Marek Kondrat i Antonina Turnau w tłumie fanów

Marek Kondrat w ten weekend bierze ślub z córką Turnaua!

Marek Kondrat i Antonina Turnau w tłumie fanów

Aktor Marek Kondrat i jego młodsza o 40 lat partnerka Antonina Turnau pobiorą się w najbliższy weekend! To będzie kolejny, po ceremonii Agnieszki Popielewicz i Grzegorza Hyżego, tajny ślub w show-biznesie. 

Gdzie Marek Kondrat i Antonina Turnau biorą ślub?

Jak informuje blog jastrzabpost.pl, Marek Kondrat i o prawie 40 lat młodsza Antonina Turnau wezmą ślub 19 września w jednym z krakowskich kościołów. Wesele odbędzie się w restauracji BARaWino, która należy do aktora, a jego menedżerką jest właśnie Antonina.

Dlaczego para wybrała Kraków?

Z kościoła do restauracji jest ok. 15 minut jazdy autem. Na weselu pojawią się najbliżsi i przyjaciele, ceremonia będzie miała charakter mocno prywatny – mówi informator bloga.

Ślub Kondrata i Turnau jest zaskoczeniem, ponieważ do tej pory ani aktor, ani córka Grzegorza Turnaua nie potwierdzili, że są parą. A jaka jest historia ich miłości?

Historia miłości Marka Kondrata i Antoniny Turnau

Marek Kondrat od lat zna się z ojcem Antoniny - Grzegorzem Turnauem. Jako dziecko Antonina widywała aktora, ale dopiero w 2012 roku na festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym poznali się bliżej. Antonina była wtedy reporterką programu kulturalnego "Wszystko o kulturze" dla TVP2.

A co jeszcze robiła córka Turnaua? Choć ma dopiero 27 lat jest autorką opowiadań, skończyła polonistykę na Uniwersytecie Jagiellońskim i Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru. Obecnie jest menedżerem w winnicach Marka Kondrata.

Dla przypomnienia dodamy, że Kondrat jakiś czas temu rozwiódł się ze swoją żoną Iloną, z którą ma dwóch synów - Mikołaja i Wojciecha. A Antonina była związana z synem jednych z najbogatszych ludzi w Polsce, Arkadiuszem Likusem.

 

Markowi Kondratowi i Antoninie życzymy szczęścia na nowej drodze życia.

 

Marek Kondrat i Antonina Turnau 2013 rok:

Marek Kondrat i Antonina Turnau spotkanie z fanami aktora

Marek Kondrat i Antonina Turnau 2013 rok:

Marek Kondrat i Antonina Turnau spacerują po lesie

Marek Kondrat i Antonina Turnau 2013 rok:

Marek Kondrat i Antonina Turnau w tłumie fanów

Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33