Selena Gomez Selena Gomez na Instagramie, Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze
East News
1/5
East News

 

Selena Gomez przeżywa teraz ciężkie chwile. Media rozpisują się na temat związku jej byłego chłopaka i pięknej Hailey Baldwin, a ona cierpi w samotności. Przypomnijmy, że Selena Gomez i Justin Bieber przez lata tworzyli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. Zakochani rozstawali się i wracali do siebie z taką częstotliwością, że nawet ich bliscy nie nadążali za nimi. W końcu jednak nadszedł definitywny koniec.

Co ciekawe, Justin Bieber nie za długo cieszył się życiem singla. Kilka miesięcy po rozstaniu z Seleną Gomez pocieszył się w ramionach Hailey Baldwin. Modelka niemal od razu skradła mu serce. Do tego stopnia, że Justin Bieber poprosił ją o rękę! Czyżby te doniesienia odebrały radość życia Selenie Gomez? Na najnowszych zdjęciach widać, że nie jest w formie... Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Co się dzieje z Seleną Gomez? Ostatnie zdjęcia gwiazdy zaniepokoiło fanów!

2/5
East News

 

Ostatnio Selena Gomez często widywana jest w nocnych lokalach. Jednak śliczna gwiazda nie tryska entuzjazmem. Częściej można zobaczyć, jak przemyka gdzieś z pochyloną głową i posępną miną. Niedawno widziano ją w ekskluzywnej restauracji w Nowym Jorku, gdzie jadła kolację z przyjaciółmi. Jeden szczegół zwrócił naszą uwagę. Czyżby Selena Gomez przybrała nieco na wadze? A może to po prostu źle dobrany fason spodni?

3/5
Selena Gomez
East News

 

Ostatnio pisaliśmy także o innych zmianach, jakie zaszły w sylwetce Seleny Gomez. Nie da się ukryć, że jej biust nieco urósł... Fani gwiazdy zastanawiają się, czy przypadkiem nie zdecydowała się na operację powiększenia piersi. Jeśli to prawda, to mamy nadzieję, że nie zrobiła tego tylko po to, aby wzbudzić zazdrość Justina Biebera...

4/5
East News

 

Co się dzieje z Seleną Gomez?! Czy jeszcze kiedyś zobaczymy ją uśmiechniętą?

5/5
Selena Gomez na Instagramie, Justin Bieber i Hailey Baldwin na spacerze
East News

 

Przypomnijmy, że Justin Bieber i Hailey Baldwin zaręczyli się po zaledwie kilku miesiącach znajomości. Z kolei Selena Gomez nie mogła się doczekać na poważne deklaracje od swojego ukochanego. Co więcej, podobno piosenkarz kupił swojej nowej ukochanej dom w Kanadzie. Zagraniczne media donoszą, że to było największe marzenie Seleny Gomez. Justin Bieber robi naprawdę wiele, żeby ją upokorzyć...

Więcej na temat Selena Gomez Justin Bieber