Paulina Sykut-Jeżyna postanowiła z okazji zbliżającej się sylwestrowej nocy przejść metamorfozę. Prezenterka jak co roku poprowadzi sylwestrowy koncert z Polsatem. Za każdym razem Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca pięknymi kostiumami, strojami, ale także fryzurami. Nic więc dziwnego, że również w tym roku przygotowała się do występu w wyjątkowy sposób!

Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Sylwester Szczęścia w Polsacie"! Z tej okazji przeszła metamorfozę!

W tym roku sylwester z Polsatem odbędzie się z wielką pompą. Podczas wydarzenia wystąpią największe polskie gwiazdy, a wśród nich Doda czy Beata Kozidrak! Wydarzenie poprowadzi aż 9 prowadzących, a wśród nich znajdzie się oczywiście Krzysztof Ibisz, Karolina Gilon, Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski, którzy spotkają się na scenie po raz pierwszy po swoim rozstaniu, a także Paulina Sykut-Jeżyna, która właśnie pochwaliła się zmianą w wyglądzie!

Damian Klamka/East News

Zobacz także: Sylwester 2021/2022 w Polsacie: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski poprowadzą go razem!

Paulina Sykut-Jeżyna przeszła już nie raz dużą metamorfozę. Widzowie doskonale pamiętają, jak miała długie, brązowe włosy. Z czasem prezenterka zdecydowała się rozjaśnić włosy, aż stała się naprawdę jasną blondynką. Nowy kolor nie przeszkodził jednak w ciągłych eksperymentach! Tym razem jednak gwiazda zdecydowała się nie tylko na zmianę koloru, ale także długości swoich włosów.

- Nowy kolor :) - pochwaliła się na swoim Instagramie.

paulinasykutjezyna/Instagram

Widzom zdecydowanie spodobał się wygląd prowadzącej. Kolejny nowy odcień blondu okazał się być strzałem w dziesiątkę, bo jak twierdzą fani, blond to zdecydowanie kolor Pauliny Sykut-Jeżyny.

Zobacz także

- Śliczny!!!???????? U Pani tylko długi blond????pięknie Pani w blondach... a jeszcze pamiętam jak była Pani brunetką!

- Zjawiskowo wyglądasz

- Wow, ale Paulina pięknie wyglądasz w blond włosach ❤ do twarzy ci w nich - komentują fani.

Reklama

A jak Wam się podoba Paulina Sykut-Jeżyna w takim wydaniu?

paulinasykutjezyna/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama