Łzy Dawida, Rolnik szuka żony 7
Mat. promocyjne
Newsy

Rozpacz Dawida po randce z Martyną w "Rolnik szuka żony 7"! To najmocniejsza scena ze wszystkich sezonów show?

Rozpacz Dawida po randce z Martyną w "Rolnik szuka żony 7"! To najmocniejsza scena ze wszystkich sezonów show?

To jak dotąd najbardziej dramatyczne sceny w tej edycji "Rolnik szuka żony", a może i w całej historii programu. Po randce w klubie z Martyną załamany Dawid nie był w stanie opanować emocji. Mężczyzna zalał się łzami i wylądował na ziemi. Wygląda, że naprawdę mocno przeżył rozmowę z dziewczyną.

Co się działo na randce? Zobaczcie?

Zobacz także: W "Rolnik szuka żony 7" Paweł i Marta jednak są razem! "Została para, para zakochanych"

"Rolnik szuka żony": Kamila żałuje udziału w programie?! Zdradziła prawdę przed naszą kamerą!

Rozpacz Dawida w Rolnik szuka żony 7

Już wstęp do randki nie wypadł dobrze. Poprzedniego wieczora Dawid wyznał swoim kandydatkom, że może nic z tego nie być i obie panie mogą zostać odesłane do domu. Przy czym Magdalena usłyszała o tym po swojej randce, a Martyna jeszcze przed. I to spowodowało, że całe spotkanie straciło już chyba dla niej sens. 

Sam Dawid wyraźnie bał się randki. Widać to było już podczas jazdy samochodem.

Stresik? - dopytywał.

Myślę, że nie. Nie ma czym - odpowiadała wyraźnie obojętna dziewczyna.

Przez śmieszki, heheszki, nie poznam kogoś - mówiła.

Stresuje się bardziej niż wczoraj - przyznał Dawid.

To już ostatnia piłka, żeby byc szczerym - przyznała

Nie chcę ci tego w samochodzie mówić - stwierdził rolnik.

Dawid zabrał ją do klubu, w którym często tańczy. Ale Martyna nie była z tego zadowolona.

Miałam pewne wątpliwości, ale chciałam dać szansę. Po wczorajszej rozmowie ja nie chcę - mówiła, gdy już zajęli miejsca.

Przeprosił ją i wręczył kwiaty. 

Bardzo mi na tobie zależy - wyznał wręczając bukiet.

Odnoszę wrażenie, że my się nie porozumiemy - mówiła jednak Martyna. 

Dlaczego nie możemy poprozmawiać teraz?

Bo ja już nie chcę. Mleko sie rozlało. Jest mi bardzo przykro. Ja nie udżwignę tego - mówiła szczerze. - Kiedy powiedziałeś, że możesz nie wybrać żadnej, powiedziałam dziękuję.

Od samego początku, do samego końca jesteś faworytką - mówił Dawid. - Chciałbym pożegnać Magdalenę i spędzić więcej czasu tylko z tobą - zadeklarował nawet.

Ale ja nie chcę - odparła pewnie dziewczyna.

Chcesz mnie zostawić? - dopytał.

Tak! Nie chcę w tym dalej uczestniczyć. Czuję, że nie będzie tego między nami.

Chciałbym żebyś zostałą jeszcze jeden wieczór.

Ja podjęłam decyzję - nie dawała szansy.

To przelało czarę goryczy. Dawid ciężko przeżył rozmowę. Po wyjściu z klubu, odszedł na parking rozpłakał się i osunął na ziemię. Tak zakończył się dla nich ten odcinek. 

Myślicie, że rozpacz Dawida coś zmieni? Wzbudzi litość w Martynie i przekona ją co do szczerości uczuć?

Łzy Dawida, Rolnik szuka żony 7
Mat. promocyjne

Dziewczyna, widząc co robi Dawid, również usiadła na ziemi.

Łzy Dawida, Rolnik szuka żony 7
Mat. promocyjne

Martyna nie dała szansy Dawidowi w "Rolnik szuka żony 7"
Mat. prasowe
Newsy
Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"!
Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"!

Dramatyczny koniec randki Dawida i Martyny zszokował widzów " Rolnik szuka żony ". Niewinny żart uczestnika doprowadził do tego, że uczestniczka nie chciała dalej kontynuować relacji z rolnikiem, mimo tego, że starał się zapewnić ją, że od dawna była jego faworytką, a pozostałe dziewczyny miał zamiar odesłać do domu, aby to właśnie z nią spędzić ostatnie chwile na gospodarstwie. Czy Martyna dała się ostatecznie przeprosić? Zobaczcie, co wydarzyło się w domu rolnika.  Zobacz także:  Rozpacz Dawida po randce z Martyną w "Rolnik szuka żony 7"! To najmocniejsza scena ze wszystkich sezonów show? Czy Martyna dała ostatnią szansę Dawidowi? Tak wyglądał wybór Dawida w "Rolnik szuka żony 7" To nie był niestety najszczęśliwszy czas Dawida w "Rolnik szuka żony". Po bardzo emocjonalnej i trudnej reakcji na decyzję Martyny, uczestnicy przegadali jeszcze sytuację w drodze powrotnej z randki. Martyna była jednak nieugięta:  - Czujesz się już trochę lepiej? - zapytała Martyna - Co ty nie.  - Ja ci chciałam powiedzieć, żebyś nie brał tak tego wszystkiego do siebie. Ja chciałam być szczera, bo jak ja mogę zostać, chociaż ty mnie bardzo prosisz i jest mi bardzo przykro, jak ja tego nie czuję.  - O siem lat ponad czekałem na taką dziewczynę. Od czytania listu, wiedziałem: to jest ta dziewczyna i cały czas się upewniałem tak, tak tak. - Ale ty mi tego nie powiedziałeś Dawid.  - Mogę skończyć?  - Nie lubię takich osób trzecich. Widzisz, dzisiaj byłby ten wieczór, w którym byś została tylko ja i ty. Ja już wcześniej podjąłem taką decyzję, że jednak to jesteś ty na 100 %.  Dawid próbował przekonać dziewczynę do zmiany decyzji: - Chciałabym, żeby cię to wzmocniło, żebyś się czuł pewny siebie i znał...

Dawid z "Rolnik szuka żony" rozpacza z powodu Martyny
Mat. prasowe "Rolnik szuka żony"
Newsy
Wychudzony Dawid z "Rolnik szuka żony" wciąż rozpacza za Martyną. Ojciec: "Nawet miałem o niego strach"!
Dawid z "Rolnik szuka żony" jest w opłakanym stanie. Wciąż nie może pogodzić się z tym, co się stało. Odejście Martyny bardzo na niego wpłynęło.

Dawid bardzo przeżył swoją porażkę w "Rolnik szuka żony". Szczególnie trudne było dla niego odejście Martyny. Kilka niedopowiedzeń i parę słów za dużo zdecydowało, że dziewczyna nie dała mu drugiej szansy. Rolnik wpadł w rozpacz, a jego trudne chwile zarejestrowały kamery. Odwiedziny Marty Manowskiej tylko potwierdziły jak bardzo przeżył to, co wydarzyło się w programie:  Spałem tam u dziewczyn na tym niebieskim narożniku i cały czas patrzyłem na puste łóżka. Cały czas mi się przypominało... Dawid nie umiał powstrzymać łez w wywiadzie z Martą. Dodatkowo widać jak bardzo schudł... Ojciec rolnika otwarcie przyznał, że wraz z żoną zaczynali się o niego bać...  Zobacz także:  Załamany Dawid z "Rolnik szuka żony" walczył o Martynę! "Ponad osiem lat czekałem na taką dziewczynę"! "Rolnik szuka żony": Dawid wciąż nie pogodził się ze stratą Martyny Dawid z " Rolnik szuka żony " bardzo przeżył, że w programie nie udało mu się odnaleźć miłości. Ostatnie dwa odcinki show były bardzo smutne. Pierwszym punktem zapalnym była ostateczna decyzja Martyny na randce w klubie - uczestniczka dała mu do zrozumienia, że to definitywny koniec. Ta decyzja wpędziła rolnika w rozpacz - osunął się na ziemię i nie potrafił zapanować nad wybuchem płaczu. Drugim ciężkim momentem było pożegnanie Martyny, która nie chciała mu dać drugiej szansy. Dawidowi ciężko było się pogodzić z faktem, że musi pogodzić się z decyzją dziewczyny swoich marzeń:  Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę. Od czytania listu, wiedziałem: to jest ta dziewczyna i cały czas się upewniałem tak, tak tak. - mówił o Martynie O tym, jak bardzo Dawid przeżył odrzucenie opowiedział jego ojciec:  - Dawid był tak załamany, że nawet strach...

Dawid z 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Rolnik szuka żony: Internauci wspierają Dawida! Fani rolnika mają żal do jego kandydatek "Nie są ciebie warte!"
Rolnik szuka żony: Internauci wspierają Dawida! Fani rolnika mają żal do jego kandydatek "Nie są ciebie warte!"

Internauci wspierają Dawida z "Rolnik szuka żony". Pod ostatnim zdjęciem rolnika na jego profilu na Instagramie pojawiło się naprawdę sporo pozytywnych komentarzy, w których fani show TVP bardzo pozytywnie oceniają jego zachowanie. Internauci nie ukrywają, że mają żal do kandydatek Dawida! Zobaczcie, jak komentują to, co wydarzyło się w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony". Internauci wspierają Dawida W ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" wydarzyło się coś, co zszokowało fanów programu TVP. To właśnie w minioną niedzielę widzowie zobaczyli jedną z najbardziej emocjonujących i dramatycznych scen ze wszystkich sezonów show. Po tym, jak Martyna podczas randki powiedziała, że chce odejść z programu i wrócić do domu rolnik nie wytrzymał i zalał się łzami. Zrozpaczony Dawid osunął się na ziemię i nie mógł się uspokoić. Zachowanie rolnika wywołało prawdziwą burzę w sieci!  Teraz okazuje się, że rolnik może liczyć na wsparcie internautów! Fani programu bardzo pozytywnie komentują zachowanie Dawida i krytycznie oceniają jego kandydatki. Zobaczcie niektóre wpisy pod ostatnim zdjęciem Dawida na jego profilu na Instagramie! - Dawid super gość.Szkoda ,ze trafiły Ci się beznadziejne kandydatki,i to wszystkie trzy. - Dawidzie jeszcze będzie pięknie, życzę Ci tego z całego ❤️ - A ja uważam że Dawid jest wrażliwym facetem po przejściach. Fakt trzeba pewną odporność na takie sytuacje ćwiczyć by się nie załamywać. Z kolei dziewczęta ...które przyjechały, nie dały mu tak naprawdę szansy..każda chce być specjalnie traktowana...Martyna nawet nie podeszła :( tak się nawet wroga nie traktuje - Jesteś super facet ujeła mnie twoja wrażliwość..- komentują internauci.  Dawid do tej pory nie odpowiedział na wpisy internautów. Myślicie, że...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik