Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz pochwaliła się świetną figurą zaledwie kilka tygodni po porodzie! 

Małgorzata Borysewicz z "Rolnik szuka żony" na nowych zdjęciach
Facebook

Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony" dopiero co po raz drugi została mamą, a już zachwyca swoją figurą! Młoda mama opublikowała w sieci najnowsze zdjęcia, na których pozuje w dopasowanych jeansach. Rolniczka wygląda obłędnie! Aż trudno uwierzyć, że dopiero co miała duży ciążowy brzuszek. Zobaczcie sami!

Małgosia Borysewicz zachwyca swoim wyglądem

Małgosia Borysewicz wzięła udział w czwartej edycji hitowego programu o poszukujących miłości rolnikach. To właśnie na planie show poznała i zakochała się w Pawle, z którym wzięła ślub blisko rok po zakończeniu "Rolnik szuka żony". Para doczekała się syna Rysia i córeczki Blanki, która przyszła na świat blisko cztery tygodnie temu.

(...) Jesteśmy w domu, szczęśliwi- bo jest cała ,zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie 😍 To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili- napisała szczęśliwa rolniczka. 

Chociaż o narodzin córeczki nie minął nawet miesiąc to młosa mama już zachwyca swoją figurą! Małgosia Borysewicz opublikowała swoje najnowsze zdjęcia, a my mówimy "WOW"! Wyglądem rolniczki zachwycają się również internauci.

- Bosko wyglądasz!❤️
- Wyglądasz super 😍 Mama petarda 😊
- Ślicznie wyglądasz, jaka figura no no 💕 Szczęśliwa mama💕- komentują internauci.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się Małgosia Borysewicz. Takiej figury z pewnością może pozazdrościć jej niejedna kobieta! W dopasowanych jeansach wygląda naprawdę świetnie!

Zgadzacie się z nami? Spójrzcie tylko na te zdjęcia!

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Małgosia Borysewicz zdradziła, jak radzi sobie po porodzie: "Chciałabym się podzielić swoimi doświadczenia, ale..."

Małgosia Borysewicz zachwyca swoją figurą.

Małgosia Borysewicz w jeansach
Instagram

Rolniczka została mamą zaledwie kilka tygodni temu.

Małgosia Borysewicz w czerwonej bluzie
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51