Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem
Facebook

Sebastian Karpiel-Bułecka o córeczce: "Mały aniołek". Opowiedział, jak sobie radzi w roli taty

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka razem
Facebook

Sebastian Karpiel-Bułecka dwa miesiące temu został tatą. Do tej pory niewiele wiedzieliśmy, jak sobie radzi w tej roli.  Wokalista Zakopower przyszedł opowiedzieć w "Dzień Dobry TVN" o nowej płycie "Drugie pół", ale też o tym, jak radzi sobie w roli taty. Pod koniec lipca Paulina Krupińska i Sebastian zostali rodzicami córeczki Antosi.  I widać, jak od tego czasu ogromna zaszła zmiana w Sebastianie, cały czas się uśmiecha, jest otwarty na wywiady, chętnie opowiada o swoim szczęściu

Sebastian Karpiel-Bułecka przyznałw Dzień Dobry TVN, że bał się bycia tatą, ale od kiedy Antosia pojawiła się na świecie jest już spokojny.

Sebastian Karpiel-Bułecka o ojcostwie

Ojcostwo to stan wyjątkowy, to całkowicie zmieniło moje postrzeganie świata, codzienne zajęcia, nawet granie koncertów, wszystko przybrało inny wymiar. Każdemu ten stan polecam - powiedział Sebastian w studiu DDTVN.

A jaka jest jego i Pauliny Krupińskiej córeczka (zdjęcie)? Wokalista nazywa ja małym aniołkiem.

Koledzy mnie straszyli, że nie będę spał, a my mamy z Pauliną tak grzeczną córeczkę, że nie możemy nic złego powiedzieć. Grzecznie śpi, je, wstaje, uśmiechnie się i znowu je i tak czas nam płynie. Zobaczymy, ile to będzie trwało, bo kiedyś przestanie tyle spać. Gdy Paulina pracuje, to ja zostaję z Antosią, a jak ja pracuję, to Paulina. Na radzie dziecko w tym wieku głownie potrzebuje matki - powiedział z czułością Karpiel-Bułecka

Sebastian Karpiel-Bułecka o późnym ojcostwie

Sebastian został tatą w wieku 39 lat i sam czuje, że późno zdecydował się na założenie rodziny.

Lepiej późno niż wcale. To też ma wiele plusów, mogę być świadomym ojcem przez to, że długo na to czekałem i w pełni to docenić. Oczywiście nie mam tyle siły fizycznej, jakbym został ojcem w wieku 25 lat, ale ja na to nie narzekam. (...) Bałem się, jak się w tym odnajdę, czy dam radę, czy udźwignę, czy będę miał cierpliwość. Ale okazuje się, że jak już dziecko jest na świecie, to człowiek odnajduje w sobie pokłady tak wielkiej cierpliwości, że niepotrzebne są te lęki zupełnie. Teraz chcę to wszystko tak poprowadzić, żeby być ojcem dobrym i nikogo nie zawieść.

My nie mamy wątpliwości, że mała Antonina Karpiel-Bułecka będzie córeczką tatusia :). A Wy?

 

Zobacz: Paulina Krupińska na spacerze z córeczką

Sebastian Karpiel-Bułecka w białej koszuli

Paulina Krupińska  Sebastian Karpiel-Bułecka

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecka na zakupach

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka na weselu Rozalii Mancewicz
globmiss.pl

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01