Już w sierpniu ma się odbyć pierwsza sprawa rozwodowa Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Jak donoszą media, w przypadku tej pary rozwód przebiegnie dość sprawnie, bo Katarzyna i Marcin dogadali się w najważniejszych kwestiach - m.in. opieki nad dziećmi czy podziału majątku. Poznajcie szczegóły.

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się. Co z dziećmi?

Wielkimi krokami zbliża się rozwód jednej z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Po 17 wspólnie spędzonych latach Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili się rozstać, a sąd pierwszą rozprawę wyznaczył już na 25 sierpnia. Gwiazda "M jak miłość" oraz tancerz liczą, że wszystko przebiegnie dość szybko, bo już wcześniej omówili najważniejsze sprawy. Byli partnerzy dogadali się m.in. w sprawie majątku, teraz "Super Express" donosi, co z alimentami.

Okazuje się, że Katarzyna i Marcin ustalili, że dzieci, 13-letni Adam i 9-letnia Helena, będą spędzać po tygodniu u każdego z nich. Tak podzielona opieka oznacza, że nikt nie będzie musiał płacić alimentów. W sprawie większych wydatków Cichopek i Hakiel mają dogadywać się na bieżąco. Jak informuje dziennik, za jakiś czas już byli małżonkowie, nie będą robić sobie problemów w sprawie dłuższych wyjazdów z dziećmi.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wbija szpilę Marcinowi Hakielowi? Pisze o "prawie do szczęścia"

Mat. prasowe/EOS

Gwiazdę "M jak miłość" w najbliższych tygodniach czeka wiele stresów, związanych nie tylko z rozwodem z Marcinem. Jakiś czas temu okazało się, że aktorka i jej partner z "Pytania na śniadanie", Maciej Kurzajewski, są podsłuchiwani. Katarzyna Cichopek skierowała sprawę na policję.

Zobacz także
AKPA/Baranowski

Marcin Hakiel uwielbia spędzać czas z Helenką i Adamem, a niedawno w jednym z wywiadów zdradził, że jest otwarty na... kolejne dziecko.

marcinhakiel/Instagram

Katarzyna Cichopek tuż po rozstaniu z dziećmi zabrała dzieci na dalekie wakacje, odwiedzieli m.in. Malediwy.

Reklama

Życie lubi płatać figle, dlatego warto się zabezpieczyć. Nasz Link4 kod promocyjny sprawi, że wybrane ubezpieczenie kupisz ze sporą zniżką!

Reklama
Reklama
Reklama