Diana z "Rolnik szuka żony" zdradza dlaczego nie była na weselu Natalii
Instagram
Newsy

Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! 

Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! 

Fani programu "Rolnik szuka żony" od razu zauważyli, że na weselu Natalii z szóstej edycji, które odbyło się 25 lipca zabrakło jej przyjaciółki z programu, Diany. Dziewczyny były przecież nierozłączne i odwiedzały się nawet w czasach pandemii, choć dzieliło je aż 600 km!

Co się stało, że Diany zabrakło na uroczystości? Sprowokowana przez internautę uczestniczka wyjawiła swój powód. Nie została zaproszona? 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej

"Rolnik szuka żony": Produkcja o kandydatach Kamili: "Zachowali się nie w porządku". Wyjaśnili sytuację z muchą!

Koniec przyjaźni Diany i Natalii z "Rolnik szuka żony"? Diana wyjaśnia, dlaczego nie pojawiła się na weselu Natalii 

Natalia z "Rolnik szuka żony" w miniony weekend wzięła ślub. Wraz z ukochanym Maciejem, którego poznała już po programie, urządzili skromne przyjęcie weselne, na którym nie zabrakło uczestników szóstej edycji show TVP. Pojawili się Ilona i Adrian, a także Jakub. Jednak na próżno było szukać Diany.

Internauci zaczęli się zastanawiać, czy ich przyjaźń może się już zakończyła? Tym bardziej, że na jej profilu było widać, że tego dnia dobrze się bawi ze swoimi znajomymi. 

Czy drogi Natalii i Diany rozeszły się już na dobre? Jeden z internautów postanowił zapytać o to samą Dianę. Zasugerował, że jest zazdrosna o to, że Natalia ułożyła sobie życie: 

Przyjaźń nie przetrwała z Natalią... Nie zaprosiła na ślub... albo zazdrosna jesteś, że komuś się udało? 

Diana nie zostawiła takiej uszczypliwości bez komentarza. Napisała, że obie mają różne definicje drogi do szczęścia, ale nie zerwały ze sobą kontaktu: 

Gdyby pytanie nie było postawione w sposób nieco bezczelny i z nuta ironii, odpowiedziałabym jasno. Jednak zaspokajając ciekawość odpowiem tak: każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉

Internauta jednak nie odpuścił Dianie i ponownie zasugerował, że jest zazdrosna o to, że jej przyjaciółka przestała być singielką: 

Myślę, że po prostu się obraziłaś, że trafił jej się przystojny rolnik i kobieta spełniła swoje marzenie o pracy na roli, a dziewczyna taka jak ty, wykształcona, piekielnie urodliwa nie może znaleźć sobie faceta... Miłości, o której marzy... I codziennie zastanawia się, dlaczego tak jest.

Komentarz internauty, który przekraczał granice jej prywatności zdenerwował Dianę: 

Za co się obrażać?😂😂😂 To nie podstawówka😁 Naprawdę myślisz, że nie mogę?! Może po porostu nie chcę?! W życiu są inne poważne problemy niż zastanawianie się nad tym, czy ktoś kogoś ma czy nie...

Co sądzicie o tej wymianie zdań? 

Zobacz także: Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?

Diana z "Rolnik szuka żony" zaspokoiła ciekawość fanów na temat tego, dlaczego nie pojawiła się na weselu Natalii. Jej nieobecność była bardzo zauważalna, tym bardziej, że Natalia zaprosiła na uroczystość również innych znajomych z programu, a to z Dianą miała najbliższy kontakt. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Napierała (@jaqbn)

Diana przyznała, że wraz z Natalią wybrały inne "drogi do szczęścia", ale wciąż utrzymują ze sobą kontakt. 

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

Zobacz także
Ślub Natalii z Rolnik szuka żony

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała relację ze ślubu! Suknia ślubna kosztowała... 779 zł! Wiemy, gdzie ją kupić!

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z dzieciństwa.jpg

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem... To wygląda coraz poważniej!

 

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" spotkała się z koleżankami z programu. Była z nimi Natalia? 
Czy Diana ma kontakt z uczestniczkami show Rolnik szuka żony?

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z koleżankami z programu. Piękna kandydatka Seweryna w hicie TVP nie znalazła miłości, ale poznała za to nowe koleżanki, z którymi do dziś utrzymuje kontakt. W miniony weekend na profilu Diany na Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej spotkania z innymi uczestniczkami "Rolnik szuka żony". Czy na fotce jest również Natalia, z którą wydawało się, że Diana zaprzyjaźniła się najbardziej? Spotkanie uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" Do tej pory wydawało się, że Diana ma najlepsze relacje z Natalią. Po zakończeniu programu kandydatka Seweryna i kandydatka Sławomira zaprzyjaźniły się i często pokazywały w sieci fotki ze swoich spotkań. Niestety, ostatnio okazało się, że Diana nie była obecna na ślubie Natalii i jej partnera. Internauci zaczęli wówczas podejrzewać, że to już koniec przyjaźni Diany i Natalii.  (...) każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉- komentowała wówczas Diana.  Teraz Diana zdradziła, że w miniony weekend spotkała się z koleżankami z "Rolnik szuka żony". Na instagramie pojawiły się wspólne fotki Diany oraz kandydatek Adriana z szóstej edycji- Agaty i Wiolety. Na spotkanie zabrakło Natalii.  Jak internauci skomentowali fotki byłych uczestniczek hitu prowadzonego przez Martę Manowską? - Ślicznie wyglądacie dziewczyny - Słodko wyglądacie dziewczyny 😘😘😘❤❤❤ - Piękne💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹- komentują fani.  Zobaczcie zdjęcia ze spotkania Diany, Agaty i Wiolety! Zobacz także:   Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony"...

Diana z Rolnik szuka żony w fioletowej sukience
Instagram
Newsy
Diany z "Rolnik szuka żony" nie było na ślubie Natalii? To już koniec ich przyjaźni?
Na ślubie Natalii nie zabrakło niektórych uczestników "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, kto pojawił się na uroczystości!

Natalia z " Rolnik szuka żony " wzięła ślub! Na małej uroczystości weselnej nie zabrakło uczestników z 6. edycji programu. W eleganckiej sukience pojawiła się Ilona z Adrianem, który na ślubie pełnił też funkcję fotografa. Na weselu pojawił się również Jakub Nowak. Wszystko wskazuje na to, że na ślubie Natalii nie pojawiła się Diana. Nie ma jej na żadnym ze zdjęć, a sama opublikowała  relację na Instastories, gdzie pokazała, jak bawi się na spotkaniu ze znajomymi... To już koniec przyjaźni Diany i Natalii? Diana po zakończeniu emisji 6. edycji "Rolnik szuka żony" często umieszczała na Instagramie zdjęcia z Natalią. Przyjaźń między uczestniczkami hitu TVP 1 kwitła mimo dzielących je 600 kilometrów. Diana zdradziła, odpowiadając na Instagramie na pytanie jednej z Internautek, w jaki sposób zaczęła się ich przyjaźń . Szybko okazało się, że kobiety od początku się polubiły, a między nimi nie było mowy o rywalizacji, bo każda z nich była kandydatką na żonę innego rolnika: na samym poczatku w hotelu – wyznała kandatka Seweryna i dodała: mnie i Natalke zakwaterowali w jednym pokoju od poczatku zdjec i tak sie zaczęło 😉 – czytamy na Instagramie. Diana i Natalia często się odwiedzały, nawet w trudnym czasie pandemii, kiedy zostały wprowadzone obostrzenia i obowiązywała tzw. "narodowa kwarantanna". Od kilku miesięcy jednak na profilach uczestniczek w mediach społecznościowych nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie. 25 lipca odbył się ślub Natalii, ale na żadnym ze zdjęć nie zobaczymy Diany. Jest za to Ilona, która wiosną odwiedziła Natalię i wybrały się razem nad morze. Czyżby przyjaźń uczestniczek "Rolnika" już się zakończyła? Sami spójrzcie na zdjęcia z wesela Natalii!  Zobacz także:  Natalia z...

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?
Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?

Jakub z " Rolnik szuka żony" pojawił się na weselu Natalii, która również brała udział w szóstej edycji hitowego show TVP. Rolnik pokazał zdjęcia z uroczystości. Z kim wybrał się na wesele? Czy po rozstaniu z Anią ponownie się zakochał? Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej Jakub z "Rolnik szuka żony" na weselu Natalii  Jakub, który w szóstej edycji "Rolnik szuka żony" poszukiwał kandydatki swojego serca nie był aktywny w mediach społecznościowych. Po rozstaniu z Anią wydał tylko jedno oświadczenie i nie wypowiadał się więcej w sieci oraz nie publikował żadnych zdjęć. Niedawno jednak postanowił założyć konto na Instagramie.  W miniony weekend pojawił się również na ślubie Natalii, kandydatki Sławomira z 6. edycji "Rolnik szuka żony". Natalia, co prawda nie znalazła miłości w show TVP, ale zakochała się niedługo po programie. 25 lipca przysięgali sobie miłość przed ołtarzem. Panna młoda zaprosiła na uroczystość swoich przyjaciół z programu. Na ślubie pojawili się Ilona i Adrian, którzy do tej pory tworzą zgodną i szczęśliwą parę oraz Jakub Napierała, który powiózł również parę młodą do kościoła.  Rolnik opublikował na swoim koncie pamiątkowe zdjęcie.  Na uroczystości pojawił się w towarzystwie Adriana i Ilony. Najprawdopodobniej nie towarzyszyła mu żadna partnerka - chyba, że jego weselna partnerka po prostu nie pozowała do wspólnych zdjęć.  Zobacz także:  Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała relację ze ślubu! Suknia ślubna kosztowała... 779 zł! Wiemy, gdzie ją kupić! Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii.   ...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner