Sandra Kubicka i Aleksander Baron nie ukrywają, że ten rok jest dla nich przełomowy. Oprócz przeprowadzki do nowego domu i ślubu para spełni swoje marzenie o posiadaniu potomstwa. Modelka i muzyk odkąd poinformowali świat, że zostaną rodzicami, przez cały czas chętnie dzieli się z obserwatorami przygotowaniami do tej nowej roli. Po kilkudniowym milczeniu modelka dodała wymowne nagranie na swoje Instastory.

Reklama
Baroniątko
napisała Kubicka.

Sandra Kubicka dodała wymowne nagranie

Fanów już od kilku dni nurtuje pytanie, czy Sandra Kubicka urodziła. Modelka, pomimo że przez cały okres ciąży chętnie relacjonowała jej przebieg i pokazywała nowe rzeczy dla synka wymownie zamilkła i wyłączyła możliwość komentowania jej najnowszych postów! Ciąża Sandry Kubickiej od samego początku wzbudzała wiele emocji, bowiem modelka przez wiele lat miała problemy zdrowotne i rozważała razem z mężem podanie się metodzie in-vitro. Gdy okazało się, że Kubicka i Baron spodziewają się syna, fani cieszyli się razem z nią. Nic więc dziwnego, że teraz tylko wyczekują na radosne wieści. Niespodziewanie na Instastory modelki pojawiło się nowe nagranie z dzieckiem.

Sandra Kubicka o zajściu w ciążę
RICOLORS/EAST NEW

Sandra Kubicka udostępniła nowe nagranie na swoim Instastory. Na wideo można zobaczyć słodkiego malucha z gitarą.

Baroniątko
piszę rozczulona Kubicka.
Sandra Kubicka
Instagram/Sandra Kubicka

Kilka dni temu czujni internauci dopatrzyli się, że Aleksander Baron, 16 maja, dodał na InstaStory screen swojej tapety w telefonie, na której widnieje fotka ze ślubu i godzina 11:11, a do zdjęcia dołączył serduszko. Fani pary wzięli tę relację za znak, że ich syn jest już na świecie. Pod zdjęciami Kubickiej, gdzie jest jeszcze możliwość umieszczania komentarzy, obserwatorzy zaczęli już składać gratulacje.

Gratulacje urodzenia Bejbusia! Życzę wam zdrówka i radości z tych pięknych chwil i momentów i dni i mnóstwo sił!
Jeśli dzidzi już jest to gratki
Już pewnie mały Byczek na świecie. Bądźcie zdrowi i szczęśliwi!!! Niech Bozia Wam darzy we wszystkim!!!

Internauci są przekonani, że informacja o narodzinach syna Sandry Kubickiej i Aleksandra Barona zostanie przekazana, 26 maja, w Dzień Matki.

Zobacz także

Mamy nadzieję, że niebawem Sandra i Alek podzielą się z nami swoim szczęściem!

Reklama

Zobacz także: Sandra Kubicka niespodziewanie przerwała milczenie. "Nie zabiorę synkowi dzieciństwa"

Sandra Kubicka i Aleksander Baron
Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama