Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy

Seweryn z "Rolnik szuka żony" założył konto na Instagramie i pokazał romantyczne zdjęcie z dziewczyną!

Seweryn z "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka dni temu założył konto na portalu społecznościowym.

Seweryn z "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka dni temu założył konto na portalu społecznościowym. Jakie zdjęcia publikuje w sieci? Seweryn pokazał m.in. fotkę ze swoją partnerką! Gdzie zakochani spędzili Walentynki? Okazuje się, że para zafundowała sobie romantyczny wyjazd tylko we dwoje! Zobaczcie, gdzie Seweryn zabrał partnerką, Magdę. Miłość kwitnie! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Seweryn debiutuje na Instagramie

Seweryn był jednym z uczestników ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnik od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród widzów show. Fani programu początkowo byli nim zachwyceni, ale kiedy jedna z jego kandydatek odkryła, że utrzymywał kontakty z Marleną również poza "Rolnikiem" na Seweryna wylała się fala hejtu. Widzom nie spodobała się również ostra awantura Seweryna i Marleny, których związek zakończył się w ekspresowym tempie.

Szybko okazało się, że po programie Seweryn szybko znalazł swoje szczęście u boku Magdy. Rolnik opowiadał o niej w "Pytaniu na Śniadanie", a później razem pojawili się w świątecznym odcinku show  "Rolnik szuka żony". Teraz okazuje się, że miłość w ich związku wciąż kwitnie! Ostatnio zakochani wybrali się na romantyczny wyjazd nad morze. Fotkami pochwaliła się nie tylko Magda, ale i sam Seweryn, który od kilku dni prowadzi własny profil na Instagramie!

Lubicie Trójmiasto? Ja zdecydowanie TAK!
Walentynkowy weekend z @seve_rinn 💕- partnerka rolnika napisała na portalu społecznościowym.

Zobaczcie zdjęcia Seweryna i jego partnerki z walentynkowego wyjazdu nad morze! Będziecie obserwować profil rolnika na Instagramie?

Zobacz także: Partnerka Seweryna broni go przed hejterami! Jak zareagowała na krytyczne uwagi internautów?

Seweryn pokazał zdjęcie z partnerką.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

:)

Post udostępniony przez Seweryn Nowak (@seve_rinn)

Para wybrała się nad morze.

 

 

 

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Seweryn i Magda z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Partnerka rolnika zareagowała na plotki! 
Rozstanie w Rolnik szuka żony? Marlena, partnerka Seweryna, dementuje informacje na temat ich rozstania!

Seweryn i Magda z "Rolnik szuka żony" są razem? Para nie przechodzi kryzysu w swoim związku? Kobieta opublikowała w sieci nowe zdjęcia, które najwyraźniej są komentarzem do ostatnich doniesień dotyczących jej relacji z Sewerynem! Magdalena pokazała, jak i z kim spędziła miniony weekend. Zobaczcie, jak rozprawiła się z plotkami na swój temat.  Magda i Seweryn z "Rolnik szuka żony" wciąż razem! Seweryn był jednym z uczestników szóstej edycji programu o poszukujących miłości rolnikach. Niestety, jak już wiemy w show nie znalazł tej jedynej - Seweryn nie związał się z żadną ze swoich kandydatek. Kilka miesięcy później rolnik zdradził, że jego serce jest już zajęte. Seweryn w "Pytaniu na Śniadanie" przyznał, że spotyka się z tajemniczą Magdą. My się poznaliśmy w trakcie emisji programu, ona widziała mnie na ekranie telewizora, a potem spotkaliśmy się. To jest trudna sytuacja, oglądaliśmy każdy odcinek razem i dla mnie to było trudne i dla Magdy też to było trudne- mówił w programie TVP. Fani "Rolnika" po raz pierwszy zobaczyli ich razem w świątecznym odcinku programu. Później internauci mogli śledzić dalsze losy Magdy i Seweryna za pośrednictwem mediów społecznościowych. Kobieta chętnie publikowała w sieci zdjęcia z partnerem. Również sam rolnik założył konto na Instagramie. Niestety, kilka dni temu chyba wszyscy fani programu "Rolnik szuka żony" zaczęli zastanawiać się, czy Seweryn i Magda wciąż są razem. Po tym, jak Magda skasowała wspólne zdjęcia z partnerem, a rolnik usunął profil z Instagrama w mediach zawrzało. Teraz Magdalena pokazała nowe fotki i tym samym odniosła się do plotek na temat swojego związku! A jednak! Niedzielny relaks. Oczywiście aktywny....

Seweryn z partnerką na planie świątecznego odcinka Rolnik szuka żony
AKPA
Newsy
Seweryn z "Rolnik szuka żony" rozstał się ze swoją partnerką? Magdalena zrobiła coś, co może na to wskazywać! 
Seweryn z "Rolnik szuka żony" rozstał się ze swoją partnerką? Magdalena zrobiła coś, co może na to wskazywać! 

Związek Seweryna i Magdaleny z ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony" przechodzi kryzys? A może rolnik i jego partnerka zakończyli swój związek? Okazuje się, że kobieta zrobiła coś, co może wskazywać na to, że para podjęła decyzję o rozstaniu. O co chodzi? Czy to naprawdę już koniec?  Partnerka rolnika skasowała ich wspólne zdjęcia Seweryn wziął udział w szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". Początkowo fani byli zachwyceni młodym rolnikiem- chyba wszyscy mieli nadzieję, że w programie TVP znajdzie wielką miłość. Niestety, szybko okazało się, że na Seweryna wylała się fala hejtu. Internautom nie spodobało się bowiem zachowanie uczestnika "Rolnik szuka żony", który ukrywał przed pozostałymi kandydatkami, że poza programem kontaktował się z Marleną, swoją faworytką. Zdemaskowała go Diana, która podczas wspólnej kolacji powiedziała mu, że wie o jego bliskiej relacji z Marleną.  Mimo sporego zamieszania, wydawało się, że Seweryn razem z Marleną stworzą szczęśliwy związek- niestety,  jak już wiemy tak się nie stało. Uczestnicy show ostro pokłócili się przed kamerami i zdecydowali, że nie chcą kontynuować swojej znajomości. Po jakimś czasie okazało się, że Seweryn związał się z pewną tajemniczą kobietą. Rolnik wspominał o niej m.in. w "Pytaniu na śniadanie" a póżniej pojawili się razem z świątecznej odsłonie "Rolnik szuka żony". Uczucie rodziło się powoli, a w końcu Seweryn zapytał i zgodziłam się razem zamieszkać. Ja pracuje, Seweryn pracuje i wieczory spędzamy razem. Mogę powiedzieć to jest miłość. Jestem szczęśliwa, że poznałam Seweryna – powiedziała wówczas Magda. Ukochana rolnika chętnie pokazywała w sieci ich wspólne zdjęcia. Swój profil na Instagramie...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner