Party Stories
Sylwia Grzeszczak na okładce HOT
Facebook
Newsy

Bardzo modna Sylwia Grzeszczak na okładce magazynu

Tak stylowej jej jeszcze nie widzieliście

W takim wydaniu Sylwii Grzeszczak jeszcze nie widzieliśmy. Gwiazda w modnej sukience w kolorach fluo zapozowała na okładce magazynu "HOT". Dotychczas znana z bardziej szalonych stylizacji, wybrała wersję glamour. Jak dla nas to strzał w dziesiątkę i chcielibyśmy w podobnym wydaniu zobaczyć Sylwię na jakimś wydarzeniu. Bycie fashion bardzo jej służy.

Nawet charakterystyczna grzywka nabrała w tej stylizacji nowego życia. Czyżby miłość do Libera sprawiła, że Sylwia staje się coraz bardziej kobieca? Oby tak dalej.

Zobacz: Jak wygląda prywatnie związek Sylwii Grzeszczak i Libera?

Tak jeszcze niedawno ubierała się Sylwia Grzeszczak:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ślub Sylwii Grzeszczak i Libera
ONS
Newsy
Znajomi Grzeszczak i Libera świętują ich ślub. Pokazali niepublikowane zdjęcia
Romantyczne fotki małżonków

Po kilku dniach spekulacji i plotek, w poniedziałek Sylwia Grzeszczak potwierdziła, że wzięła ślub z Liberem . Związek pary od lat owiany był tajemnicą i choć spekulowało się, że od dawna są razem, żadne z nich nigdy oficjalnie nie wypowiedziało się na ten temat. Uroczystość odbyła się w rodzinnym mieście rapera i brała w niej udział tylko najbliższa rodzina i przyjaciele. Przypomnijmy: Grzeszczak potwierdza ślub z Liberem! Zdradza też szczegóły ceremonii Wokalistka zastrzegła też, że w prasie nie pojawią się zdjęcia ze ślubu, nie udzieli też żadnego wywiadu na ten temat. Trzeba przyznać, że to rzadko spotykana postawa w polskim show-biznesie, ale wygląda na to, że Sylwia zamierza dotrzymać słowa. Świętują za to znajomi nowożeńców - na Facebooku Libera pojawiło się mnóstwo wpisów z gratulacjami czy pamiątkowych zdjęć. Wśród nich znalazły się archiwalne fotki pary, na których widzimy w czułych objęciach. Ich autorka, Agnes Kubicka , przyznała, że już wtedy wiedziała, że związek Sylwii i Libera to coś poważnego.   Wczoraj wzięli ślub Liber & Sylwia Grzeszczak, robiąc im fotki kilka lat temu czułam pismo nosem,że będzie coś z tego poważnego Gratulacje Kochani !!! - napisała fotografka. W takim wydaniu jeszcze ich nie widzieliśmy. Pasują do siebie? Zobacz: Grzeszczak pierwszy raz opowiedziała o związku z Liberem   Sylwia Grzeszczak i Liber w Stanach Zjednoczonych:

Sylwia Grzeszczak pokazała na Facebooku zdjęcie z mężem
EastNews/Facebook
Newsy
Sylwia Grzeszczak i Liber w pierwszym wywiadzie po narodzinach ich córeczki Bogny. Co powiedzieli?

Sylwia Grzeszczak i Liber 5 grudnia zostali rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Bogna. Para znana jest z tego, że bardzo chroni swoje życie prywatne, ale dla RMF FM zrobiła wyjątek - udzielili pierwszego wywiadu po narodzinach córki. Jak Grzeszczak i Liber się czują w roli rodziców i jaki był dla nich 2015 rok? Sylwia Grzeszczak i Liber pierwszy raz o córce 2015 rok był dla mnie bardzo szczęśliwym i bardzo wzruszającym czasem. Mamy w domu nowe życie, jest do czego wracać - powiedziała Sylwia Grzeszczak.  Prowadzący w dość dwuznaczny sposób zapytał Sylwię i Libera czy planują drugie dziecko. Para jednak zaśmiała się tylko, że na razie mają córkę i nie ma się co śpieszyć.  Na razie mamy małą Bognę w domu - śmiała się Sylwia.  A jaka jest ich mała córeczka? Bogna nie różni się od innych dzieci, je i śpi - mówi dumny tata.  Sylwia Grzeszczak zdradziła, że jest tak szczęśliwa, iż nic już więcej jej w życiu nie trzeba. Powiedziała też, że już myśli o powrocie do pracy. Nie brakuje mi niczego, moje życie zostało wzbogacone, jesteśmy teraz we trojkę. Wyciszyłam się muzycznie i dziękuje wszystkim, że na mnie czekają. Odwdzięczę się nowymi utworami. Muszę odespać trochę i wrócić ze zdwojoną siłą - powiedziała Grzeszczak w RMF FM. Czekamy zatem na nowa piosenkę Sylwii i Libera z niecierpliwością. Czy będzie to kołysanka dla Bogny? :) Zobacz:  Międzynarodowy sukces Sylwii Grzeszczak! Pokonała Taylor Swift!   Ostanie chwile przed porodem Sylwii i Libera w studiu:   (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script',...

Początki związku Sylwii Grzeszczak i Libera
ONS
Newsy
Grzeszczak i Liber spotykają się już od 8 lat. Miała w tym udział Edyta Górniak
Jak się poznali?

Nieco ponad tydzień temu internet obiegła sensacyjna informacja o ślubie Sylwii Grzeszczak i Libera . Para długo nie chciała potwierdzić plotek, ale ich fani nie dawali za wygraną i wokalistka w końcu przyznała, że pobrali się podczas prywatnej uroczystości. Wkrótce potem para młoda poleciała na miesiąc miodowy. Przypomnijmy: Grzeszczak i Liber polecieli na miesiąc miodowy. Nie spędzają go sami Zakochani poznali się już ponad 8 lat temu, ale do tej pory nigdy nie udzielili wywiadu, w którym zdradziliby szczegóły ze swojego życia czy oficjalnie wystąpili jako para. Wszystko sprowadzało się do wspólnej działalności muzycznej. "Super Express" dokopał się jednak do jednej z archiwalnych rozmów z parą, w którym Sylwia zdradziła, że poznała Libera, gdy ten szukał wokalistki. Jej wykonanie "To Nie Ja" Edyty Górniak zrobiło na nim takie wrażenie, że od tamtej pory byli już parą nie tylko na scenie.   Chodziła, z koleżanką do szkoły muzycznej i Marcin szukał wokalistki , akurat koleżanka powiedziała mu, że jest taka Sylwia, tak śpiewa. Spotkaliśmy się i zaśpiewałam wtedy utwór Edyty Górniak „To nie ja była Ewą” i tak się zaczęło - wspominała Grzeszczak. Tabloid nie ma wątpliwości - to właśnie Górniak połączyła tych dwoje. Romantyczna historia? Zobacz: Korwin o ślubie Grzeszczak i Libera: "Przecieram oczy ze zdumienia" Sylwia Grzeszczak i Liber na trasie w USA:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner