Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Sylwia Gliwa
ONS
Newsy

Która gwiazda przyszła na prestiżową imprezę w takim nakryciu głowy? Domyślacie się?

Która gwiazda przyszła na prestiżową imprezę w takim nakryciu głowy? Domyślacie się?

Sylwia Gliwa pojawiała się na turnieju jeździeckim w Gałkowie w bardzo nietypowym nakryciu głowy! Gwiazda miała na sobie rodzaj futurystycznego kapelusza z napisem "Śmierć dopalaczom". Aktorka nieco zaskoczyła swoim manifestem! Czyżby Sylwia Gliwa miała jakieś przykre doświadczenia z dopalaczami i chciała w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobec legalnej sprzedaży dopalaczy? Wszystko na to wskazuje. Na swoim internetowym profilu gwiazda zamieściła wzruszający apel do młodzieży. Wyjaśniła w nim, dlaczego temat dopalaczy jest jej tak bliski.

ŚMIERĆ DOPALACZOM!

Kochani,
W grudniu zeszłego roku, dzień po Wigilii, syn moich bliskich znajomych wyszedł na imprezę, by świętować w gronie znajomych. Nigdy nie wrócił już do domu. Chłopak miał na imię Michał. Był wysokim, bardzo przystojnym blondynem o niebieskich oczach i atletycznej sylwetce. Dziecko z dobrego domu, w którym rodzice się szanują, są uczciwi, zabawni, otwarci, uśmiechają się do siebie. Nie mieliśmy wątpliwości co do tego, że drzemie w Nim geniusz i choć osiągnął już wiele, wiedzieliśmy, że to dopiero początek i pokaże nam jeszcze, na co Go stać.

Sylwia Gliwa prosi młodzież o większą świadomość i niezażywanie dopalaczy.

Obecnie młodzi ludzie bardzo często imprezują w sposób niebezpieczny. Nie wierzą, że mogą się dobrze bawić bez narkotyków, które zabijają ich wrażliwość, normalne odruchy, czucie i myślenie. Michał też nie uwierzył. Tamtego wieczoru wziął na imprezie dopalacz, by lepiej tańczyć, być zabawniejszym, fajniejszym, by odlecieć. Odleciał na zawsze. Dopalacz najpierw wprowadził go w śpiączkę, później nastąpiła śmierć mózgu i Michał zmarł. Cała rodzina cierpi. Aby jakkolwiek funkcjonować, musi zażywać psychotropy. Jego matka nie może uwierzyć w to, że kiedy rano się obudzi to cudowne dziecko, które tak kochała i które ją tak bardzo kochało, nie spojrzy jej w oczy i nie będzie mogła mu zrobić śniadania, nie będzie mogła go przytulić. Kochała, wspierała i tuliła go przez osiemnaście lat.

Drogie dzieci.., piszę dzieci, bo osiemnastolatek to jeszcze dziecko, które ma całą masę wątpliwości, pytań, niezręczności. Uwierzcie w to, że można się bawić i być w gronie znajomych bez narkotyków i dopalaczy, które ogłupiają, powodują agresję, utratę kontroli i mogą doprowadzić do śmierci. Każde z Was na swój sposób jest ciekawe, zabawne i wyjątkowe. Tylko trzeba w to wierzyć! Niech mądrzejsi pilnują i wspierają słabszych i niepewnych. Opiekujcie się sobą nawzajem. Dbajcie o siebie, wspomagajcie się życzliwością i troską, a nie dopalaczami. Dopalacze to substancje, których po prostu trzeba się bać. Dopalacze mogą się dla każdego skończyć śmiercią! Drodzy rodzice, rozmawiajcie ze swoimi dziećmi o niebezpieczeństwie jakie niosą za sobą dopalacze. To jest mój osobisty apel. Proszę, przekażcie go dalej!

Sylwia Gliwa niewątpliwie została zauważona, a jej apel trafi do wielu osób. Oby okazał się skuteczny!

 

Zobacz też: Małgorzata Socha i Sylwia Gliwa w podobnych kreacjach Isabel Marant! A wy, którą stylizację wolicie?! SONDA.

 

Sylwia Gliwa pojawiła się w Gałkowie w nietypowym nakryciu głowy.

Sylwia Gliwa
ONS

Aktorka wyraziła swój manifest przeciwko dopalaczom również na Facebooku.

Sylwia Gliwa
Facebook

Sylwia Gliwa
ONS

Co o tym myślicie?

Sylwia Gliwa
ONS

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Wachowicz, Adam Zdrójkowski z rodziną w Hell's Kitchen
TV-Show
Plejada gwiazd w Hell's Kitchen! Wachowicz, Roznerski, Gliwa i Zdrójkowski z rodziną! ZDJĘCIA
Plejada gwiazd w Hell's Kitchen! Wachowicz, Roznerski, Gliwa i Zdrójkowski z rodziną! ZDJĘCIA
Dj Adamus jest zwolennikiem legalizacji miękkich narkotyków
ONS
Newsy
Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy!
Producent muzyczny komentuje plagę zatruć szkodliwymi substancjami.

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje o kolejnych przypadkach zatruć dopalaczami. Coraz więcej osób po zażyciu psychoaktywnej substancji trafia pod opiekę specjalistów, którzy alarmują, że do szpitali na Śląsku trafiło już 250, które zatruły się dopalaczami. Niestety wczoraj okazało się również, że jedna z osób, która zażyła nieznaną substancję zmarła w rzeszowskim szpitalu . Niepokojące doniesienia w sprawie dopalaczy postanowił skomentować Dj Adamus , który głośno opowiada się za legalizacją miękkich narkotyków . Producent muzyczny w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradził jakie są jego poglądy na ten kontrowersyjny temat.   - Dopalacze, które nie są znane lekarzom prowadzą do tego, że mamy 200 osób zatrutych substancją, która nawet nie sprawia przyjemności, nie sprawia euforii tylko po prostu odurza i ludzie tracą świadomość. Więc to żadna przyjemność przyjmować takie używki.Jestem totalnym przeciwnikiem dopalaczy. Jestem bardzo wielkim zwolennikiem miękkich narkotyków nawet w sposób nie tyle medyczny ale i rozrywkowy.  Bo jeżeli coś, co jest pod kontrolą państwa jest o wiele bardziej bezpieczne niż coś, co nie jest pod kontrolą państwa . Jestem zdecydowanie przeciwnikiem tego, żeby z tym walczyć, tylko po prostu potrafić w cywilizowany sposób dojść z tym do porozumienia. Zwłaszcza że, tutaj pozdrawiam wszystkich fanów Henryka Sienkiewicza, pamiętajmy, że szlachcic Zagłoba już w tamtych czasach wiedział, że olej konopny to jest nic innego jak samo zdrowie. Zgadzacie się z tym, co mówi Dj Adamus? Zobacz też: Mielcarz też pali marihuanę! "Byłam w euforii"

Sylwia Gliwa z mężem
Newsy
Gliwa już nie ukrywa męża przed mediami [FOTO]
Zobacz jak obściskiwali się na sportowym wydarzeniu

Miniony weekend dla polskich celebrytek obfitował w wiele wydarzeń. Jednym z nich były zawody jazdy konnej Gałkowo Masters. Wśród obecnych znalazła się  Sylwia Gliwa z mężem, Macinem Biernackim , kierowcą rajdowym. Aktorka "Na Wspólnej" nie wybrała dziwnego nakrycia głowy tak jak jej koleżanki po fachu. Zobacz: Dziwne kapelusze gwiazd. Lans za wszelką cenę? Dotychczas aktorka ukrywała swój związek przed mediami. Najwyraźniej tym razem postanowiła zrobić wyjątek. U boku męża Gliwa wyglądała na szczęśliwą i zakochaną. Para nie szczędziła sobie czułych spojrzeń i pocałunków . Przypominamy, że kilka miesięcy na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner