Sandra Bullock Sandra Bullock Sandra Bullock Sandra Bullock Sandra Bullock
Sandra Bullock
East News
Obcisły kombinezon podkreślił krągłości
1/5
Sandra Bullock
East News

Coraz częściej zdarza się, zarówno gwiazdy, jak i "zwykłe" kobiety decydują się na późne macierzyństwo z różnych powodów. Nikogo już więc nie dziwi, gdy znane aktorki, piosenkarki czy prezenterki telewizyjne pokazują się z ciążowymi brzuszkami, mając nawet czterdzieści kilka. Ostatnio jednak spore emocje wzbudziła gwiazda, która ma 54 lata i pojawiła się na imprezie z lekko zaokrąglonym brzuchem. Media natychmiast odnotowały ten fakt i uznały, że gwiazda spodziewa się dziecka. Czy to może być prawda? Sprawdźcie, o kogo chodzi, przeglądając kolejne strony galerii!

 

Zobacz: Wielki baby boom w show-biznesie! Te gwiazdy już wkrótce urodzą!

2/5
Sandra Bullock
East News

Chodzi o Sandrę Bullock! Aktorka ma 54 lata i ma dwoje adoptowanych dzieci - córkę Lailę i syna Louisa Bardo. Jeśli faktycznie jest w ciąży, to urodzi swoje pierwsze biologiczne dziecko.

 

Zobacz: Zobacz gwiazdy w ciąży!

3/5
Sandra Bullock
East News

Ogromne emocje wzbudził cekinowy kombinezon Sandry, który uwidocznił krągłości. Co ciekawe jednak, ostatnio podobną sytuację miała... Julia Wieniawa!

 

Zobacz: Julia Wieniawa jest w ciąży?! Te ZDJĘCIA dały jej fanom do myślenia

4/5
Sandra Bullock
East News

Julia pokazała się w bardzo podobnym kombinezonie na swoim nowym teledysku. Niektórzy natychmiast zaczęli podejrzewać, że jest w ciąży. Młoda aktorka zdementowała te doniesienia.

 

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała brzuch na prapremierze swojego teledysku. To jej reakcja na plotki o ciąży?

5/5
Sandra Bullock

Myślicie, że w przypadku Sandry jest podobnie? Czy to tylko stylizacja dodała jej kilka kilogramów i tak naprawdę aktorka nie spodziewa się dziecka?

 

Zobacz: Dlaczego Marina ukrywała swoją ciążę? Piosenkarka wydała mocne oświadczenie!

Więcej na temat zgadnij kto to?