Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
ONS
Newsy

Sablewska wygłosi wykłady na uniwersytecie

Weźmie udział w Zjeździe Analityków Mediów

Blog Mai Sablewskiej przyciąga coraz więcej czytelników. Była menedżerka gwiazd, która została doradcą wizerunkowym kosmetycznej firmy Rimmel doradza na swojej stronie co robić, żeby wyglądać i czuć się świetnie. "London look" promowany przez Sablewską doceniany jest przez wiele instytucji, które coraz częściej zapraszają ją do współpracy. Sablewska zdradziła ostatnio, że będzie doradzać bezrobotnym kobietom jak osiągnąć sukces (zobacz: Sablewska teraz będzie pomagać bezrobotnym).

Okazuje się, że Maja Sablewska dostała właśnie kolejne zaproszenie. Tym razem działalnością byłej menedżerki zainteresował się Uniwersytet Warszawski!

- Przyjęłam zaproszenie Uniwersytetu Warszawskiego i wezmę udział w dyskusji dotyczącej szeroko pojętej blogosfery. Cieszę się i jest mi niezmiernie miło, że blog który ma na celu promowanie wolności w wyrażanie siebie, został przyjęty do grona wartych uwagi- pochwaliła się na swoim  blogu Sablewska.


Już 10 maja na Uniwersytecie Warszawskim odbędzie się IV Ogólnopolski Zjazd Analityków Mediów. To właśnie wtedy Maja Sablewska będzie opowiadać o swoim blogu.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Newsy
Ruszył autorski blog Mai Sablewskiej
Gwiazda została szafiarką?

Zgodnie z zapowiedziami ruszył autorski blog Mai Sablewskiej . Jako doradca wizerunkowy, kreatorka nowych trendów w modzie, promotorka zdrowego stylu życia, chce przekonać ludzi do świadomego odżywiania i dbania o własny wizerunek. " Rożne kraje kojarzą się nie tylko ze stronami narodowymi, ale i stylem ulicy. Zatem dlaczego Polska ma kojarzyć się  jedynie z Cepelia i kolorowymi kogutami...?! Mamy dobre polskie marki, wspaniałych polskich projektantów i coraz więcej odważnych ludzi, więc niech i polskie ulice zapełniają się polskim stylem " - mówi Maja. Na blogu będzie można czytać o wydarzeniach z życia autorki oraz oglądać zdjęcia jej stylizacji. Czyżby Maja Sablewska została szafiarką #1 w Polsce? Tak prezentuje się najnowsza stylizacja Mai Sablewskiej:

ONS
Newsy
Sablewska będzie miała własny program!
Znamy szczegóły projektu

Od kiedy Maja Sablewska przestała być menedżerką gwiazd, oraz przestała być jurorką w muzycznym show "X-Factor" jej kariera nie tylko nie stanęła w miejscu, ale i wyraźnie nabrała tempa. Była menedżerka Dody, Edyty Górniak i Mariny Łuczenko założyła bloga i została doradcą wizerunkowym marki Rimmel. Dzięki swojej działalności Sablewska została zaproszona m.in. przez Uniwersytet Warszawski oraz przez Urząd Miasta, aby opowiedziała o swojej karierze i pomysłach na sukces. Zobacz: Sablewska wygłosi wykłady na uniwersytecie Okazuje się, że celebrytka już wkrótce pojawi się również w telewizji! Swoim sukcesem Sablewska pochwaliła się na blogu. - .. .kilka tygodni temu przyjęłam zaproszenie do projektu eventowo-telewizyjnego , który ma na celu zmieniać wizerunek zwykłych ludzi, oczywiście tych, którzy wyrażą na to chęć- czytamy na majasablewskablog.pl. Nie zdradzę Wam więcej, bo nie chcę zapeszać. Jestem szczęśliwa, że jako doradca wizerunkowy mogę pomagać ludziom "obok..." Będziecie oglądać program Mai Sablewskiej, która tak prezentuje się w swoim ulubionym stylu "London look"?

Maja Sablewska i Jessica Mercedes na spacerze
Newsy
Modne Maja Sablewska i Jessica Mercedes na spacerze [FOTO]
Nowa przyjaźń w show-biznesie?

Blogerki wśród ludźi z branży modowej znane są nie od dziś. Jednak ostatnio dziewczyny mają swoje 5 minut w mediach. Nic w tym dziwnego, że każdy chce je poznać bliżej. Kilka dni temu na wspólny spacer udały się Maja Sablewska i Jessica Mercedes . Modowe ekspertki wzięły udział w warsztatach "Blog In Style", które odbywały się we Wrocławiu. Po wykładach Jessica i Maja postanowiły się odprężyć. Udały się na przechadzkę po parku. Podczas spaceru z pewnością nie zabrakło dyskusji na temat ubrań czy wymiany opinii na temat branży. W końcu kto jak kto, ale Maja i Jessica w obu tematach czują się jak ryba w wodzie. Jessica Mercedes fotorelację ze spotkania zamieściła oczywiście na swoim popularnym blogu. Ze szczegółami opisała wszystkie ubrania jakie ona, jak i Sablewska miały na sobie. Z notki dowiadujemy się, że Maja miała na sobie m. in. marynarkę ekskluzywnego domu mody Balmain i t-shirt od Alexandra Wanga, jednego z ulubionych projektantów Rihanny . Blogerka wybrała stylizację bazując na ubraniach z popularnych sieciówkach. Zobacz: Polskie blogerki na londyńskiej imprezie Rihanny Maja Sablewska od pewnego czasu też jest modową blogerką. Myślicie, że między nią, a Jessicą powstaje nić przyjaźni? Jeśli tak to bardzo stylowa.

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner