Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

W świątecznym odcinku specjalnym „Rolnik szuka żony” pojawiły się cztery pary szóstej edycji. Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian miłość znaleźli w programie, a Seweryn i Sławomir po głośnych i kontrowersyjnych rozstaniach w „Rolniku” też już znaleźli szczęście u boku nowych partnerek. Tym razem uczestnicy nie przygotowywali wspólnej wigilii, ale spakowali prezenty, które potem wręczyli chorym dzieciom z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Potem przyszedł czas na wspólne ubieranie choinki, kolędowanie z Rafałem Brzozowskim i szczere rozmowy z Martą Manowską. W świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” nie zabrakło też niespodzianek. Zobaczcie, co się wydarzyło i jak uczestnicy podsumowują swój udział w programie!

1/10
Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony 6
AKPA

Rolnicy z 6. edycji o swoich związkach!

Ilona i Adrian po programie nadal się spotykają. Rolnik nie ma wątpliwości, że to ta jedyna:

To jest miłość, która się rozwija. (…) My ten program dla siebie wygraliśmy z Iloną.

 

2/10
Adrian i Ilona z Rolnik szuka żony 6 na nagraniu świątecznego odcinka
AKPA

Tego samego zdania jest kandydatka Adriana, która tak mówi o swoim partnerze:

Jest kochany. Jest taki przytulaśny. Nie nudzę się nigdy z nim. Widujemy się regularnie, każdą wolną chwilę spędzamy razem. Jeździmy do siebie raczej na zmianę.

Para ma wspólne pasje, plany, a przed świętami zaangażowali się też w pomoc zwierzętom w schronisku. Widać, że ich uczucie z każdym dniem rozkwita, a Adrian wprost nazwał je miłością:

Ciekawi ją to, co się dzieje u mnie. Jestem szczęśliwy. (...) To można nazwać miłością, która się rozwija i rozkwita.

3/10
Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Ania i Jakub też są parą, a święta spędzają już jako rodzina. O ich relacji przeczytacie tutaj! Nową partnerkę w świątecznym odcinku „Rolnika” przestawił Seweryn. Kobieta przyznała: z Sewerynem układa mi się świetnie i jest idealny. Para wyznała, jak się poznali:

Magda mieszka 50 km od mojej wioski. Kojarzyliśmy się, a po programie miałem tyle odwagi, żeby zagadać. (...) Jestem szczęśliwy, w końcu. Spotkaliśmy się w sklepie pewnego dni, zaprosiłem Magdę na kawę i rozmawialiśmy bardzo długo. Myślę, że to już jest miłość po prostu. - wyznał szczerze Seweryn

Z kolei Magda dodała, jak to się stało, że mieszkają już razem:

Jest sympatyczny, bardzo męski. Uczucie rodziło się powoli, a w końcu Seweryn zapytał i zgodziłam się razem zamieszkać. Ja pracuje, Seweryn pracuje i wieczory spędzamy razem. Mogę powiedzieć to jest miłość. Jestem szczęśliwa, że poznałam Seweryna – powiedziała Magda.

Oboje za kilka lat widzą się jako małżeństwo z dziećmi.

4/10
Sławomir z Rolnik szuka żony 6 z partnerką w świątecznym odcinku
AKPA

W podobnym tonie o Sławomirze mówi jego nowa partnerka, Ewelina. A rolnik zdradził, jak się poznali:

Dzisiaj przyjechałem z Eweliną. Napisała do mnie na portalu społecznościowym już po tym, jak się rozstałem z Martą. (…) Tak się nasze losy potoczyły, że jesteśmy razem – tak Sławomir podsumował swoją nową relację.

Historię ich miłości ze świątecznego odcinka przeczytacie tutaj! Jednak świąteczny odcinek nie został poświęcony w całości uczestnikom ostatniej edycji „Rolnik szuka żony”. Okazuje się, byli uczestnicy programu też znaleźli miłość i to ich historie zobaczyliśmy w odcinku specjalnym. O kogo chodzi?

