Kto wypadł najlepiej?
WIDEO…
Sesja konna w Top Model. To przy tych zdjęciach pomagała Kinga Rusin

Top Model TVN
Kto wypadł najlepiej?
WIDEO…

Top Model TVN
Jednym z zadań w ostatnim odcinku Top Model była sesja zdjęciowa z udziałem koni. Na planie obecny był oczywiście ekspert, a w tej roli zobaczyliśmy Kingę Rusin, którą przedstawiono w programie jako "najsłynniejszą amazonkę wśród gwiazd".
Zobacz: Szaleństwa Piróga, Rusin i jej córki na planie "Top Model"
Sesja sprawiło uczestnikom sporo problemów, a kluczowy okazał się "dialog" z koniem i nakłonienie go do współpracy. Nie poradziła sobie z tym zupełnie Misza Czumaczenko, która miała dodatkowo utrudnione zadanie, bowiem musiała pozować aż dwoma koniami. Porażka na tym etapie pogrążyła jej szanse na dalsze uczestnictwo w show.
Zobacz: Misza odpadła z Top Model. Faworyt show zaskoczył wyznaniem
Efekt końcowy starań uczestników Top Model poniżej:

Top Model TVN

Top Model TVN

Top Model TVN

Top Model TVN

Top Model TVN

Top Model TVN

Top Model TVN

Top Model TVN
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.