Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na Instagramie
Instagram
Poznaj szczegóły ich związku!
1/6
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska na Instagramie
Instagram

 

Razem w serialu, na scenie i... w życiu! Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą! Para pochwaliła się na swoich Instatories zdjęciem, na którym trzymają się za ręce. Roznerski i Kalska grali wczoraj razem spektakl "Kłamstwo" w Łomiankach. Para najwyraźniej nie chciała już dłużej ukrywać swojego szczęścia i  w sieci pochwalili się, że połączyło ich gorące uczucie!

 

Udało nam się ustalić, że to prawda i rzeczywiste Mikołaj i Adriana są parą od jakiegoś czasu.

Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie - mówi nam menadżer Mikołaja Roznerskiego, Janusz Sabaj.

 

Zobacz: To ona zawładnęła sercem Mikołaja Roznerskiego! Kim jest Adriana Kalska? Tego o aktorce z "M jak miłość" na pewno nie wiecie!

 

Serdecznie gratulujemy!

Co ciekawe, Mikołaj i Adriana grają razem od ponad trzech lat! W serialu "M jak miłość" byli zakochani w sobie do szaleństwa. Jednak wtedy prywatnie byli tylko przyjaciółmi. Po latach, ich przyjaźń zamieniła się w miłość i teraz są parą. 

 

Zobacz: Czy przyjaźń damsko-męska jest możliwa? Naukowe podejście

 

A w serialu... Niestety już nie są parą, ale mają razem córkę, która być może w przyszłości znów zbliży ich do siebie. Czy może scenarzyści jeszcze połączą Marcina i Izę w parę? Może życie ich zainspiruje! :)

 

Zobacz także: "M jak miłość": Artur sfałszuje wyniki testu DNA córki Marcina!? Jak do tego dojdzie?

 

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia szczęśliwych zakochanych!

 

Zapraszamy do dyskusji o polskich serialach na grupę na Facebooku, którą znajdziecie pod TYM linkiem.

2/6
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Instagram

 

Mikołaj i Adriana są teraz w szczęśliwym związku. A jeszcze niedawno aktor był z Marceliną Zawadzką. Para rozstała się w październiku 2017 roku. Po cichu i bez opowiadania o powodach rozstania. Przez chwilę gwiazdor "M jak miłość" był sam, a teraz już nie ukrywa, że połączyło go uczucie z koleżanką z planu. 

 

3/6
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Instagram

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są też parą w spektaklu 'Kłamstwo", z którym podróżują po Polsce. 

Adriana wciela się w seksowną brunetkę, a Mikołaj zakochanego w niej amanta. Teraz można powiedzieć, że wcieli to w życie :). 

4/6
Kobiety Marcina Chodakowskiego w M jak miłość, Mikołaj Roznerski

 

W "M jak miłość" Adriana Kalska wciela się w Izę, kobietę z opieki społecznej, która po śmierci matki synka Marcina (Mikołaj Roznerski) pomagała mu walczyć, aby mu go nie odebrano. Mimo że z początku Iza nie była przychylna samotnemu ojcu, a przyczyny śmierci Kasi nie były wyjaśnione, kobieta przekonała się do Marcina i go pokochała... 

Połączyło ich wielkie uczucie, jednak Iza miała narzeczonego Artura, który nie chciał zrozumieć, że dziewczyna go nie kocha. Zrobił wszystko by ich rozdzielić.

Iza nie uwierzyła w niewinność ukochanego, kiedy miał kłopoty z prawem. I dlatego się rozstali. Ale okazało się, że Iza jest z nim w ciąży. Artur to wykorzystał i sprawił, że Chodakowski nigdy nie dowiedział się o dziecku. A Izie wmawiał, że ojciec dziecka się ich wyparł. 

Teraz niedawno Marcin dowiedział się, że ma córkę Maję i chce walczyć o nią. A Iza nie wie, co ma myśleć o jego postępowaniu.

Zobacz także: "M jak miłość": Iza jest w szoku, że Artur nie boi się badań genetycznych na ojcostwo. A u boku Joasi nowy amant!

5/6
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Instagram

 

Kiedy w serialu grali parę, tylko się przyjaźnili. Kiedy scenarzyści ich rozdzielili, Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w życiu stali się parą!

6/6
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
Instagram

Adriana Kalska ma 32 lata, a Mikołaj Roznerski 34 lata. Dla fanów serialu i tej pary to świetna wiadomość, że są razem! Życzymy im powiedzenia i samych świetnych wspólnych chwil!