Meghan Markle w kapeluszu Meghan Markle i książę Harry w Irlandii
Meghan Markle w kapeluszu
East News
To przechodzi ludzkie pojęcie!
1/4
Meghan Markle w kapeluszu
East News

 

Meghan Markle wbrew pozorom nie ma łatwego życia. Nie dość, że na każdym kroku śledzą ją miliony osób, to jeszcze jej rodzina robi wszystko, aby zepsuć jej dobre imię. Wszystko zaczęło się jeszcze przed ślubem. To właśnie wtedy brat Meghan Markle postanowił wysłać do księcia Harry'ego list, w którym odradzał mu małżeństwo z piękną aktorkę. Ojciec Meghan Markle również dołożył swoje trzy grosze. Przed ślubem aktorki umawiał się z paparazzi, którzy mieli uwiecznić, jak Thomas Markle przygotowuje się do tej uroczystości. Gdy to wyszło na jaw, ojciec Meghan Markle z nerwów dostał zawału!

 

Zobacz także: Pierwsza rysa na związku Meghan i Harry'ego? Kryzys wisi w powietrzu?!

 

Wygląda na to, że rodzina Meghan Markle nie zamierza odpuścić. Jej ojciec rozpoczął właśnie tourne po różnych redakcjach, którym udziela szczerych wywiadów na temat nie tylko swojego życia, ale także życia Meghan Markle. Teraz dołączyła do niego przyrodnia siostra księżnej Sussex. Samantha do tej pory atakowała Meghan wyłącznie w internecie. Teraz również postanowiła zostać gwiazdą zagranicznych mediów. To, co planuje zrobić, może poważnie zaszkodzić wizerunkowi Meghan Markle! O co chodzi? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Nigdy nie uwierzysz, jakie nagranie z Meghan Markle właśnie wyciekło do sieci!

2/4
Twitter

 

Samantha Markle do tej pory atakowała swoją siostrę wyłącznie za pośrednictwem social mediów. Na jej Twitterze od czasu do czasu pojawiały się wpisy, które oczerniały księżną Sussex. Ostatni z nich był wyjątkowo oburzający! Samantha Markle napisała w nim, że jeśli ich ojciec umrze, cała wina będzie leżała po stronie Meghan! Oprócz tego kobieta zarzuciła także księżnej Sussex, że nie ma czasu dla swojej rodziny. Wymowne jest również zdjęcie w tle, jakie widnieje na twitterowym koncie Samanthy. Powyższy napis brzmi: "W cieniu księżnej". Jednak internetowe wpis to nic w porównaniu z tym, co planuje zrobić Samantha...

3/4
East News

 

Tak wyglądała siostra księżnej Meghan w młodości. Wtedy jeszcze obie panie darzyły się sympatią. Teraz nie ma o tym nawet mowy! Samantha Markle robi wszystko, aby zatruć życie swojej siostry. Wygląda na to, że kobieta jest w stanie posunąć się do wszystkiego. W ostatnim wywiadzie, jakiego udzieliła, została spytana, czy chciałaby wziąć udział w programie "Big Brother" dla celebrytów. Jaka była jej odpowiedź?

 

- Czemu nie! W życiu chodzi o to, żeby zarabiać. Trzeba korzystać z okazji, gdy się pojawiają i cieszyć się nimi - zapewnia Samantha Markle.

 

Najbliższa edycja "Big Brothera" ma mieć podtytuł: "W oku cyklonu". Czy Samantha Markle faktycznie dostanie propozycje, aby się w nim pojawić?

4/4
Meghan Markle i książę Harry w Irlandii
Instagram

 

Meghan Markle niebawem może być w prawdziwych tarapatach!

Więcej na temat Meghan Markle