Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu Justyna Steczkowska i Małgorzata Socha pracują razem!
Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu
Instagram

Justyna Steczkowska wychodzi za mąż?! Tak, ale tylko na planie filmu "Jak poślubić milionera", w którym gra jedną z głównych ról! Diwa niedawno nagrała sceny z kościoła (towarzyszył jej Michał Malinowski, znany m.in. z "Na wspólnej" i "Pierwsza miłość", a my mamy dla Was zdjęcia kreacji, w której się pojawiła.

Suknia ślubna zaprojektowana przez Patrycję Kujawę robi wrażenie. I kosztuje majątek. Zobaczcie zdjęcia.

Zobacz także: Justyna Steczkowska i Małgorzata Socha pracują razem. Czy chodzi o "Przyjaciółki"!?

1/4
Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu
Instagram

Kreacje dla Justyny na plan filmu "Jak poślubić milionera" zaprojektowała Patrycja Kujawa. Współpraca młodej projektantki ze Steczkowską rozpoczęła się jednak znacznie wcześniej. Patrycja przygotowała dla Justyny kilka projektów sukien na jej jesienne trasy koncertowe. A niedawno diwa wystąpiła w sukni jej projektu na festiwalu w Zielonej Górze! 

2/4
Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu
Instagram

Suknia ślubna Justyny Steczkowskiej to prawdziwy majstersztyk! Welon i suknia zostały ozdobione ręcznie tysiącami małych koralików i perełek! Projektantce zajęło to prawie miesiąc ale efekty są niespotykane! 

Dla takiego widoku wyhaftowałabym jeszcze raz tę suknie - napisała Patrycja

 

 

3/4
Justyna Steczkowska w sukni ślubnej na planie filmu
Instagram

Koszt kreacji? To ok. 25 tysięcy złotych! Co ciekawe, Patrycja Kujawa największą popularność zyskała dzięki... Dodzie, która była jej jedną z pierwszych klientek! Dziś Dorota jest swego rodzaju muzą Patrycji, bardzo często nosi jej kreacje. Co Kujawa mówi o pracy z gwiazdami?

Są to dorosłe i bardzo mądre kobiety, świetne artystki. Każda z nich jest dla mnie wyzwaniem i możliwością do realizacji moich wizji artystycznych - mówi nam Patrycja. 

Kujawa ubierała również inną diwę polskiej sceny - Beatę Kozidrak, ale również Blankę Lipińską czy Marcelinę Zawadzką.

Podoba wam się sukienka ślubna Justyny Steczkowskiej? Czy wolicie bardziej skromne kreacje? Sprawdź te w dużo niższej cenie:

 

4/4
Justyna Steczkowska i Małgorzata Socha pracują razem!

Justyna Steczkowska na planie filmu gra m.in. z Małgorzatą Sochą! W obsadzie "Jak poślubić milionera" znaleźli się również Julia Wieniawa, Michał Malinowski, Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior, Edyta Olszówka, Mikołaj Roznerski, Anita Sokołowska, Piotr Polk czy Wojciech Mecwaldowski. Szykuje się wielki hit! Czekacie?

 

Więcej na temat Justyna Steczkowska