Książę Harry i Meghan Markle podczas ślubu Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
Książę Harry i Meghan Markle podczas ślubu
BBC
1/4
Książę Harry i Meghan Markle podczas ślubu
BBC

 

Gdy Meghan Markle szykowała się do ślubu, wszystkich najbardziej interesował temat jej sukni ślubnej. Dziennikarze prześcigali się w domysłach, który dom mody będzie odpowiedzialny za tę wyjątkową kreację. Gdy Meghan Markle pojawiła się przed kościołem, wszyscy patrzyli tylko na nią. Meghan Markle miała na sobie białą, długą suknię zaprojektowaną przez dom mody Givenchy. Niektórzy skrytykowali jednak tę kreację twierdząc, że jest ona zbyt skromna.

Niebawem telewizja ITV wyemituje dokument, w którym pokazane zostały między innymi przygotowania do ślubu Meghan i Harry'ego oraz to, jak panna młoda zareagowała na swoją suknię. Uroniła łzę szczęścia, a może rozczarowania?

Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: 2 miliony złotych?! Wiemy, ile naprawdę kosztowała suknia Meghan Markle!

2/4
YouTube

 

We wspomnianym dokumencie zatytułowanym "Królowa świata" pokazane zostały między innymi przygotowania Meghan Markle do ślubu. Kamery towarzyszyły przyszłej żonie księcia Harry'ego również podczas odbioru jej sukni ślubnej. Jaka była reakcja Meghan Markle na gotowy już projekt?

Podobno najbardziej zachwycił ją welon. Meghan Markle marzyła bowiem, aby wyszyto na nim symbole wszystkich 53 krajów Wspólnoty Narodów. Gdy okazało się, że projektanci podołali temu zadaniu, aktorka nie kryła swojego wzruszenia.

- Pięćdziesiąt trzy kraje... O Boże, to zajęło trochę czasu! - powiedziała zachwycona Meghan Markle.

3/4
YouTube

 

Meghan Markle zachwyciła się także swoją suknią ślubną. Księżna Sussex chciała, aby nie była ona przytłaczająca. Zależało jej, aby zachować klasę oraz kobiecość. Patrząc na ten projekt musimy przyznać, że projektantom zdecydowanie udało się to uchwycić :)

4/4
Ślub Meghan Markle i księcia Harry'ego
ONS

 

A wy co sądzicie o sukni ślubnej Meghan Markle? Jesteście na tak czy na nie? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Meghan Markle