Sandra Kubicka swoje życie przez wiele lat dzieliła między Polskę a Stany Zjednoczone, gdzie mieszka jej mama. Modelka w rozmowie z reporterem Party.pl wróciła wspomnieniami do wyjątkowego dnia, jakim jest komunia i podzieliła się wrażeniami. Nie wszystkie wspomnienia są miłe... Okazuje się, że Sandra Kubicka jako jedyna miała inną stylizację na komunię niż wszystkie dzieci, a jej mamy zabrakło tego dnia przy córce!

Reklama

Sandra Kubicka w zaskakujących słowach o swojej komunii!

Sandra Kubicka choć przez wiele lat mieszkała w USA i tam zdawała maturę, to komunię przyjmowała w Polsce. Modelka i prywatnie partnerka Aleka Barona tego dnia chciała być księżniczką i jej mama przywiozła jej ze Stanów strój i...koronę!

Komunijny wspominam różnie ponieważ cała moja klasa była ubrana jednakowo w szaty, a ja miałam na sobie sztuczne futerko, sukienkę księżniczki i koronę, bo moja mama mi ze Stanów to wszystko przywiozła i ja chciałam być księżniczką i zawsze odstawałam - powiedziała wprost Sandra Kubicka.

Niestety tego wyjątkowego i ważnego dla dziecka dnia przy Sandrze Kubickiej nie było jej mamy, co modelka wspomina z pewnym smutkiem:

Komunię wspominam troszeczkę przykro, bo mojej mamy nie było. To był taki czas, kiedy dzieci biegły do rodziców, kiedy tuliły się, a jej nie było - wyznała Sandra Kubicka.

Koniecznie obejrzyjcie całą rozmowę z Sandrą Kubicką. Jesteście zaskoczeni wspomnieniami modelki na temat jej komunii?

Zobacz także: Szybkie strzały z Sandrą Kubicką. Po czym ma traumę i z czego nigdy nie korzysta?

Zobacz także
Party.pl

Zobacz także: Caroline Derpienski znów uderza w Sandrę Kubicką: "Jesteś strasznie niewiarygodną osobą". Wydała oświadczenie

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama