Nowe zdjęcie ze ślubu Agnieszki Sienkiewicz Ślub Agnieszki Sienkiewicz Ślub Agnieszki Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz Agnieszka Sienkiewicz
Nowe zdjęcie ze ślubu Agnieszki Sienkiewicz
Czekaliśmy na nie rok!
1/5
Nowe zdjęcie ze ślubu Agnieszki Sienkiewicz

 

Agnieszka Sienkiewicz dopiero rok po ślubie pokazała swoja suknię ślubną! Gwiazda "Przyjaciółek" wyszła za mąż w tajemnicy przed wszystkimi w maju 2017 rok temu. Jej mężem został Mikołaj Gauer, który jest właścicielem sieci aptek. Para ma uroczą córeczkę, Zosię. Jak wyglądała tego dnia? O jej kreacji wiemy coraz więcej!

 

Agnieszka Sienkiewicz swoją suknię szyła w Atelier Juliette w Warszawie. Na Facebooku marki pojawiły się zdjęcia z ceremonii oraz szczegóły tego wyjątkowego projektu:

 

Suknia pani Agnieszki wykonana została z jedwabnego muślinu w połączeniu z bawełnianą, francuską koronką wyszywaną perełkami oraz połyskującymi kamykami. Biżuteryjna opaska dodała niezwykłego uroku całej stylizacji - czytamy.

 

Jak wiadomo, każda panna młoda chce jak najdłuższej na weselu prezentować się w sukni, ale nie zawsze się to udaje! Co zrobić, gdy jest za zimno? Idealny patent wykorzystała właśnie Agnieszka! Poznajcie szczegóły na kolejnej stronie.

 

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy z mężem na salonach. Jak prezentowali się na premierze filmu "Kobieta sukcesu"?

 

2/5
Ślub Agnieszki Sienkiewicz

 

Majowe wieczory potrafią być chłodne, a więc Agnieszka Sienkiewicz musiała być na nie przygotowana. Dlatego też miała w zapleczu sweterek typu boho w kolorze sukni, który prezentował się niezwykle uroczo w połączeniu ze skromną, ale efektowną suknią. Jak Wam się podoba takie zestawienie? Bo my jesteśmy na tak! ;)

 

 

3/5
Ślub Agnieszki Sienkiewicz

 

Agnieszka Sienkiewicz niewiele zdradza na temat swojego męża. Wiemy jednak, że bardzo go kocha:

Mam wspaniałego mężczyznę u boku. Jest oazą spokoju i daje mi duże oparcie, bardzo czegoś takiego potrzebowałam. Zawsze chciałam mieć spokojny port, w którym czeka na mnie ktoś, kto ogarnie mój wewnętrzny bałagan –mówiła gwiazda w jednym z wywiadów. 

4/5
Agnieszka Sienkiewicz
Instagram

 

Jeszcze przed ślubem Agnieszka i Mikołaj doczekali się córeczki. Przyszła na świat w kwietniu 2016 roku. jest oczkiem w głowie rodziców:

Wiele rzeczy, które kiedyś wydawały mi się ważne i emocjonujące, obecnie straciły na znaczeniu. Mam poczucie, że urodzenie Zosi dało mi najwyższy z możliwych poziom satysfakcji i że nic piękniejszego niż macierzyństwo już mnie nie spotka. Bo co może być wspanialszego? Chyba tylko kolejne dziecko - mówiła Agnieszka jakiś czas temu w Party.

Zobacz: Pierwszy wywiad Agnieszki Sienkiewicz po porodzie! "Chyba tylko kolejne dziecko da mi wyższy poziom satysfakcji"

5/5
Agnieszka Sienkiewicz
East News
Więcej na temat Agnieszka Sienkiewicz