Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Ania i Jakub z Rolnik szuka żony zdradzili, jak spędzą święta! Przed nimi wyjątkowe chwile!

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Anna i Jakub z programu "Rolnik szuka żony" zdradzili swoje świąteczne plany! Czy nadchodzące święta Bożego Narodzenia spędzą razem? Wiemy! Ania i Jakub to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par, które poznały się na planie programu TVP. Fani show o poszukujących miłości rolnikach bardzo ich polubili i cały czas mocno im kibicują. Ostatnio Jakub zdradził, że zamieszkał już z Anią!  Co więcej, para myśli już o tym, żeby wynająć lub kupić wspólne gniazdko! Teraz Anna i Jakub zdradzili, jak spędzą nadchodzące święta! Przed nimi wyjątkowe chwile!

Świąteczne plany Ani i Jakuba

Anna i Jakub podczas nagrań świątecznego odcinka programu "Rolnik szuka żony" rozmawiali z reporterem TVP VOD i właśnie wtedy zdradzili widzom swoje plany na nadchodzące święta. Okazuje się, że zakochani spędzą je razem! Gdzie się wybierają? Do babci Ani!

Mamy już ustalone jak spędzamy święta. Wigilię spędzamy w moim domu, z moją rodziną... w sumie Kuba już jest w naszej rodzinie- zdradziła Ania. 

Przede wszystkim ma to być taki ukłon w stronę babci Ani, tam się będziemy wszyscy spotykać, cała rodzinka, wszystkie dzieci będą tam - dodał Jakub. 

A jakich potraw nie może zabraknąć na ich świątecznym stole?

Nie znam jeszcze świątecznych potraw Ani, ja tylko mogę powiedzieć, że uwielbiam, a wręcz ubóstwiam karpia na słodko- zdradził Jakub. (...) Święta pachną karpiem z miodem i cynamonem i z rodzynkami- dodał rolnik.

Właśnie teraz usłyszałam, co Kuba lubi na święta, muszę podpowiedzieć, żeby był karp na słodko- przyznała Ania. 

Co ciekawe, para zdementowała przy okazji plotki na swój temat! Zobaczcie, jak skomentowali plotki, że ich związek nie przetrwał próby czasu.

Wbrew doniesieniom z internetu chcielibyśmy powiedzieć, że jesteśmy ze sobą razem i mamy się dobrze. Chcemy dalej kontynuować naszą znajomość- w rozmowie z TVP VOD powiedział Jakub.

Mamy nadzieję, że Ania opublikuje w sieci zdjęcie z pierwszych wspólnych świąt z Jakubem! :)

Zobacz także: Szczere wyznanie partnerki Seweryna w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony"!

Ania i Jakub zdradzili, jak spędzą święta.

Marta Manowska, Jakub i Ania na nagraniu świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA

Jakub spędzi święta z rodziną Ani.

Jakub i Ania z "Rolnik szuka żony"

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08