Basia Kurdej-Szatan z mężem, Rafałem Szatanem
East News
TYLKO U NAS!

Tylko nam Basia Kurdej-Szatan pokazała swoją suknię ślubną! Nie uwierzycie, ile kosztowała!

Basia Kurdej-Szatan z mężem, Rafałem Szatanem
East News

Z okazji 4. urodzin serwisu Party.pl naszą redakcję odwiedziła Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem. Co ciekawe, Basia była jedną z pierwszych gwiazd, które kilka lat temu zawitały w nasze progi. Małżeństwo Szatanów jak zawsze wprowadziło radosną atmosferę. Udało nam się wyciągnąć od nich kilka smaczków na temat ich związku. A co najważniejsze, my jako pierwsi zobaczyliśmy zdjęcia z ich ślubu!

Jesteście ciekawi, jak wyglądała suknia ślubna Basi Kurdej-Szatan? Zobaczcie poniżej! 

Ślub Basi Kurdej-Szatan i Rafała Szatana

Basia i Rafał wzięli ślub cywilny w 2011 roku, gdy aktorka była w ciąży z ich córką Hanią. Rok później odbył się ślub kościelny. Para bawiła się wraz ze swoimi gośćmi w jednej z restauracji w Opolu. Nas jednak najbardziej zaciekawiła kwestia sukni ślubnej. Okazuje się, że Basia zamówiła ją... w internecie! 

Kosztowała 600 zł. Ciocia mi ją trochę zwęziła tu i tam. Piękna była. Miała mieć tren, ale ostatecznie nie miała. Trudno, przynajmniej mi się nie ciągnął - wspominała Basia Kurdej-Szatan.

Basia i Rafał zdradzili również, że nie pracowali nad choreografią pierwszego tańca. Para poszła na żywioł. Mimo wszystko ich goście byli przekonani, że Szatanowie wcześniej ćwiczyli ten taniec. Basia i Rafał ujawnili również, że zabawa trwała aż do 7 rano! Pracownicy restauracji musieli ich wyprosić, aby przygotować salę na poprawiny. To nie przeszkadzało jednak parze w tym, aby na zewnątrz zatańczyć jeszcze walca w deszczu.

Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia ze ślubu Szatanów, które pokazała nam Basia, koniecznie obejrzyjcie naszego live'a. Znajdziecie go TUTAJ

Basia i Rafał są małżeństwem od 8 lat. Owocem ich miłości jest córeczka Hania

Jeszcze raz dziękujemy za to wyjątkowe spotkanie!

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Wzruszające wyznanie Anny Dereszowskiej: "Straciłam mamę w wieku 9 lat, na szczęście..."

zobacz 02:10