Ostatnio wszystkie oczy zwróciły się w kierunku Sandry Kubickiej i Alka Barona, którzy powitali na świecie pierwszy owoc swojej miłości. Niestety, chłopiec urodził się o kilka tygodni za wcześnie, przez co wymagał hospitalizacji. Modelka bardzo przeżyła tę sytuację i nie ukrywała, że odbiło się to na jej zdrowiu psychicznym. Teraz podzieliła się z fanami długo wyczekiwaną informacją.

Reklama

Sandra Kubicka przekazała ważną wiadomość

Po miesiącach oczekiwań i jeszcze dłuższych staraniach, Sandra Kubicka i Alek Baron zostali rodzicami! Radość przyćmił jednak strach o synka, który przyszedł na świat jako wcześniak. Chociaż 29-latka nie chciała zdradzać szczegółów, pokrótce opowiedziała o feralnej nocy, wyznając, że nagle wystąpiło u niej krwawienie.

Sandra Kubicka z synem
Instagram @sandrakubicka

Od dwóch tygodni więc mały Leo przebywa w szpitalu, gdzie Sandra i Alek codziennie go odwiedzają. W jednej z ostatnich relacji modelka wyznała, że chłopiec jest już w pełni zdrowy, ale by mógł opuścić placówkę, musi nauczyć się samodzielnie jeść.

To jest absolutnie najgorsze uczucie dla matki - patrzeć jak Twoje dziecko jest podpięte rurami do różnych urządzeń, a Ty nie możesz nic zrobić, ani mu pomóc. Wypłakałam ocean łez podczas pobytu w szpitalu. Każdy kolejny dzień był dla mnie ogromną lekcją cierpliwości i wytrwałości, a naszym najlepszym przyjacielem był czas
- wyznała Sandra.
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron instagram.com/sandrakubicka/

Teraz jednak dumna Sandra mogła wreszcie podzielić się długo wyczekiwaną informacją - Leoś niebawem wyjdzie do domu! Jak wyznała, lekarze wyznaczyli już dokładną datę, a jej i Alkowi pozostało jedynie odliczać dni! Oznacza to więc, że maluch jest już w pełni samodzielny i rozwija się prawidłowo.

Wiemy, kiedy wypiszą Leosia. Odliczamy dni! Tak wygląda szczęście

Cieszymy się, że z synkiem Sandry i Alka wszystko jest już w najlepszym porządku i nie możemy doczekać się, aż 29-latka pochwali się pierwszymi, rodzinnymi kadrami prosto z domu!

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Sandra Kubicka nie wytrzymała i odpisała internautce: "Głupia babo". Za ostro?

Sandra Kubicka przekazała ważną wiadomość ws. synka
Sandra Kubicka przekazała ważną wiadomość ws. synka Instagram@sandrakubicka
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron zostali rodzicami
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron instagram.com/sandrakubicka/
Sandra Kubicka i Alek Baron
Wojciech Olkusnik/East News
Reklama
Reklama
Reklama