Nowe szczegóły rozwodu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek
Mat. prasowe/Adam Jankowski Reporter
Newsy

Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Mają już podzielony majątek"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już odliczają dni do rozwodu. Planują sądową batalię, a może już wszystko polubownie ustalili? Na jaw wyszły nowe fakty ich rozstania!

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło fanami artystycznego małżeństwa, które po 17 latach postanowiło zakończyć swój związek. Jak byli zakochani zamierzają podzielić się opieką nad dziećmi? Co z ich wspólnym majątkiem? Czy sprawa zostanie załatwiona polubownie, a może w atmosferze skandalu? Na światło dzienne wyszły kolejne szczegóły rozwodu gwiazdy "M jak miłość" i tancerza "Tańca z Gwiazdami".

Michał Wiśniewski szczerze o aferze podsłuchowej Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek: "Mega słabe!"

Nowe szczegóły rozwodu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela: "Nie chcą się szarpać"

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel uchodzili za jedną z najgorętszych i najlepiej zgranych par polskiego show-biznesu, nic więc dziwnego, że wiadomość o ich rozstaniu, którą małżeństwo przekazało 11 marca br., wstrząsnęła opinią publiczną. By tego było mało, sprawie nie pomogły plotki na temat domniemanego romansu Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim, a także głośny wywiad Marcina Hakiela z Aleksandrą Kwaśniewską, w krórym zdradził, że wolność, o którą prosiła jego żona "ma imię". Teraz małżonkowie starają się unikać poruszania delikatnych kwestii związanych z rozwodem, a także, jak sami przyznają, dla dobra dzieci dzielą się opieką nad Adamem I Heleną, którzy jeden tydzień spędzają z mamą, kolejny zaś z tatą. Czy podobnie będzie też po rozwodzie?

Według informacji podanych przez "Fakt" Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zdążyli już uregulować sprawy majątkowe i podzielić opiekę nad dziećmi.

- Mają uzgodnione najważniejsze sprawy, podzielony majątek i zobowiązania, nie chcą się szarpać - zdradziła na łamach tabloidu osoba z otoczenia pary.

Ekspertka ŚLOPW Chorzewska koemntuje zachowanie Hakiela
TRICOLORS/East News

Zobacz także: "M jak miłość": Katarzyna Cichopek pokazała rodzinne zdjęcie. Fani pytają o odmienioną córkę!

Co ciekawe, jak podkreśla informator "Faktu" cały proces rozwodowy powinien bardzo szybko się zakończyć. Co więcej, znana jest nawet data sprawy rozwodowej Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już mają wyznaczoną datę rozwodu

Zgodnie z ustaleniami tabloidu, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel spotkają się na sali sądowej już niebawem, bo 25 sierpnia. Informator "Faktu" twierdzi, że zarówno prowadzącej "Pytanie na śniadanie", jak  zawodowemu tancerzowi zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu rozwodu, a ich małżeństwo może zostać zakończone już podczas pierwszej rozprawy.

- Rozwód powinni dostać szybko i pewnie się skończy na jednej, może dwóch sprawach. Liczą, że we wrześniu, może w październiku będą to mieli za sobą. Każde z nich chce już żyć swoim życiem - podkreśla informator "Faktu".

Myślicie, że rozwód pary rzeczywiście przebiegnie w ekspresowym tempie?

Zobacz także: Marcin Hakiel wrócił z wakacji i pokazał, jak zaczyna dzień! "Dobrze być w domu"

Katarzyna Cichopek o prawie do szczęścia
Instagram @katarzynacichopek, TVN

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel będą prowadzić medialna batalię przed rozwodem?

Po ogłoszeniu rozstania zarówno aktorka, jak i sportowiec na jakiś czas zniknęli z mediów społecznościowych. I podczas, gdy gwiazda "M jak miłość" postanowiła milczeć w sprawie planowanego rozwodu, jej mąż stał się wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych, gdzie chętnie odpowiadał nawet na najbardziej intymne pytania, kierowane od internautów.

Marcin Hakiel nie tylko wypowiedział się na temat swojej orientacji seksualnej, ale też przyznał, że nie zdradził swojej żony. Jednak to jego głośny wywiad z Aleksandrą Kwaśniewską sprawił, że sympatycy byłej artystycznej pary zaczęli zastanawiać się, czy tancerz i prowadząca "Pytanie na śniadanie" zaczną przepychać się w mediach wzajemnymi oskarżeniami.