5/10
Agnieszka i Robert z 2.edycji Rolnik szuka żony w świątecznym odcinku
Facebook Rolnik szuka żony TVP

Goście specjalni w świątecznym wydaniu „Rolnik szuka żony”!

W świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” licznie pojawili się uczestnicy z poprzednich edycji, którzy w programie znaleźli miłość. Zjawili się Agnieszka i Robert z drugiej edycji programu. Obecnie para jest szczęśliwym małżeństwem i rodzicami Tomka. Pojawili się też Kasia i Dawid z 3. edycji. Para ma już córeczkę, Annę. Nie mogło zabraknąć też Małgosi i Pawła z 4. edycji oraz Mikołaja i Marty, którzy udowodnili, że miłość nie patrzy na metrykę. Wszyscy zgodnie przyznali, że oglądali 6. edycję programu i życzyli jej uczestnikom, aby wykorzystali szanse na miłość, którą otrzymali.

6/10
Bardowscy Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska wspomniała, że nie wszystkim parom udało się przyjechać na wspólne spotkanie. Chodziło o Anię i Grzegorza Bardowskich, którzy właśnie po raz drugi zostali rodzicami. Anna pochwaliła się, że zapisała się do szkoły rolniczej i szczerze wyznała:

Marzyliśmy o dużej rodzinie. To niej jest nasze ostatnie dziecko.

Para jest szczęśliwym małżeństwem, a teraz planują budowę własnego domu. 

7/10
Marek i Julia Rolnik szuka żony 3
screen "Rolnik szuka żony"

Marek z 3. edycji „Rolnik szuka żony” został ojcem!

Ogromnym zaskoczeniem w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” było pokazanie historii miłości Marka Walczaka z 3. edycji programu i jego partnerki Julii. Poznali się dzięki programowi i od trzech lat tworzą parę. Na świecie właśnie pojawił się ich syn!

Myślę, że jesteśmy szczęśliwą parą. Nie jesteśmy idealną parą, nie wierze w takie, ale przy nim poczułam szczęście. Myślę, że on też jest szczęśliwy. Zawsze kiedy trafia się miłość to jest pewien cud. – powiedziała partnerka Marka.

Na koniec pojawiło się nagranie z Markiem i Julią oraz ich synem. Ich wspólne zdjęcia znajdziecie tutaj!

8/10
Małgosia i Paweł Borysewicz
screen "Rolnik szuka żony"

W świątecznym odcinku został poruszony temat macierzyństwa, w końcu dzięki programowi narodziło się już kilkoro dzieci. Małgosia Borysewicz wyznała, jak zmieniło się jej życie, odkąd na świecie pojawił się Rysio:

Życie się zmienia całkowicie, oddaje się na początku temu dziecku czas na sto procent. Siebie na początku się odsuwa, ale mimo wszystko dziecko wszystko wynagradza i jest po prostu cudownie. –wyznała szczerze rolniczka.

9/10
Kasia i Dawid Rolnikk szuka żony
screen "Rolnik szuka żony"

Ostatnia historia, jaką Marta Manowska zapowiedziała w świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” to małżeństwo Kasi i Dawida. Para w programie poznała się przypadkowo, bo każde z nich przyjechało do innego uczestnika, ale wykorzystali szanse daną im przez los i są razem. 1,5 roku temu urodziła się ich córeczka Ania, którą jak powiedzieli „wymodliliśmy sobie na rekolekcjach”. Oboje ze wzruszeniem i łzami oglądali swoją historię wyświetloną na ekranie. Kasia wyznała, że do niedawna takie historie znała tylko z filmów czy książek.

10/10
Świąteczny odcinek Rolnik szuka żony
Facebook

Świąteczny odcinek Marta Manowska podsumowała słowami:

Patrząc na nich wiem, że warto, aby powstała kolejna edycja. Za rok spotkamy się znowu, mam nadzieję w jeszcze większym gronie.

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony