Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

Rolnik szuka żony: Łzy Dawida i kolejna randka Pawła! Jest zwiastun nowego odcinka hitu TVP

Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Co tym razem wydarzy się w programie o poszukujących miłości rolnikach? Jak potoczą się dalsze losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida? Spójrzcie tylko na TO nagranie! U Dawida wydarzy się coś, co doprowadzi go do płaczu!

Zwiastun "Rolnik szuka żony"

W najbliższą niedzielę, 25 października, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Już za kilka dni zobaczymy, jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki Magdaleny radzą sobie na wsi i czy między uczestnikami hitu TVP pojawiły się już uczucia.

Patrząc na zwiastun programu wszystko wskazuje na to, że najwięcej emocji przyniesie nam wątek Dawida. Rolnika czeka poważna rozmowa z Agnieszką, która już w poprzednim odciniu nie ukrywała, że jest na niego wściekła za to, że zbyt długo rozmawiał z Martyną.

(...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- mówiła przed kamerą w poprzednim odcinku. Niedojrzałość Dawida sprawiła, że ja jutro wyjadę po prostu- dodała później kandydatka rolnika.

Teraz w zwiastunie widzimy zdenerwowane kandydatki Dawida i samego rolnika, który nie mógł powtrzymać łez! 

A co wydarzy się u pozostałych uczestników programu? Paweł wybierze się na kolejną randkę, kandydatki Józefa będą ostro walczyć o uczucia rolnika, a u Magdy ciąg dalszy rywalizacji międy Adamem, Mateuszem i Pawłem. 

Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"!

Zobacz także: Rolnik szuka żony. Marlena ścięła drastycznie włosy. Już tak nie wygląda!

Zwiastun kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony".

Już w najbliższą niedzielę dowiemy się, dlaczego Dawid płakał. Myślicie, że jedna z jego kandydatek opuści program?

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51