Nowy Surface Laptop 4 od Microsoft spełnia wszystkie nasze estetyczne i techniczne wymagania, zapewnia też prywatność i z łatwością stanie się niekłopotliwym i niezawodnym towarzyszem wypraw całkiem bliskich i tych bardzo dalekich. Bo gdy chodzi o doskonały komputer, nie uznajemy żadnych kompromisów. Ten sprzęt musi być jak druga skóra.

Reklama
ECS

Piękny, wyjątkowo smukły laptop w matowym czarnym lub w platynowym kolorze – Surface zachwyca minimalistycznym designem. W wersji najbardziej osobistej możesz wybrać chłodny metal obudowy lub ciepłą w dotyku obudowę z luksusowego materiału Alcantara, żeby przyjemność kontaktu z nim była jeszcze większa.

Wolisz być tam, gdzie lubisz, a nie tam, gdzie musisz? Wybierz Surface Laptop 4 z ekranem 13,5 cala. To doskonały towarzysz, który będzie z tobą wszędzie, gdziekolwiek zechcesz. Z łatwością zmieści się w twojej ulubionej torbie. Ma wymiary 308 mm x 223 mm x 14,5 mm, i waży tylko 1265 g.

Lubisz pracować przy biurku, ale nie znosisz ograniczeń? Tylko czasem zabierasz laptop ze sobą, więc możesz wybrać wersję w większym, 15-calowym ekranem, który daje więcej możliwości. W razie potrzeby, dzięki ekranowi o proporcjach 3:2 otworzysz kilka aplikacji na jednym ekranie i wyświetlisz je obok siebie. Ten komputer ma wymiary 339,5 mm x 244 mm x 14,7 mm i waży 1542 g. Wciąż jednak jest smukłym laptopem, który zachwyca swoim wyglądem.

ECS

Otwórz laptop jednym palcem, a później… wszystko będzie równie łatwe:

Zobacz także
  • Komputer sam cię rozpozna. Dzięki funkcji Windows Hello, nie musisz już pamiętać i wpisywać hasła. Do logowania wystarczy twoja twarz, którą laptop zapamiętał przy pierwszym logowaniu. W twoje osobiste notatki i zdjęcia nie zajrzy więc nikt niepowołany, z Surface masz gwarancję najwyższej prywatności.
  • Żadna myśl ci nie ucieknie. Dzięki funkcji Instant On – otwierasz i działa, twój komputer natychmiast jest gotowy do pracy. Możesz błyskawicznie wrócić do przerwanej funkcji lub od razu uruchomić nową.
  • Błyskawicznie i precyzyjnie realizujesz pomysły wprost na ekranie PixeSense. Dotykowy ekran Surface ma wysoką rozdzielczość i jasność maksymalną, przez co ekran jest widoczny nawet w dużym słońcu. Dodatkowo proporcje ekranu 3:2 sprawiają, że wszystko zobaczysz lepiej - dokumenty, aplikacje lub strony internetowe skalują się optymalnie do pracy. Widoczna przestrzeń robocza w pionie jest tu większa o 18% niż w klasycznych laptopach 16:9.
  • Wygodna klawiatura i duży touchpad są maksymalnie ergonomiczne. Cokolwiek robisz – czy pracujesz, czy się relaksujesz – możesz to robić naprawdę długo i bez uczucia zmęczenia czy znużenia.
ECS

Przechodź płynnie między zadaniami

Gdy wszystko dzieje się szybko, lubisz mieć natychmiastowy dostęp do wielu funkcji. Tutaj przydaje się ogromna wydajność sprzętowa Surface Laptop 4 - bez trudu uruchomisz wiele aplikacji na raz, wyedytujesz zdjęcia w Photoshopie czy zmontujesz krótkie wideo.

Poczuj się, jak w kinie!

Ekran idealnie odwzorowuje kolory i zapewnia płynność obrazu. A kinowy dźwięk w technologii Dolby Atmos jest mocny i przestrzenny, otacza cię z każdej strony, wzmacniając doznania.

Pokaż się w najlepszym wydaniu

Jeśli często łączysz się ze znajomymi lub rodziną, albo pracujesz z domu i uczestniczysz w wideokonferencjach, Surface zadba, żebyś wypadła jak najlepiej. Dzięki umieszczonej z przodu kamerze HD, nawet w słabym oświetleniu będziesz wyglądała idealnie. Dwa mikrofony studyjne dalekiego zasięgu doskonale wychwycą twój głos i ograniczą dźwięki z otoczenia, żebyś czuła się naprawdę komfortowo.

Daleko od gniazdka? To nie problem

Gdziekolwiek będziesz, Surface Laptop 4 cię nie zawiedzie. Na jednym ładowaniu baterii możesz pracować nawet 19 godzin! To dwukrotnie więcej niż cały dzień pracy. A jeśli jesteś w drodze i tylko na krótko znajdziesz się w pobliżu źródła prądu, w ciągu godziny możesz naładować urządzenia nawet w 80%.

Pracuj na różnych urządzeniach

Pracujesz na kilku urządzeniach i chcesz mieć wszystko w jednym miejscu? Surface Laptop 4 idealnie łączy się z chmurą OneDrive i całą platformą Microsoft 365. Dzięki temu dostęp do wszystkich dokumentów masz w jednej aplikacji, możesz współdzielić pliki z zespołem a nawet edytować je w tym samym momencie LIVE.

Obejrzyj załączony film i pozwól się zainspirować Surface Laptop 4. Wybierz naprawdę osobisty komputer, który zaspokoi wszystkie wymagania.

Reklama

Materiał powstał z udziałem Microsoft

Reklama
Reklama
Reklama