Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na Złotych Globach 2015
Instagram
Newsy

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się w zgodzie?

Kulisy rozstania.

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk nie są już razem. Po niemal dwóch latach związku, aktorka podjęła decyzję o zerwaniu. Obecnie przebywa w USA, gdzie pojechała na wakacje ze swoją mamą. Tuż przed wyjazdem udzieliła wywiadu “Vivie”, w którym poinformowała o tym, że znów jest sama. (Zobacz: Weronika Rosati opowiada o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem)


Weronika i Piotr poznali się na planie serialu “Piąty stadion”. Początkowo wydawało się, że aktor po trudnym rozstaniu z Kate Rozz, znalazł szczęście u boku Weroniki. Szybko jednak okazało się, że mają inne priorytety i na dłuższą metę nie da się ich pogodzić.


“Weronika i Piotr coraz więcej pracowali, także za granicą. Ich drogi się rozeszły, ale rozstali się tak, jak zakochali. Po cichu i w przyjaźni”, zdradza w rozmowie z “Party’ osoba z ich bliskiego otoczenia.


Więcej o kulisach rozstania Weroniki i Piotra przeczytacie w najnowszym numerze “Party”, który już od dziś do kupienia w kioskach.

 Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Kuba Wojewódzki kpi z rozstania Piotra Adamczyka z Weroniką Rosati!
Co napisał?

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk niewątpliwie byli jedną z najpiękniejszych i najbardziej medialnych par w polskim show-biznesie. Odkąd para podjęła decyzję o rozstaniu, o czym informowaliśmy jako pierwsi, nie słabnie zainteresowanie powodami ich zerwania. Oficjalnie mówi się o tym, że drogi pary rozeszły się przez odmienne wybory zawodowe. Podczas gdy Weronika walczy o karierę w USA, Piotr raczej nie był chętny, by próbować swoich sił za oceanem. Liczne wyjazdy Weroniki i ciągłe rozstania osłabiły płomienne uczucie i ostatecznie para rozstała się. Zobacz też: Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Po ogłoszeniu tej informacji w mediach, pojawiło się wiele komentarzy na ten temat. Teraz głos w sprawie zabrał Kuba Wojewódzki, który w "Polityce" tak skomentował rozstanie pary:   Niestety, stało się. Weronika Rosati i Piotr Adamczyk zakończyli swoją niedługą, ale za to tajemniczą relację. Co ciekawe, ostatnie związki Piotra długością coraz bardziej przypominają ostatnie role Weroniki - napisał dziennikarz. Trafny komentarz? Zobacz na Polki.pl: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Adamczykiem! Rozpoczyna nowy etap        

Weronika Rosati i Piotr Adamczyk na Złotych Globach
Newsy
Weronika Rosati przerywa milczenie po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem!
Co napisała?

Wczoraj jako pierwsi pisaliśmy o tym, że Weronika Rosati i Piotr Adamczyk po dwóch latach związku, podjęli decyzję o rozstaniu. ( Zobacz: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk nie są już razem! ) Dlaczego? Podobno podzieliła ich odległość. Weronika od kilku miesięcy regularnie wyjeżdżała do USA na castingi i nagrania, a Piotr pracował w Warszawie i nie chciał, jak jego ukochana, spróbować swoich sił w Hollywood. Podobno częste wyjazdy Weroniki oddaliły ich od siebie, dlatego oboje zdecydowali o rozstaniu.   Kilka minut po naszym artykule Weronika Rosati wrzuciła na Instagramie cytat: “Sometimes I'm terrified of my heart; of its constant hunger for whatever it is it wants. The way it stops and starts”, co w wolnym tłumaczeniu znaczy “Czasami jestem przerażony tym, że cokolwiek chce moje serce, musi to mieć. Tym jak wstrzymuje bicie i przyspiesza”. Autorem tych słów jest amerykański poeta Edgar Allan Poe.         A photo posted by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Jul 13, 2015 at 1:23pm PDT         Kilka godzin później Weronika pochwaliła się zdjęciem z podróży do USA, gdzie aktorka wybrała się razem z mamą Teresą. Na zdjęciu widzimy też przyjaciela Weroniki, Jonathana. Z pewnością wsparcie mamy i przyjaciela przyda jej się po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem.         With some of my favorite people 😍 @jonathantybel @teresamariarosati soho house A photo posted by Weronika Rosati (@weronikarosati) on Jul 13, 2015 at 11:07pm PDT             Zobacz też na Polki.pl: Weronika Rosati w zjawiskowej sesji dla "Vivy"    

Weronika Rosati, Piotra Adamczyk
Eastnews
Newsy
Znamy kulisy rozstania Weroniki Rosati i Piotra Adamczyka. Aktorka chciała mieć… dziecko
Dlaczego tak naprawdę rozstali się?

Rozstanie Piotra Adamczyka i Weroniki Rosati zaskoczyło wszystkich. Do tej pory spekuluje się, co tak naprawdę stoi za końcem ich związku. Sama aktorka nie chciała do końca zdradzać powodów. Zobacz: Weronika Rosati pierwszy raz o rozstaniu z Piotrem Adamczykiem! Mamy fragmenty wywiadu z "Vivy!" Jednak jak donosi "Flesz" powodem rozstania jest.. dziecko! Rosati, pomimo rozwijającej się kariery, chciała być już mamą. Czyżby Piotr niekoniecznie?  To jednak nie wszystko. Gwiazda przyjęła niedawno nową komediową rolę w kolejnej produkcji. Do tej pory Adamczyk sugerował zaś, że nie ma ona komediowego talentu. Po rozstaniu z Piotrem, Weronika przyjęła propozycje: Weronika dostała tę propozycję zaraz po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem. Aktor przez cały związek odradzał jej takie role, bo według niego Rosati nie ma talentu komediowego. Weronika rozstała się z Piotrem nie z powodu kariery w Hollywood ani dzielącej ich odległości. Adamczyk zawsze chętnie towarzyszył jej w podróżach i brał udział w castingach, ale mieli inne życiowe cele. Weronika chce w przyszłości być mamą. - zdradza znajoma aktorki we „Fleszu” Zdziwieni? Bo my tak. Zobacz: Weronika Rosati i Piotr Adamczyk rozstali się w zgodzie?  

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner