Meghan Markle
Meghan Markle
Głos zabrał też ich ojciec!
1/4
Meghan Markle

 

Meghan Markle wbrew pozorom nie ma łatwego życia.  Żona księcia Harry'ego jest pod obstrzałem mediów na całym świecie. Meghan musi uważać na każdy swój krok. Sytuacji nie poprawia fakt, że księżna Sussex nie ma zbyt dobrych kontaktów ze swoją rodziną, która najwyraźniej za punkt honoru postawiła sobie upokarzanie jej w mediach.

 

Zobacz także: UPS! Kiedy Meghan Markle się odwróciła, naszym oczom ukazało się coś bardzo nieestetycznego...

 

Jeszcze przed ślubem brat Meghan Markle, Thomas, upokorzył ją wysyłając do księcia Harry'ego list, w którym ostrzegał go przed swoją przyrodnią siostrą. Jej ojciec również dolał oliwy do ognia. Nie dość, że umawiał się z paparazzi na tzw. "ustawki", to jeszcze po ślubie udzielił kilku wywiadów, w których komentował życie prywatnie Meghan. Teraz przyszła pora na jej przyrodnią siostrę, która jednym wpisem na Twitterze wywołała prawdziwą burzę! O co chodzi? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Meghan zmieniła się po ślubie! Nie uwierzysz, co powiedział o niej ekspert!

2/4
East News

 

Tak wyglądała siostra Meghan za czasów, kiedy jeszcze obie panie darzyły się sympatią. Teraz Samantha robi wszystko, aby zniszczyć reputację księżnej Sussex. Jeszcze przed ślubem wypowiadała się w internecie na temat ślubu Meghan i Harry'ego. Samantha skarżyła się, że nie dostała zaproszenia, tak jak cała jej rodzina. Teraz jednak przyrodnia siostra Meghan Markle posunęła się jeszcze dalej... To, co napisała, przeraża!

3/4
Twitter

 

Samantha prowadzi na Twitterze konto, gdzie często komentuje życie prywatne swojej siostry. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie w tle. Umieściła tam napis: "W cieniu księżnej". Najnowszy wpis również nie pozostawia złudzeń: siostra Meghan jest do niej naprawdę wrogo nastawiona! Siostra zamieściła link do artykułu, w którym napisano, że księżna Meghan i Harry oddali hołd Nelsonowi Mandeli. 

 

- A może byś tak oddała hołd swojemu ojcu?! Wystarczy! Zachowuj się jak człowiek, zachowuj się jak kobieta! Jeśli nasz ojciec umrze, będziesz za to odpowiedzialna! - napisała pod linkiem Samantha Markle.

 

Kobieta dodała również, że księżna powinna się wstydzić swojego zachowania. Co o tym wszystkim sądzi Thomas Markle, ojciec Meghan? Odpowiedź na następnej stronie! 

 

4/4
East News

 

Thomas Markle udzielił niedawno drugiego wywiadu przed kamerami. W rozmowie z "The Sun" mężczyzna wspomniał między innymi, że nie ma ani adresu ani numeru telefonu, pod który mógłby zadzwonić, aby skontaktować się ze swoją córką. Thomas Markle dodał również, że nikt nie przejął się jego zawałem, który przeszedł tuż przed książęcym ślubem.

 

- Mogę niedługo umrzeć. Jeżeli mógłbym coś przekazać Meghan, to tylko to, że przepraszam za wszystkie błędy, które popełniłem. Bardzo tęsknię za swoją córką - powiedział Thomas Markle.

 

Jak myślicie, czy ojciec Meghan Markle przeczuwa swoją śmierć? 

Więcej na temat Meghan Markle