Diana z "Rolnik szuka żony" zdradza dlaczego nie była na weselu Natalii
Instagram

Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! 

Diana z "Rolnik szuka żony" zdradza dlaczego nie była na weselu Natalii
Instagram

Fani programu "Rolnik szuka żony" od razu zauważyli, że na weselu Natalii z szóstej edycji, które odbyło się 25 lipca zabrakło jej przyjaciółki z programu, Diany. Dziewczyny były przecież nierozłączne i odwiedzały się nawet w czasach pandemii, choć dzieliło je aż 600 km!

Co się stało, że Diany zabrakło na uroczystości? Sprowokowana przez internautę uczestniczka wyjawiła swój powód. Nie została zaproszona? 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej

Koniec przyjaźni Diany i Natalii z "Rolnik szuka żony"? Diana wyjaśnia, dlaczego nie pojawiła się na weselu Natalii 

Natalia z "Rolnik szuka żony" w miniony weekend wzięła ślub. Wraz z ukochanym Maciejem, którego poznała już po programie, urządzili skromne przyjęcie weselne, na którym nie zabrakło uczestników szóstej edycji show TVP. Pojawili się Ilona i Adrian, a także Jakub. Jednak na próżno było szukać Diany.

Internauci zaczęli się zastanawiać, czy ich przyjaźń może się już zakończyła? Tym bardziej, że na jej profilu było widać, że tego dnia dobrze się bawi ze swoimi znajomymi. 

Czy drogi Natalii i Diany rozeszły się już na dobre? Jeden z internautów postanowił zapytać o to samą Dianę. Zasugerował, że jest zazdrosna o to, że Natalia ułożyła sobie życie: 

Przyjaźń nie przetrwała z Natalią... Nie zaprosiła na ślub... albo zazdrosna jesteś, że komuś się udało? 

Diana nie zostawiła takiej uszczypliwości bez komentarza. Napisała, że obie mają różne definicje drogi do szczęścia, ale nie zerwały ze sobą kontaktu: 

Gdyby pytanie nie było postawione w sposób nieco bezczelny i z nuta ironii, odpowiedziałabym jasno. Jednak zaspokajając ciekawość odpowiem tak: każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉

Internauta jednak nie odpuścił Dianie i ponownie zasugerował, że jest zazdrosna o to, że jej przyjaciółka przestała być singielką: 

Myślę, że po prostu się obraziłaś, że trafił jej się przystojny rolnik i kobieta spełniła swoje marzenie o pracy na roli, a dziewczyna taka jak ty, wykształcona, piekielnie urodliwa nie może znaleźć sobie faceta... Miłości, o której marzy... I codziennie zastanawia się, dlaczego tak jest.

Komentarz internauty, który przekraczał granice jej prywatności zdenerwował Dianę: 

Za co się obrażać?😂😂😂 To nie podstawówka😁 Naprawdę myślisz, że nie mogę?! Może po porostu nie chcę?! W życiu są inne poważne problemy niż zastanawianie się nad tym, czy ktoś kogoś ma czy nie...

Co sądzicie o tej wymianie zdań? 

Zobacz także: Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?

Diana z "Rolnik szuka żony" zaspokoiła ciekawość fanów na temat tego, dlaczego nie pojawiła się na weselu Natalii. Jej nieobecność była bardzo zauważalna, tym bardziej, że Natalia zaprosiła na uroczystość również innych znajomych z programu, a to z Dianą miała najbliższy kontakt. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Napierała (@jaqbn)

Diana przyznała, że wraz z Natalią wybrały inne "drogi do szczęścia", ale wciąż utrzymują ze sobą kontakt. 

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05