Julia Wieniawa ostatnio została sfotografowana przez paparazzi na lotnisku w drodze na Lazurowe Wybrzeże. Aktorka wyglądała zjawiskowo i miała na sobie stylówkę wartą grube pieniądze. Szczególną uwagę przykuła żółta torebka warta ponad 71 tysięcy złotych. Jednak nie każdego dnia leci się na Festiwal Filmowy w Cannes, dlatego Wieniawa postanawia lśnić niczym gwiazda od samego początku pobytu na Lazurowym Wybrzeżu.

Reklama

Julia Wieniawa pokazała boską kreację

To właśnie dzisiaj Julia Wieniawa przekazała swoim fanom niesamowitą informację. 25-latka została polską ambasadorką marki L’Oréal Paris, o czym z wielką radością poinformowała na Instagramie.

To bardzo ważny dla mnie dzień. Niezwykle wzruszona i zaszczycona pragnę Was poinformować, że zostałam oficjalną polską ambasadorką absolutnie ikonicznej marki L’Oréal Paris. Cieszę się, że dołączam do grona tak wspaniałych i inspirujących kobiet, które od lat promują hasło 'Jesteś tego warta'. Hasło, które ma w sobie ogromną moc i cały szereg znaczeń. Hasło, które towarzyszy mi od dziecka i z którym niezwykle się utożsamiam. Tak. Jestem tego warta. I jestem z tej współpracy ogromnie dumna
-napisała na Instagramie Julia Wieniawa.
Reklama

Ta jakże ważna informacja dla fanów Wieniawy, wyjaśniła jej pobyt na festiwalu na Lazurowym Wybrzeżu. Zobaczcie sami, jaką kreację na czerwony dywan wybrała nasza polska gwiazda.

Reklama
Reklama
Reklama