Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” 6: Marek został ojcem, Sławomir się zakochał, a Kuba obawia się nowej roli!

Świąteczny odcinek „Rolnik szuka żony” 6: Marek został ojcem, Sławomir się zakochał, a Kuba obawia się nowej roli!

W świątecznym odcinku specjalnym „Rolnik szuka żony” pojawiły się cztery pary szóstej edycji. Ania i Jakub oraz Ilona i Adrian miłość znaleźli w programie, a Seweryn i Sławomir po głośnych i kontrowersyjnych rozstaniach w „Rolniku” też już znaleźli szczęście u boku nowych partnerek. Tym razem uczestnicy nie przygotowywali wspólnej wigilii, ale spakowali prezenty, które potem wręczyli chorym dzieciom z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.

Potem przyszedł czas na wspólne ubieranie choinki, kolędowanie z Rafałem Brzozowskim i szczere rozmowy z Martą Manowską. W świątecznym odcinku „Rolnik szuka żony” nie zabrakło też niespodzianek. Zobaczcie, co się wydarzyło i jak uczestnicy podsumowują swój udział w programie!

Natalia z Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Tym zdjęciem Natalia z "Rolnik szuka żony" wspomina program! W życiu nie uwierzycie, kto się na nim znalazł...
Tym zdjęciem Natalia z "Rolnik szuka żony" wspomina program! W życiu nie uwierzycie, kto się na nim znalazł...

Natalia z „ Rolnik szuka żony ” opublikowała na Instagramie zdjęcie z programu. To już kolejna uczestniczka, która w ostatnich dniach wraca wspomnieniami do lata i nagrań „Rolnika”. Widać, że ta edycja miała duży wpływ na uczestników, nie tylko tych, którzy znaleźli miłość. Dlaczego szósta edycja „Rolnik szuka żony” była tak sentymentalna mimo wielu kontrowersji? Zobaczcie, jakie zdjęcie opublikowała Natalia, wspominając program! Spore zaskoczenie… Natalia z "Rolnik szuka żony" tak wspomina program... Niedawno Diana zdecydowała powspominać i opublikowała zdjęcie z finału „Rolnik szuka żony”. Kandydatka Seweryna napisała, że to był miło spędzony czas. Pod jej zdjęciem komentarz napisała Agata i wprost wyznała, że to wszystko za sprawą ludzi, którzy brali udział w tej edycji. Kandydatka Adriana też niedawno sięgnęła wspomnieniami do programu i  pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia z planu . Teraz przyszedł czas na Natalię. Kandydatka Sławomira pokazała zdjęcie z ogrodu, gdzie razem z Martą zbierały kwiaty. Okazuje się, że oprócz dwóch par, które znalazły w programie miłość, pozostałe uczestniczki nie mówią o rolnikach i to nie ich wspominają, ale na pierwszy plan wysuwają się relacje z innymi kandydatkami. To pierwsza edycja, w której uczestniczki „Rolnika” aż tak bardzo się polubiły i powstało tak wiele prawdziwych przyjaźni. W trakcie emisji programu nie było to takie oczywiste. Widać było rywalizację między kobietami, a kiedy emocje opadły okazało się, że uczestniczki polubiły się na tyle, aby utrzymywać ze sobą kontakt. Tylko spójrzcie, jakie zdjęcie Natalia wybrała, aby wrócić wspomnieniami do programu! Diana i Natalia znalazły przyjaźń w programie. W...

Natalia z "Rolnik szuka żony"
Instagram
Newsy
Tak wyglądała Natalia z "Rolnik szuka żony" kilkanaście lat temu! Diana: "Od zawsze miałaś być rolniczką!"
Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała jako mała dziewczynka? Jej udział w programie to nie mógł być przypadek!

Natalia zgłosiła się do " Rolnik szuka żony ", aby znaleźć miłość. Napisała list do Sławomira, jednak on wybrał Martę. Niestety uczucie nie przetrwało. Rolnik jest teraz w związku z Joanną, którą widzowie poznają podczas świątecznego odcinka show. Natalia, pomimo braku miłości, wyszła z programu z nowymi przyjaźniami, a Sławomir... ma czego żałować! Okazuje się, że Natalia to nie tylko wspaniała kobieta ale również od najmłodszych lat uwielbiała prace na gospodarstwie! Dowodem jest jej urocze zdjęcie sprzed lat! Zobacz także:  Tym zdjęciem Natalia z "Rolnik szuka żony" wspomina program! W życiu nie uwierzycie, kto się na nim znalazł... Natalia z "Rolnik szuka żony" w dzieciństwie Natalia z "Rolnik szuka żony" miała nadzieje, że w programie znajdzie miłość. Niestety tak się nie stało. Wygląda na to, że Sławomir będzie miał czego żałować, ponieważ Natalia okazuje się być idealną kompanką do wspólnych zajęć na gospodarstwie, a te aktywności kocha już od małego:  #małarolniczka - opisała własne zdjęcie z dzieciństwa na Instagramie  Na fotografii widzimy kilkuletnią Natalię w otoczeniu krów. Jako małe dziecko uwielbiała spędzać czas na wsi, pomagając przy zwierzętach. Przepiękna mała Natalcia❤️ Widzisz od malej dziewczynki miałaś być rolniczka😉 - skomentowała jej koleżanka z show, Diana Wygląda na to, że jej zgłoszenie do programu nie było przypadkowe. Od zrobienia tego zdjęcia minęło wiele lat, ale dziewczyna niewiele się zmieniła. Zobaczcie urocze zdjęcie uczestniczki show.  Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" ma nowego partnera? Te zdjęcia mówią wiele! Natalia z "Rolnik szuka żony" już jako mała dziewczynka uwielbiała aktywności na gospodarstwie. ...

Świąteczne spotkanie uczestników "Rolnika szuka żony"
Instagram
TV-Show
Uczestnicy "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcia z tajnego spotkania świątecznego! Kto przyszedł?
Niedawno odbyło się świąteczne spotkanie, na które przybyli uczestnicy wszystkich edycji "Rolnika". Kto bawił się na imprezie?

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" wciąż utrzymują ze sobą kontakt!  I to nie tylko z osobami, które poznali podczas trwania ich edycji. Okazuje się, że nawiązały się przyjaźnie, które mogą was zaskoczyć! Wiedzieliście na przykład, że Sara z 4. edycji zbliżyła się do Marii z 5. odsłony "Rolnika"? Co więcej, uczestnicy programu poszli o krok dalej i postanowili zorganizować świąteczne spotkanie, które odbyło się z dala od kamer. Kto pojawił się na imprezie? Zobaczcie poniżej! Świąteczne spotkanie uczestników "Rolnik szuka żony" Niedawno na jaw wyszło, że uczestnicy wszystkich edycji programu "Rolnik szuka żony" założyli grupę w internecie, na której rozmawiają nie tylko o show, ale również o swoich prywatnych smutkach i radościach. Bardzo często wspierają się nawzajem i cieszą z małych sukcesów. Nie jest łatwo dostać się do tej grupy. Uczestnicy pilnują, aby żadna niepowołana osoba nie poznała ich sekretów. Bohaterowie "Rolnika" poszli za ciosem i zorganizowali swoje prywatne spotkanie świąteczne. Pojawiło się na nim mnóstwo osób! Niektórzy zdecydowali się uchylić rąbka tajemnicy i pokazali w internecie zdjęcia z tej imprezy. Widać na nich między innymi Sarę i Emilkę z 4. edycji, czy też Marię oraz Małgorzatę z 5. odsłony show. Nie zabrakło także Wioletty, która jeszcze niedawno starała się o serce Adriana. Niestety, nie wiadomo, gdzie dokładnie odbyło się to świąteczne spotkanie. Jedno jest pewne - wszyscy bawili się doskonale! Na imprezie nie zabrakło także męskiej części programu "Rolnik szuka żony", na czele ze Zbyszkiem oraz Markiem Widać, że zabawa była przednia :)  

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner