Diana z "Rolnik szuka żony" zdradza dlaczego nie była na weselu Natalii
Instagram
Newsy

Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! 

Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony" nie przyjechała na ślub Natalii? Po uszczypliwym komentarzu nie wytrzymała! 

Fani programu "Rolnik szuka żony" od razu zauważyli, że na weselu Natalii z szóstej edycji, które odbyło się 25 lipca zabrakło jej przyjaciółki z programu, Diany. Dziewczyny były przecież nierozłączne i odwiedzały się nawet w czasach pandemii, choć dzieliło je aż 600 km!

Co się stało, że Diany zabrakło na uroczystości? Sprowokowana przez internautę uczestniczka wyjawiła swój powód. Nie została zaproszona? 

Zobacz także: Natalia z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Ilona pokazała pierwsze zdjęcie panny młodej

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Koniec przyjaźni Diany i Natalii z "Rolnik szuka żony"? Diana wyjaśnia, dlaczego nie pojawiła się na weselu Natalii 

Natalia z "Rolnik szuka żony" w miniony weekend wzięła ślub. Wraz z ukochanym Maciejem, którego poznała już po programie, urządzili skromne przyjęcie weselne, na którym nie zabrakło uczestników szóstej edycji show TVP. Pojawili się Ilona i Adrian, a także Jakub. Jednak na próżno było szukać Diany.

Internauci zaczęli się zastanawiać, czy ich przyjaźń może się już zakończyła? Tym bardziej, że na jej profilu było widać, że tego dnia dobrze się bawi ze swoimi znajomymi. 

Czy drogi Natalii i Diany rozeszły się już na dobre? Jeden z internautów postanowił zapytać o to samą Dianę. Zasugerował, że jest zazdrosna o to, że Natalia ułożyła sobie życie: 

Przyjaźń nie przetrwała z Natalią... Nie zaprosiła na ślub... albo zazdrosna jesteś, że komuś się udało? 

Diana nie zostawiła takiej uszczypliwości bez komentarza. Napisała, że obie mają różne definicje drogi do szczęścia, ale nie zerwały ze sobą kontaktu: 

Gdyby pytanie nie było postawione w sposób nieco bezczelny i z nuta ironii, odpowiedziałabym jasno. Jednak zaspokajając ciekawość odpowiem tak: każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉

Internauta jednak nie odpuścił Dianie i ponownie zasugerował, że jest zazdrosna o to, że jej przyjaciółka przestała być singielką: 

Myślę, że po prostu się obraziłaś, że trafił jej się przystojny rolnik i kobieta spełniła swoje marzenie o pracy na roli, a dziewczyna taka jak ty, wykształcona, piekielnie urodliwa nie może znaleźć sobie faceta... Miłości, o której marzy... I codziennie zastanawia się, dlaczego tak jest.

Komentarz internauty, który przekraczał granice jej prywatności zdenerwował Dianę: 

Za co się obrażać?😂😂😂 To nie podstawówka😁 Naprawdę myślisz, że nie mogę?! Może po porostu nie chcę?! W życiu są inne poważne problemy niż zastanawianie się nad tym, czy ktoś kogoś ma czy nie...

Co sądzicie o tej wymianie zdań? 

Zobacz także: Jakub z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z wesela Natalii. Z kim przyszedł?

Diana z "Rolnik szuka żony" zaspokoiła ciekawość fanów na temat tego, dlaczego nie pojawiła się na weselu Natalii. Jej nieobecność była bardzo zauważalna, tym bardziej, że Natalia zaprosiła na uroczystość również innych znajomych z programu, a to z Dianą miała najbliższy kontakt. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jakub Napierała (@jaqbn)

Diana przyznała, że wraz z Natalią wybrały inne "drogi do szczęścia", ale wciąż utrzymują ze sobą kontakt. 

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

Zobacz także
Ślub Natalii z Rolnik szuka żony

Natalia z "Rolnik szuka żony" opublikowała relację ze ślubu! Suknia ślubna kosztowała... 779 zł! Wiemy, gdzie ją kupić!

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z dzieciństwa.jpg

Natalia z "Rolnik szuka żony" pokazała romantyczne zdjęcie z partnerem... To wygląda coraz poważniej!

 

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" spotkała się z koleżankami z programu. Była z nimi Natalia? 
Czy Diana ma kontakt z uczestniczkami show Rolnik szuka żony?

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie ze spotkania z koleżankami z programu. Piękna kandydatka Seweryna w hicie TVP nie znalazła miłości, ale poznała za to nowe koleżanki, z którymi do dziś utrzymuje kontakt. W miniony weekend na profilu Diany na Instagramie pojawiło się zdjęcie z jej spotkania z innymi uczestniczkami "Rolnik szuka żony". Czy na fotce jest również Natalia, z którą wydawało się, że Diana zaprzyjaźniła się najbardziej? Spotkanie uczestniczek programu "Rolnik szuka żony" Do tej pory wydawało się, że Diana ma najlepsze relacje z Natalią. Po zakończeniu programu kandydatka Seweryna i kandydatka Sławomira zaprzyjaźniły się i często pokazywały w sieci fotki ze swoich spotkań. Niestety, ostatnio okazało się, że Diana nie była obecna na ślubie Natalii i jej partnera. Internauci zaczęli wówczas podejrzewać, że to już koniec przyjaźni Diany i Natalii.  (...) każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉- komentowała wówczas Diana.  Teraz Diana zdradziła, że w miniony weekend spotkała się z koleżankami z "Rolnik szuka żony". Na instagramie pojawiły się wspólne fotki Diany oraz kandydatek Adriana z szóstej edycji- Agaty i Wiolety. Na spotkanie zabrakło Natalii.  Jak internauci skomentowali fotki byłych uczestniczek hitu prowadzonego przez Martę Manowską? - Ślicznie wyglądacie dziewczyny - Słodko wyglądacie dziewczyny 😘😘😘❤❤❤ - Piękne💋💋💋💋💋💋💋🌹🌹🌹🌹🌹🌹- komentują fani.  Zobaczcie zdjęcia ze spotkania Diany, Agaty i Wiolety! Zobacz także:   Dlaczego Diana z "Rolnik szuka żony"...

