Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Przyjaciele zdradzili, co Selena Gomez zrobiła po ślubie Justina Biebera. Ma depresję?

Selena Gomez, Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

 

Selena Gomez wciąż rozpacza po rozstaniu z Justinem Bieberem. Piosenkarz był jej pierwszą wielką miłością. Ich fani byli niemal pewni, że ten związek przerodzi się w kochające się małżeństwo. Jakie więc było zdziwienie wszystkich, gdy na początku 2018 roku para nie dość, że się rozstała, to jeszcze Justin Bieber zaczął układać sobie życie z inną kobietą. Muzyk od kilku miesięcy jest w związku z Hailey Baldwin. Para ponoć wzięła już nawet cichy ślub! Przyjaciele Seleny Gomez przerwali milczenie i zdradzili, jak na te wieści zareagowała Selena Gomez...

 

Zobacz także: 5 etapów cierpienia po zakończeniu związku

 

Selena Gomez: co zrobiła po ślubie Justina Biebera?

Fani gwiazdy postanowili zdradzić, jaka była pierwsza reakcja piosenkarki po tym, jak dowiedziała się, że jej ukochany stanął na ślubnym kobiercu z inną kobietą.

- To była gorzka pigułka do przełknięcia. Justin był jej pierwszą miłością i było między nimi coś specjalnego. Oczywiście, była zazdrosna. Odcięła się i przestała odpowiadać na wiadomości przyjaciół. Jej znajomi wiedzą, że kiedy znika i ukrywa się ... coś jest nie tak - twierdzi informator "US Weekly".

Czy to doprowadziło do jej załamania nerwowego? Przypomnijmy, że niedawno Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Być może to właśnie ślub Justina Biebera i Hailey Baldwin był główną przyczyną jej złego samopoczucia...

 

POLECAMY: Jak zerwać z chłopakiem: zasady. Przede wszystkim: nie zrywaj przez SMS!

 

Selena Gomez przeżywa trudne chwile

Selena Gomez będzie cierpieć na depresję zawsze?

 

Justin Bieber ułożył sobie życie na nowo

Justin Bieber, Hailey Baldwin
East News

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05