także:   Sylwia Przybysz pokazała więcej zdjęć z wieczoru panieńskiego. "Mam przepiękne wspomnienia" Jak widać Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wybrali naprawdę ogromne auto! Para zdecydowała się na  Land Rover Discovery, który naprawdę robi wrażenie. Samochód...

Sylwia Przybysz pierwszy raz od dawna pokazała ciążowy brzuszek. Poród tuż tuż! Fani: "ciąża Ci zdecydowanie służy"
East News
Newsy
Sylwia Przybysz przeżyła w końcówce ciąży bardzo trudne chwile: "Bałam się zasypiać w nocy"
Poruszające wyznanie młodej piosenkarki, która zaledwie kilka tygodni temu po raz drugi została mamą.

Sylwia Przybysz opowiedziała o bardzo trudnych chwilach, które przeżyła tuż przed narodzinami drugiej córki. Młoda piosenkarka opublikowała na swoim kanale na youtube.com nowy film w którym odpowiedziała na pytania fanów i zdradziła przy okazji, co wydarzyło się zaledwie kilka tygodni temu. Sylwia Przybysz nie ukrywa, że przeżyła prawdziwy koszmar.  Sylwia Przybysz przeżyła trudne chwile przed porodem Miesiąc temu, dokładnie 22 marca, Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się wówczas druga córka pary, mała Nela. Tuż po porodzie radosną wiadomość przekazał Jan Dąbrowski, który wspierał Sylwię Przybysz w szpitalu i był przy narodzinach dziecka. Niestety, jakiś czas temu okazało się, że tuż przed wyznaczonym terminem porodu wydarzyło się coś, co zburzyło spokój pary. Popularny youtuber przyznał, że otrzymał pozytywny test na koronawirusa przez co został skierowany na obowiązkową izolację domową. Jan Dąbrowski wyprowadził się z domu, żeby nie narażać swojej córeczki i ciężarnej Sylwii Przybysz.  Teraz opowiedziała o tym Sylwia, która nie ukrywa, że była przerażona kiedy jej ukochany został skierowany na izolację, a ona w każdej chwili mogła urodzić ich drugie dziecko. Miałam bardzo duże obawy pod koniec (ciąży przyp. red.) ponieważ Jasiek zachorował, miał pozytywnt wynik. Było to w mnoim 38. tygodniu kiedy został skierowany na izolację domową na dwa tygodnie, więc żyłam w ciągłym stresie. Bałam się zasypiać w nocy bo bałam się, że się zacznie i nie będę miała jak jechać do szpitala, więc byłam mega przerażona. (...) Liczyłam się z tym, że mogę rodzić w każdej chwili, po prostu się z tym pogodziłam mimo, że było to bardzo ciężkie i nie mogłam się z tym pogodić, to musiałam się z tym pogodzić-...

Sylwia Przybysz zdradziła datę ślubu z Janem Dąbrowskim
Instagram @sylwiaprzybysz
Newsy
Sylwia Przybysz przez przypadek zdradziła dokładną datę ślubu! Kiedy powie "tak"?
Ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego zbliża się wielkimi krokami. Trwają ostatnie przygotowania do uroczystości, a przyszła panna młoda pokazała, jaką niespodziankę przygotowali dla swoich gości!

Kiedy odbędzie się ślub Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego? Teraz wszystko stało się jasne! Piosenkarka podczas relacji na InstaStories pokazała, jaką niespodziankę przygotowała dla swoich gości, a przy okazji zdradziła dokładny termin uroczystości. Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski wyjechali już w góry, gdzie ma się odbyć ich ślub... Data ślubu Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już od kilku lat tworzą szczęśliwy związek, a jakiś czas temu postanowili wziąć ślub. Ponad roku temu Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w wywiadzie dla "Party" zdradzili, że planują wielkie góralskie wesele, a od kilku miesięcy trwały intensywne przygotowania do uroczystości. Sylwia Przybysz wybrała suknię ślubną od Violi Piekut, a Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przygotowali dla przyszłej młodej pary choreografię do pierwszego tańca. Do tej pory zakochani nie zdradzali swoim fanom, kiedy dokładnie powiedzą sobie "tak", ale teraz wszystko stało się jasne!  Sylwia Przybysz podczas relacji na InstaStories pokazała, że goście weselni otrzymają w prezencie cukierki na których... możemy zobaczyć datę ślubu! Okazuje się, że uroczystość odbędzie się 25 czerwca, czyli już w najbliższą sobotę! Zobacz także:   Jakob Kosel wbija szpilkę Karolinie Pisarek w dniu wesela? Ten komentarz mówi wiele Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już kilka dni temu zdradzili, że wyjechali z Warszawy i są już w miejscu, w którym odbędzie się ich ślub. Ostatnio piosenkarka i popularny YouTuber wybierali menu weselne, a teraz zajmowali się pakowaniem drobnych upominków dla swoich gości. Patrząc na ilość cukierków możemy się spodziewać, że na ślubie Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego będą prawdziwe tłumy.  Zobacz także:  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski szykują się do ślubu: "Będzie...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik