Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
Instagram/ givenchyofficial
Jednak będzie córka?
1/4
Meghan Markle z ciążowym brzuszkiem
East News/Instagram

 

Kolejne royal baby przyjdzie na świat już wiosną! Tym razem to nie księżna Kate i jej mąż William zostaną rodzicami, a Meghan Markle i książę Harry. Dla młodszego syna księżnej Diany i księcia Karola będzie to pierwsze dziecko, ale wszyscy są pewni, że charyzmatyczny i sympatyczny książę z pewnością sprawdzi się w nowej roli! Do porodu zostało jeszcze kilka miesięcy, ale para już przygotowuje się do tego momentu. Planują przeprowadzkę, szykują ubrania dla dziecka, a prasa spekuluje, jakie imię otrzyma dziecko księcia Harry'ego i amerykańskiej aktorki. Para, podobnie jak William i Kate, nie zdradziła w mediach, jakiej płci będzie ich dziecko. Zostanie to zapewne ogłoszone dopiero po porodzie. Media jednak już wiedzą, jakie imiona dla dziecka wybiorą Harry i Meghan! Więcej szczegółów na kolejnej stronie!

Polecamy: Księżna Meghan podaruje Harry'emu "wstydliwy prezent". Ofiaruje go w obecności królowej!

2/4
Meghan Markle
East News

Płeć dziecka nie jest jeszcze znana, ale brytyjskie gazety mają już swoje teorie na temat imienia nowego royal baby. Podobnie, jak bukmacherzy, którzy również mają swoje typy. Początkowo obstawiano, że jeśli urodzi się córka to otrzyma imię po mamie księcia - Diana. Z kolei w przypadku syna mówiło się o imionach Albert lub Filip. Teraz to jednak się zmienia i zarówno dziennikarze, jak i bukmacherzy mają nowe pewniaki. Jakie?

3/4
Meghan Markle na British Fashion Awards 2018
Instagram/ givenchyofficial

Dziennikarze twierdzą, że Harry i Meghan będą mieli córkę i nazwą ją Victoria. To imię wygrywa również w zakładach bukmacherskich. Dziwnym trafem teorie na temat tego imienia pojawiły się po świątecznym spotkaniu u królowej Elżbiety II. Czyżby to właśnie tam książęca para ogłosiła, jak nazwie swoje dziecko?

4/4
księżna Kate, Meghan Markle
East News

Choć do porodu zostało jeszcze kilka miesięcy, para już przygotowuje się do tego ważnego dnia. Wiadomo już, że po narodzinach dziecka Meghan Markle i książę Harry zamieszkają w Frogmore Cottage w Windsor Estate. Para zamieszka blisko miejsca, w którym brali ślub. Jednak sentyment do zamku Windsor to nie jedyny powód, dla którego Harry i Meghan zdecydowali się na przeprowadzkę. Okazuje się, że książęca para nie chce mieszkać w Pałacu Kensington, który zajmują też William i Kate. Wszystko przez konflikt braci oraz ich żon. 

„Właściwie to nie ma powodu, by ich londyńską rezydencją był Pałac Kensington. Jest tyle innych opcji, w tym zakup mieszkania za własne pieniądze. Kate i Meghan wiodą bardzo różny styl życia, ta różnica z czasem będzie się tylko pogłębiać”, stwierdził informator The Sun. 

Polecamy: Kulisy koszmarnej kłótni między Meghan a księżną Kate! Poszło o księżniczkę Charlotte!

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry