Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach- paparazzi Sylwia Grzeszczak i Liber Sylwia Grzeszczak i Liber Sylwia Grzeszczak i Liber Sylwia Grzeszczak i Liber
Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach- paparazzi
1/8
Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach- paparazzi

Sylwia Grzeszczak poinformowała właśnie, że została mamą! W związku z tą radosną informacją przypominamy Wam historię związku i małżeństwa Sylwii Grzeszczak i Libera. To para doskonała - nie tylko na scenie, ale i w życiu. Jak się poznali? Dlaczego Edyta Górniak w ich życiu odegrała ważną rolę? Jak wyglądał ich ślub?
Sprawdźcie w naszej galerii!

Zobacz: TeleKamery 2015: Liber całuje Sylwię Grzeszczak i chwali się obrączką [WIDEO]

2/8
Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia i Liber poznali się w 2006 roku. Liber szukał nowej wokalistki, z którą chciał nagrywać płyty. Na castingu pojawiła się Sylwia Grzeszczak, która wykonała utwór Edyty Górniak "To nie ja". Młoda wokalistka powaliła rapera na kolana i tak zaczęła się ich współpraca muzyczna.

W 2008 roku na rynku pojawił się ich pierwszy wspólny album "Ona i on", z którego pochodziły takie hity jak: "Co z nami będzie" czy "Nowe szanse". Otrzymali wówczas pierwszą nagrodę "Eska Music Awards".
Zobacz: Grzeszczak i Liber spotykają się już od 8 lat. Miała w tym udział Edyta Górniak

3/8
Sylwia Grzeszczak i Liber

Sylwia solową karierę zaczęła w 2011 roku, singlem "Małe rzeczy", który podbił niemal wszystkie listy przebojów. Sylwia została jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce - występowała na wszystkich wielkich festiwalach, a jej płyty sprzedawały się jak świeże bułeczki. To również w 2011 roku pojawiły się pierwsze plotki o romansie Libera i Sylwii. Oficjalnie piosenkarka potwierdziła to w 2013 roku. 
Zobacz: Grzeszczak PIERWSZY RAZ opowiedziała o związku z Liberem

4/8
Sylwia Grzeszczak i Liber
ONS

Sylwia Grzeszczak i Liber konsekwentnie milczeli na temat swojego związku. Zdarzały się jednak wyjątki, kiedy para publikowała wspólne zdjęcia z zagranicznych wakacji czy koncertów. Należały jednak one do rzadkości.
Zobacz: Zakochani Sylwia Grzeszczak i Liber w Ameryce

5/8
Sylwia Grzeszczak i Liber
ONS

W lipcu 2014 roku pojawiły się plotki na temat tajemniczego ślubu Sylwii Grzeszczak i Libera! Ceremonia miała się odbyć w Poznaniu, tylko przy udziale kilku gości i najbliższej rodziny.
Zobacz: Grzeszczak i Liber przerywają milczenie. Zabrali głos w sprawie ślubu

6/8
Sylwia Grzeszczak i Liber

Jeszcze tego samego dnia Sylwia na swoim Facebooku potwierdziła informacje o ślubie. Nie chciała jednak zdradzać, gdzie się odbyła i jak wyglądała uroczystość.
Zobacz: Grzeszczak potwierdza ślub z Liberem! Zdradza też szczegóły ceremonii
Taką postawę chwaliła Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka doceniła parę za to, że chciała uniknąć rozgłosu i lansu na okładkach. 
Zobacz: Korwin o ślubie Grzeszczak i Libera: Przecieram oczy ze zdumienia

7/8
Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach
ONS

Liber i Sylwia Grzeszczak po raz pierwszy jako małżonkowie pokazali się na TeleKamerach 2015. Wokalistka odebrała wówczas nagrodę, zaś raper gratulował jej i całował wśród publiczności. Z dumą wówczas prezentowali obrączki!
Zobacz: TeleKamery 2015: Liber całuje Sylwię Grzeszczak i chwali się obrączką [WIDEO]

8/8
Sylwia Grzeszczak i Liber na Telekamerach- paparazzi

W czerwcu prasa doniosła o kryzysie w małżeństwie Sylwii i Libera. Para podczas Festiwalu w Sopocie unikała swojego towarzystwa, zamieszkali w oddzielnych pokojach hotelowych. Na szczęście wszelkie doniesienia okazały się nieprawdziwe. Sama wokalistka odniosła się do tych plotek na Facebooku.

Zobacz: Sylwia Grzeszczak odniosła się do plotek o kryzysie w małżeństwie z Liberem!

Dziś para poinformowała o przyjściu na świat swojego pierwszego dziecka - Bogny. Obojgu rodzicom gratulujemy. A małej Bognie życzymy wspaniałego życia! 

Więcej na temat Sylwia Grzeszczak Liber