Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy świętują pierwsze urodziny córeczki! Pochwalili się uroczą rodzinną fotografią

Rolnik szuka żony

Dokładnie 6. listopada 2019 roku na świat przyszła druga pociecha Ani i Grzegorza Bardowskich z "Rolnik szuka żony" - Liwia! Dzisiaj dziewczynka świętuje swoje pierwsze urodziny i z tej okazji na Instagramie Ani pojawiło się nowe, rodzinne zdjęcie. Zobaczcie tę uroczą fotografię! 

Zobacz także: Anna Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała postępy w budowie domu. Dach prawie gotowy!

Wyjątkowe ubrania na ważne okazje kupisz w bardzo dobrych cenach wykorzystując te kody rabatowe Reserved.

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy świętują pierwsze urodziny córeczki!

Ania i Grzegorz Bardowscy z "Rolnik szuka żony" mają ogromne powody do radości! Już od roku są szczęśliwymi rodzicami Liwii. Fani tej pary rok temu z niecierpliwością czekali na informację o narodzinach córeczki uczestników show TVP, jednak Ania nie zdecydowała się od razu wyjawić tej wiadomości. Jak przyznała wtedy w swoim wpisie, pierwsze dni po porodzie były dla niej trudne.

Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia❤️. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce 😍. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo - pisała rok temu Ania Bardowska. 

Dzisiaj Liwia to już duża dziewczynka! Na Instagramie Ani Bardowskiej na bieżąco możemy oglądać jak rośnie jej pociecha. Uczestniczka programu "Rolnik szuka żony" bardzo często zamieszcza zdjęcia, na których możemy zobaczyć jej dzieci. Na najnowszej fotografii widzimy zaś całą rodzinę, świętującą urodziny Liwii. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo życzeń i komplementów od fanów. 

- Super rodzinka 😍😘❤

- Zdrówka i dużo uśmiechu dla Liwki 🎂🍭🌷🎂🍭

- Dużo zdrówka dla Maleńkiej i dla Was Kochani. Wspaniale się na Was patrzy❤️❤️❤️

- Już? 🙈🙈🙈 Szok... Wszystkiego najlepszego ❤️

- Wszystkiego co najpiękniejsze dla małej księżniczki ❤️ - piszą fani. 

My również dołączamy się do życzeń! Zobaczcie uroczą fotografię, którą pochwaliła się Ania Bardowska w dniu urodzin Liwii! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Roczek ❤

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

Córeczka Ani i Grzegorza Bardowskich ma już roczek! Para ma również syna Jasia, który uwielbia spędzać czas z siostrzyczką. Uwielbiamy patrzeć na tą wspaniałą rodzinkę! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jedyny dzień w tygodniu kiedy udaje nam się zwolnić ❤. #rodzina #rodzeństwo #miłość

Post udostępniony przez Ania Bardowska (@ania.bardowska)

 

 

Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43