Sandra Kubicka i Aleksander Baron już nie ukrywają swojego uczucia. Pod koniec września w mediach pojawiła się informacja, że piękna modelka spotyka się z jurorem "The Voice of Poland". Portal Pudelek.pl donosił wówczas, że ich związek trwa już jakiś czas, ale Baron nie chce ujawniać, że jest zakochany. Kilka tygodni później Sandra Kubicka i Aleksander Baron potwierdzili plotki, że są parą, a dziś po raz pierwszy wybrali się na oficjalną imprezę. Kto jeszcze pojawił się na evencie domu handlowego? Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Sandra Kubicka i Aleksander Baron na pierwszym oficjalnym wyjściu jako para!

Dziś w Warszawie gwiazdy świętowały urodziny domu handlowego Vitkac. Na wielkiej imprezie pojawili się m.in. Małgorzata Socha, Małgorzata Kożuchowska, Doda, Mandaryna, Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Urodziny luksusowego domu handlowego przyciągnęły również Sandrę Kubicką i Aleksandra Barona, którzy po raz pierwszy pozowali do wspólnych zdjęć na ściance.

Tak jestem z @alekbaron i tak - jestem zakochana- pisała kilka tygodni temu piękna modelka.

Tylko na nich spójrzcie! Fajnie razem wyglądają?

Zobacz także: Sandra Kubicka szczerze o Baronie: "Jest cudownym mężczyzną"!

Mateusz Jagielski/East News

Na urodzinowej imprezie pojawiła się również Doda. Na evencie artystka zaprezentowała się w seksownej sukience, która podkreśliła jej świetną figurę.

Zobacz także

Zobacz także: "Dziewczyny z Dubaju": Doda śmieje się własnej wpadki na zdjęciu z premiery

Mateusz Jagielski/East News

Równie seksowną kreację zaprezentowała prowadząca "Hotel Paradsie", Klaudia El Dursi. Gwiazda randkowego show Telewizyjnej Siódemki wybrała czarny kostium z odkrytymi plecami. Fajny look? Naszym zdaniem bardzo.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Klaudia El Dursi opowiedziała o relacjach z byłym partnerem. "Była nienawiść, złość..."

Mateusz Jagielski/East News

Małgorzata Socha postawiła na mocny, czerwony kolor i zachwyciła swoim wyglądem w krótkiej sukience. Małgorzata Kożuchowska z kolei postawiła na czarną stylizację, którą połączyła z zieloną torebką i jasnymi kozakami.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska pokazała swój gabinet! Tam uczy się jej synek

Mateusz Jagielski/East News

Urodziny domu handlowego przyciągnęły również Aleksandrę Kwaśniewską i Kubę Badacha - parę, która rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach. Na imprezie nie zabrakło również Mandaryny!

Reklama

Zobacz także: Mandaryna pochwaliła się metamorfozą córki. Jak na nowy look Fabienne zareagował Michał Wiśniewski?

Mateusz Jagielski/East News
Reklama
Reklama
Reklama