East News
1/4
East News

 

Meghan Markle nie ma łatwego życia. Nie dość, że media na całym świecie śledzą każdy jej ruch, to jeszcze wciąż dostaje ciosy ze strony swojej rodziny. Jej najbliżsi robią wszystko, aby zniszczyć jej wizerunek. Piorą brudy publicznie i oskarżają ją o to, że jest egoistką, która dąży po trupach do celu. Szczególnie mocno atakuje ją jej starsza siostra, Samantha Grant. Kobieta robi wszystko, aby upokorzyć księżną Sussex. W końcu członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej podjęli kroki, aby ochronić Meghan Markle. Co zrobili w tym celu? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jak Harry i Meghan nazwą swoje dziecko? Już wiemy!

2/4
East News

 

Samantha Grant przy każdej okazji oskarża Meghan Markle o to, że zapomniała o swoich bliskich, a przede wszystkim o ojcu. Starsza siostra księżnej Sussex stwierdziła nawet w jednym ze swoich internetowych wpisów, że jeśli ich ojciec umrze, to właśnie Meghan będzie temu winna. Niedawno Samantha Grant próbowała również wtargnąć na teren Pałacu Kensington. Poruszająca się na wózku inwalidzkim kobieta chciała przekazać list dla swojej młodszej siostry. Samantha zaopatrzona była również w maski z podobiznami Meghan i Harry'ego. Na szczęście ochrona w porę zdołała ją zatrzymać. 

 

Zobacz także: Meghan Markle pogodzi się z siostrą? Samantha złożyła jej świąteczne życzenia 

 

Ten incydent zmusił jednak do działania sztab ludzi pracujących dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Samantha Grant została wpisana na pałacową listę "osób niezrównoważonych".

 

Ktoś taki jak Samantha reprezentuje raczej ryzyko niż realne zagrożenie. Póki co nie grozi aktami kryminalnymi, jednak powoduje zakłopotanie rodziny królewskiej. Istnieje duża szansa na to, że Samantha pod tym względem będzie niepokoić rodzinę królewską. Może być źródłem niepotrzebnych skandali - wyznał przedstawiciel Scotland Yardu w rozmowie z Times.

 

Samantha Grant postanowiła skomentować te doniesienia na swoim Twitterze. Co myśli o tym siostra Meghan Markle? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

3/4
East News

 

Samantha Grant jest szczerze oburzona faktem, że wpisano ją na listę "osób niezrównoważonych". 

 

To żenujące. Jako osoba jeżdżąca na wózku i żyjąca na innym kontynencie, której zależy tylko na chronieniu ojca, mam być niezrównoważona? Przestańcie kłamać albo was pozwę - napisała na swoim Twitterze siostra Meghan Markle.

 

Meghan Markle jak zawsze milczy w temacie swoich bliskich. Czy kiedyś skomentuje te doniesienia? 

4/4
Meghan Markle
EastNews

 

Czy Meghan Markle powinna definitywnie odciąć się od swojej rodziny? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Więcej na temat Meghan Markle