Sylwia Bomba Gogglebox
Instagram

Sylwia z "Gogglebox" pokazała rodzinne zdjęcie. Internautki są zazdrosne o jej męża?

Sylwia Bomba Gogglebox
Instagram

Kim jest mąż Sylwii Bomby? To pytanie często zadają sobie internautki, które obserwują celebrytkę z "Gogglebox. Przed telewizorem" w sieci. 32-latka pokazuje zdjęcia Jacka na swoim Instagramie, jednak mówi o nim mało, bo partner wzbudza sporo kontrowersji! Dlaczego fanki Sylwii Bomby nie lubią jej męża? A może wręcz przeciwnie, czy obserwatorki celebrytki są o niego zazdrosne?

Przeczytajcie, co więcej wiemy o Jacku. Ich najnowsze rodzinne zdjęcie na pewno Was rozczuli! 

Sylwia Bomba z mężem i córką 

Sylwia Bomba z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" cieszy się coraz większą popularnością w sieci. Celebrytka w grudniu zeszłego roku po raz pierwszy została mamą. Urodziła córeczkę, która otrzymała na imię Antonina, zdrobniale Tosia. Ojcem dziecka jest wieloletni partner Sylwii - Jacek. Mężczyzna nie ma Instagrama, ale mimo to sporo o nim wiemy! 

Na Waszą prośbę, bardzo proszę nasz portret rodzinny 🤗 #family #myfamily #love #loveit#mommy #mom #daddy #happy - podpisała ostanie zdjęcie z ukochanym Sylwia. 

Zobacz także: Sylwia Bomba, Big Boy, Ewa Mrozowska... Jak gwiazdy "Gogglebox" będą wyglądać na starość? Zobacz!

Jak powiedziała Sylwia w jednym z wywiadów para poznała się w centrum handlowym. Ukochany zaprosił Bombę na kawę i tak wszystko się zaczęło. Sylwię i Jacka dzieli 14 lat, jednak dla zakochanych to żaden problem. Niestety spora część obserwujących celebrytkę w sieci uważa, że to zbyt duża różnica wieku. I tu zaczyna się problem...

Dziadek najładniej wyszedł

No way... Serio wyglądacie jak ojciec z córką :/ Niesmaczne - czytamy w komentarzach.

Wielu internautów broni jednak partnera Sylwii, pisząc, że para świetnie razem wygląda! 

Ślicznie wygladacie 😍 Sylwia, sukienka idealna na taką okazję 👌😊

Przepiękna rodzinka 😍 Tosiulek robi się coraz bardziej podobna do Pani ☺️ - pisali fani.

Jeden z internautów pod najnowszą fotografią rodziny napisał, że wszystko byłoby pięknie, gdyby Jacek zdjął okulary. Sylwia odpowiedziała, że niestety nie może, jednak nie wyjaśniła dlaczego. Przeglądając Instagrama celebrytki można zaobserwować, że Jacek rzadko zdejmuje okulary przeciwsłoneczne lub do aparatu pozuje bokiem. Czy coś się dzieje z jego wzrokiem? Życzymy zdrowia oczywiście! 

Dla mnie to najatrakcyjniejszy mężczyzna na świecie - napisała Bomba pod jednym z kąśliwych uwag dotyczących jej partnera. 

Parze życzymy wszystkiego najlepszego i jak najmniej złośliwych komentarzy dotyczących związku.

Sylwię i partnera dzieli 14 lat 

Sylwia Bomba z partnerem

 

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17