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram
TV-Show
Natalia z "Rolnik szuka żony" zostanie mamą? Komentarz Diany zdradza wszystko! Zobaczcie, co napisała
Natalia z "Rolnik szuka żony" zostanie mamą? Komentarz Diany zdradza wszystko! Zobaczcie, co napisała

Natalia  "Rolnik szuka żony" już wkrótce zostanie mamą? Była uczestniczka hitu TVP opublikowała ostatnio zdjęcie, na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. I chociaż Natalia nigdy nie zdradziła, że jest w ciąży, to internauci ruszyli z gratulacjami. W sieci pojawił się również komentarz Diany, z którą Natalia zaprzyjaźniła się po programie. Zobaczcie, co napisała! Diana gratuluje Natalii Natalia i Diana poznały się na planie "Rolnik szuka żony". W szóstej edycji programu Natalia walczyła o względu Sławomira, a Diana była jedną z kandydatek Seweryna. I chociaż w programie nie znalazły miłości, to wydawało się, że zdobyły prawdziwą przyjaźń. Diana i Natalia po programie często się spotykały i nawet podczas pandemii odwiedzały się pomimo, że dzieli je aż 600 km. Niestety, od jakiegoś czasu panie już nie publikują w sieci wspólnych zdjęć, a Natalia nie pojawiła się nawet na ślubie koleżanki!  (...)  każdy wybiera inna drogę do szczęścia, a na każdego przychodzi odpowiedni czas, nie ma o co być zazdrosnym. Kontakt z Natalia mamy. Ona wie, że życzę jej i Maciejowi wszystkiego najlepszego😉- Diana odpowiedziała jednemu z internautów, który komentował jej nieobecność na ślubie Natalii. Teraz okazuje się, że pod zdjęciem Natalii na którym pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem, Diana zostawiła komentarz, który wskazuje, że była uczestniczka "Rolnik szuka żony" naprawdę spodziewa się dziecka.  Wszystkiego dobrego😉 gratulacje rodzinko😍- gratulowała Diana.  Dziękujemy. Wzajemnie😁 - odpowiedział mąż Natalii.  My również dołączamy do gratulacji! Spójrzcie tylko na najnowsze zdjęcie przyszłej mamy.  - Pięknie wyglądasz w ciąży! - Fajnie wyglądasz 😘😉 -...

Diana z Rolnik szuka żony w fioletowej sukience
Instagram
Newsy
Diany z "Rolnik szuka żony" nie było na ślubie Natalii? To już koniec ich przyjaźni?
Na ślubie Natalii nie zabrakło niektórych uczestników "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, kto pojawił się na uroczystości!

Natalia z " Rolnik szuka żony " wzięła ślub! Na małej uroczystości weselnej nie zabrakło uczestników z 6. edycji programu. W eleganckiej sukience pojawiła się Ilona z Adrianem, który na ślubie pełnił też funkcję fotografa. Na weselu pojawił się również Jakub Nowak. Wszystko wskazuje na to, że na ślubie Natalii nie pojawiła się Diana. Nie ma jej na żadnym ze zdjęć, a sama opublikowała  relację na Instastories, gdzie pokazała, jak bawi się na spotkaniu ze znajomymi... To już koniec przyjaźni Diany i Natalii? Diana po zakończeniu emisji 6. edycji "Rolnik szuka żony" często umieszczała na Instagramie zdjęcia z Natalią. Przyjaźń między uczestniczkami hitu TVP 1 kwitła mimo dzielących je 600 kilometrów. Diana zdradziła, odpowiadając na Instagramie na pytanie jednej z Internautek, w jaki sposób zaczęła się ich przyjaźń . Szybko okazało się, że kobiety od początku się polubiły, a między nimi nie było mowy o rywalizacji, bo każda z nich była kandydatką na żonę innego rolnika: na samym poczatku w hotelu – wyznała kandatka Seweryna i dodała: mnie i Natalke zakwaterowali w jednym pokoju od poczatku zdjec i tak sie zaczęło 😉 – czytamy na Instagramie. Diana i Natalia często się odwiedzały, nawet w trudnym czasie pandemii, kiedy zostały wprowadzone obostrzenia i obowiązywała tzw. "narodowa kwarantanna". Od kilku miesięcy jednak na profilach uczestniczek w mediach społecznościowych nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie. 25 lipca odbył się ślub Natalii, ale na żadnym ze zdjęć nie zobaczymy Diany. Jest za to Ilona, która wiosną odwiedziła Natalię i wybrały się razem nad morze. Czyżby przyjaźń uczestniczek "Rolnika" już się zakończyła? Sami spójrzcie na zdjęcia z wesela Natalii!  Zobacz także:  Natalia z...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik