Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" nadal są razem, a fani piszą o... zaręczynach! Mamy ich wspólne zdjęcia

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Facebook

6. edycja "Rolnik szuka żony" jest pełna zaskakujących momentów i kontrowersji. Seweryn, który po pierwszym odcinku programu został okrzyknięty najsympatyczniejszym uczestnikiem, szybko utracił zaufanie widzów, a po ostrej kłótni i burzliwym rozstaniu z Marleną w sieci pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy dotyczących jego zachowania.

Z kolei uczestnikiem "Rolnika", który na początku nie trafił do widzów był Adrian. Wydawał się zdystansowany i tak naprawdę sprawiał wrażenie niezainteresowanego żadną ze swoich kandydatek. Jednak od kiedy wybrał Ilonę - wszystko się zmieniło. Okazuje się, że faktycznie zależy mu na znalezieniu miłości, jest spokojny i zdecydowany. A zdjęcia, które kilka dni opublikowała Ilona, świadczą o tym, że para po programie nadal się spotyka! Internauci już pytają, kiedy zaręczyny!

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" nadal są razem?

Podczas odwiedzin u swoich kandydatek, Adrian poznał znajomych i rodzinę Ilony. Potem para wybrała się na przejażdżkę konno, gdzie oficjalnie potwierdzili, że są razem. Emisja programu już dawno się zakończyła, chociaż finałowy odcinek zobaczymy dopiero za kilka tygodni, to już wiadomo, że niektóre pary nadal są razem. Mowa między innymi o Ani i Jakubie, a teraz wyszło na jaw, że Ilona i Adrian też się spotykają. Wszystko za sprawą kilku zdjęć, które opublikowała na Instagramie kandydatka na rolniczkę. Na jednej z fotografii para czule się całuje.

Internauci są zachwyceni i kibicują parze, ciesząc się, że pierwsze wrażenie dotyczące Adriana było błędne, a rolnik okazał się konkretnym i zdecydowanym mężczyzną.

Fajna z was para 🙂trzymam mocno kciuku i pozdrawiam 🙂🙂

pięknie Wam razem... powodzenia życzę i czekamy na szczęśliwy finał💍, już poza kamerami 😉

Cudownie widzieć Was razem. Gratuluję 😍🌹

Zobaczcie sami ich wspólne zdjęcia!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czyżby Misia była zazdrosna? 😌 #lovki 💑 ❤❤

Post udostępniony przez @ imielinka

Adriana i Ilonę jednak coś połączyło!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💘

Post udostępniony przez @ imielinka

Trzymamy za nich kciuki!

ilona i adrian rolnik szuka żony
tvp/rolnikszukazony

Adrian i Ilona pasują do siebie?

Rolnik Szuka żony adrian i ilona
AKPA

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17