Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5 Marta Manowska Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowska na planie show Jan z Rolnik szuka żony 5 z Martą Manowską
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
Będzie odwołany?
1/4
Marta Manowska na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

 

Kiedy TVP wyemituje kolejny odcinek "Rolnik szuka żony"? Niestety, dziś wieczorem nie zobaczymy najnowszej odsłony reality-show. Stacja musiała odwołać emisję programu ze względu na mecz reprezentacji Polski. Nasza kadra zagra dziś z Włochami- TVP rozpocznie transmisję ze spotkania o godzinie 20:35. Fani programu "Rolnik szuka żony" muszą więc czekać na kolejny, premierowy odcinek show. Pojawia się jednak pytanie, czy w związku z wyborami samorządowymi, które odbędą się w następną niedzielę, program "Rolnik szuka żony" również nie zostanie wyemitowany? Wiemy!

 

Zobaczcie, kiedy będziecie mogli zobaczyć kolejny odcinek "Rolnik szuka żony"!

 

Zobacz także: Małgosia i Paweł z "Rolnika" wybrali już imię dla dziecka! "Rodzi się w przyszłym roku, wiosną"

2/4
Marta Manowska Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Dziś widzowie nie zobaczą nowego odcinka show ze względu na mecz Polska-Włochy. Producenci programu tłumaczyli ostatanio, że TVP musi odwołać kolejny odcinej programu i pokazać spotkanie reprezentacji, ponieważ tak nakazuje ustawa. 

Ustawa nakazuje transmisję spotkań reprezentacji Polski na otwartej antenie- pisali na Facebooku.

A co z kolejnym odcinkiem programu? Za tydzień odbędą się wybory samorządowe. Czy w związku z tym widzowie również nie zobaczą "Rolnika"? Odpowiedź na następnej stronie! 

3/4
Rolnik szuka żony 5 - Marta Manowska na planie show
Mat. promocyjne

Okazuje się, że w następną niedzielę, w związku z wyborami kolejny odcinek programu "Rolnik szuka żony" nie zostanie wyemitowany o zwykłej porze, czyli o godzinie 21:15. Mamy jednak dobre wiadomości dla wszystkich fanów hitu i poszukujących miłości rolnikach!  Emisja show zostanie przesunięta na godzinę 21:35! Wcześniej Telewizja Publiczna będzie pokazywać transmisję z wieczoru wyborczego. 

 

4/4
Jan z Rolnik szuka żony 5 z Martą Manowską
Mat. promocyjne

Żałujecie, że dziś nie zobaczycie programu "Rolnik szuka żony"?

Więcej na temat Rolnik szuka żony