Marcin Hakiel na pierwszych wakacjach bez Katarzyny Cichopek. Nie jest sam
Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wyszła na spacer po starówce. Fani pytają: "A z kim ty tam jesteś..."

Sprawie nie pomogła także afera podsłuchowa z udziałem Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jak się okazało, nagrania rozmów prowadzących "Pytanie na śniadanie" dotarły nawet do samego Marcina Hakiela, który apelował do mediów o zaprzestanie szerzenia nienawiści wobec jego byłej partnerki.

Także Katarzyna Cichopek wydała oświadczenie na temat podsłuchiwania jej prywatnych konwersacji zaprzeczając, jakoby pomiędzy nią, a kolegą z pracy było coś więcej niż przyjaźń. Zarówno Katarzyna Cichopek, jak i Marcin Hakiel podkreślają, że pomimo rozstania, to dzieci są dla nich najważniejsze i to właśnie dla ich dobra zamierzają polubownie zakończyć swoje małżeństwo. Obecnie aktorka i tancerz dzielą się opieką nad Adamem i Heleną, którzy po tygodniu spędzonym z mamą, mieszkają wraz z ojcem.

Kasia Cichopek na Warszawskiej Starówce
Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel na wakacjach
Instagram @katarzynacichopek
Newsy
Katarzyna Cichopek świętuje urodziny męża. Pokazała zdjęcia z dziećmi! Tak wyglądają Adam i Helena 
Katarzyna Cichopek rzadko pokazuje takie zdjęcia swoich dzieci. Ale urodziny męża to niezwykła okazja! Zobaczcie, jak dziś wyglądają Adam i Helena.

Marcin Hakiel 6 czerwca skończył 38 lat. Katarzyna Cichopek postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień w roku serią przepięknych rodzinnych zdjęć. Na pamiątkowych fotografiach pozują także dzieci pary: Helena i Adam. Do kogo są podobni? Odziedziczyli urodę po mamie czy po tacie? Zobaczcie te urocze kadry! Ile tam miłości!  Zobacz także:  Katarzyna Cichopek zszokowała nowym zdjęciem! Fani jej nie poznali! "Coraz mniej podobna do siebie" Katarzyna Cichopek świętuje urodziny Marcina Hakiela  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poznali się dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Aktorka zakochała się nie tylko w tańcu ale również w swoim nauczycielu. Brawurowo sięgnęli po kryształową kulę, ale prawdziwą wygraną była dla nich miłość. Para długo nie czekała aby stanąć na ślubnym kobiercu, a w tym roku będą świętować już 13. rocznicę ślubu! Jednak nim to nastąpi, będzie kilka innych okazji do uczczenia. W niedzielę 4. czerwca Marcin Hakiel obchodził swoje 38. urodziny, z tej okazji Katarzyna Cichopek opublikowała serię rodzinnych zdjęć:  Wszystkiego najlepszego @marcinhakiel 🥳🎂 Życzymy Ci dużo zdrowia, radości z rzeczy małych i dużych, spełnienia marzeń. O dużo miłości, to już my zadbamy ❤️👨‍👩‍👧‍👦 Na zdjęciach pozują również dzieci Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek, Adam Hakiel i Helena Hakiel. Aktorka raczej nie pokazuje twarzy swoich dzieci publicznie, jednak tym razem zrobiła wyjątek, a dzieci nieśmiało uśmiechają się do obiektywu. Cudownie patrzy się na taką pełną wsparcia rodzinę! Wszystkiego najlepszego!  Zobacz także:  Letnie sukienki w kwiaty Kasi Cichopek to hit lata 2021! Na promocji za 29,99 zł kupisz w Reserved, Sinsay i Mohito podobne Katarzyna Cichopek uczciła urodziny męża wyjątkowym zdjęciem...

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel w Dance Dance Dance
Newsy
Kasia Cichopek jeszcze nigdy nie powiedziała tyle o swoich dzieciach! Zaskakuje metodami wychowawczymi
Kasia Cichopek jeszcze nigdy nie powiedziała tyle o swoich dzieciach! Zaskakuje metodami wychowawczymi

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami dwójki dzieci: 10-letniego Adama i 6-letniej Heleny.  Ich małżeństwo przechodziło przez różne kryzysy, ale wszystkie udało im się pokonać. Niedawno para świętowała 11. rocznicę ślubu. W spólnie występują też w programie "Czar par" i zdecydowali się na szczery wywiad dla magazynu "Dobry Tydzień", w którym po raz pierwszy powiedzieli tak dużo na temat wychowania swoich dzieci. Zobaczcie, jaki model rodzicielstwa wybrali! Jaką mamą jest Katarzyna Cichopek? Gwiazda " M jak miłość " zdradziła, że stara się być mamą, która jest blisko swoich dzieci i zawsze ich wspiera.  Dodała też, że jest zainteresowana ich życiem i stawia przede wszystkim na wspólnie spędzony czas i rozmowę. Chcemy być przede wszystkim rodzicami wspierającymi, którzy zapewniają miłość, bezpieczeństwo. Pragniemy umacniać pasje naszych dzieci. Dużo z nimi rozmawiamy i jesteśmy żywo zainteresowani ich życiem - powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Dobrego Tygodnia". Marcin Hakiel potwierdził słowa Katarzyny Cichopek i dodał, że nie są typem rodziców, którzy siadają z dziećmi i "wygłaszają kazanie". Wręcz przeciwnie, stawiają na swobodną rozmowę przy okazji wspólnie spędzanego czasu. Bierzemy czynny udział w tym, co robią, czym się interesują. Nie chcemy, aby nasza relacja z nimi ograniczała się do tego, że wracamy z pracy, wygłaszamy kazanie, że trzeba tak i tak. Zwłaszcza z naszym 10-letnim synem nauka sprawdza się najlepiej podczas różnych aktywności. Wychodzimy pokopać piłkę i właśnie wtedy w naturalny sposób opowiadam mu o ważnych życiowych sprawach, odpowiadam na jego pytania. Cenimy też nasz wspólny...

Katarzyna Cichopek w sukience maxi i espadrylach 2021
EOS/ Katarzyna Swiatek
Newsy
Huczne zakończenie roku u Kasi Cichopek! Co tak świętowali?
Uczniowie polskich szkół w końcu zaczęli zasłużone wakacje. Swoimi zdolnymi dziećmi pochwaliła się też Kasia Cichopek. Na koniec roku przygotowała im niespodziankę!

Nauczyciele, dzieci i rodzice mają dziś prawdziwą okazję do świętowania - koniec roku szkolnego, który z powodów pandemii i wielomiesięcznej nauki zdalnej był naprawdę trudny. Wakacje rozpoczęły również pociechy Katarzyny Cichopek . Gwiazda "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała w swoich mediach społecznościowych wyjątkową, rodzinną fotografię. Jak się okazuje, ona i jej mąż Marcin Hakiel postanowili uczcić ostatni dzień szkoły w dość nietypowy sposób.  Zobacz także:   Katarzyna Cichopek w letniej stylizacji za ponad 20 tysięcy zł. Kupisz identyczną za 120 zł Katarzyna Cichopek świętuje koniec roku szkolnego Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są rodzicami siedmioletniej Helenki i 12-letniego Adama. Gwiazda "M jak miłość" wielokrotnie chwaliła się w mediach społecznościowych talentami i osiągnięciami swoich dzieci, a na zakończenie roku szkolnego nie mogło być inaczej. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała rodzinne zdjęcie, na którym mali uczniowie pozowali ze świadectwami, co więcej chłopiec otrzymał nawet czerwony pasek!  Udało się💪🏻 to był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci 👩🏻‍🎓👨🏻‍🎓. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem (choć nie zawsze) na ustach 🤓. Gratulacje dla wszystkich dzieci i nauczycieli (i dla rodziców, bo ta zdalna nauka to 🤪) udanych wakacji Kochani!!! 🏝 Katarzyna Cichopek w swoim wpisie pogratulowała wszystkim dzieciom i nauczycielom, a także rodzicom. Po słowach gwiazdy domyślamy się, że w jej domu zdalna nauka zrobiła prawdziwe zamieszanie. Dumna mama postanowiła uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób, a na Helenkę i Adama w domu czekały balony! Myślicie, że pilni uczniowie dostali coś jeszcze? Fani...

Nasze akcje
Dua Lipa, Rihanna, Alessandra Ambrosio
Newsy
Te gwiazdy wiedzą jak stworzyć niezapomniane stylizacje!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy
Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!
Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy
Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!
Partner
Eva Longoria
Styl życia
Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!
Partner
Newsy
Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil
Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy
Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju
Partner
Newsy
Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik