W czwartkowy wieczór dziennikarka TVN24 postanowiła pochwalić się na Instagramie, że już wkrótce zostanie mamą. Olga Mildyn postanowiła opublikować zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, po którym można stwierdzić, że termin porodu zbliża się wielkimi krokami.

Reklama

Dziennikarka TVN Olga Mildyn jest w ciąży

Tłusty czwartek nie kręcił się tylko wokół pączków, ale i radosnej nowiny. Olga Mildyn dziennikarka i reportażystka TVN24 postanowił ogłosić w dość humorystyczny sposób, że już wkrótce zostanie mamą. Dziennikarka ma na swoim koncie sporo sukcesów, m.in. była nominowana do nagrody Grand Press oraz wyróżniona przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich. Niedługo będzie musiała zrobić sobie jednak przerwę od pracy, bo już niebawem na świat przyjdzie jej pociecha. Mildyn postanowiła ogłosić tę radosną nowinę w dość niecodzienny sposób.

Dziś niby tylko (niecałe) dwa pączki, a efekty jakby spektakularne — słodko i brzuch bliski eksplozji. Takie urodziny to ja mogę mieć częściej! Dziękuję Wam za wszystkie życzenia, pozostaje mi trzymać kciuki, żeby się spełniły, zjeść do końca tego napakowanego pistacją potwora i nie przewrócić się po tym z wrażenia :) Ludzie, fajnie Was mieć!
— napisała dziennikarka.

Zobacz także: Marietta Witkowska na temat reakcji rodziny: „Był to cios, było to dość przykre”

Internauci byli zachwyceni radosną nowiną dziennikarki TVN i nie szczędzili jej ciepłych słów.

Zobacz także
Wszystkiego cudownego, najpiękniejszy paczuszku świata
Wszystkiego dobrego! Cudowny
Piękny malutki paczuszek
— piszą internauci.

Zobacz także: Sandra Kubicka o stresie podczas ciąży. Nawiązuje do Opozdy i Królikowskiego. „Miałam takie skurcze”

Reklama

Od 2010 roku dziennikarka jest związana ze stacją TVN, natomiast wcześniej pracowała w "Gazecie Wyborczej". Mildyn jest nie tylko wybitną dziennikarką, ale również i autorka powieści pt. "Padłość". Mamy nadzieje, że przyszła mama niedługo pochwali się również swoim maleństwem.

Olga Mildyn
Olga Mildyn Instagram @olgamildyn
Reklama
Reklama
Reklama